• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: cas
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Mohli bychom... co chcete?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    co nějaká párty, neuděláme zase neco ?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    RAEL: taky moznost...
    RAEL
    RAEL --- ---
    Šílená vědkyně se dělá dost obtížně... Můžu dělat hrůzou šílenou vědcovu oběť? ;)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    SAHIBIUS: ono to jeste nebylo... :-)
    SAHIBIUS
    SAHIBIUS --- ---
    Mesic se nepodivam na nyx a hned mi utece hospoda (: Bohuzel bych stejne nemohl
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    CHARLEZ: radeji aurum potabile,


    PYVERRN: varianta na maslokockove vznasedlo. to je prece jasny.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CHARLEZ: zatím jenom bílé :)
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: uz mas zlato v prasku?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    jo, kamarade, veda je boj... mozna mam, pravda, pro tebe par nepochopitelnych zvyku, ale to vis, nejdu moc mezi lidi... holt, veda je mou milenkou i praci... NE, NEJSEM SILENY!!! co to sakra meles? a ne, neptej se k cemu potrebuju 57 kocek a velkej cednik. Na letosnim sympoziu vynalezcu jim ukazu, zac je toho loket.. ja jim vsem UKAZU!!!
    dale je rozhovor trochu nejasny...

    tak jsem se po domluve s par lidmi rozhodl udelat dalsi PTP... koho by to zajimalo, tak jiste z predchoziho textu uhodne, oc pujde...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Avízoval jsem, že pravděpodobně nedorazím dost dopředu.
    Nicméně vím o několika lidech co jít chtěli, ale nemohli kvůli DI. Já jsem si ještě ráno říkal, že se tam stavím, ale prostě to nevyšlo. A ano hodně mě mrzí, že se nezaplatil provoz :-/
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Pracovně jsem prodával knížky na StarConu.
    Navíc jsem si myslel, že to mám zakliklé a Nyx to na mě v daný den vyplivne, ale nestalo se... I kdybych to ale věděl, asi bych o pátečním večeru nestih dvě akce.
    On ten prodej docela vytěžuje...

    Ale jinak mě to mrzí, zrovna tohle mohla být docela pěkná párty... :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: Haci, ty jsi jedna z mala svetlych vyjimek....
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    neni to DIckem, je to lidma, ze se prihlasi a pak si to rozmysli behem poslednich dvou dnu a narychlo se odhlasi nebo ani to ne, jen neprijdou,... a kdyz toto udelaji i ti lide, kteri si tuhle party kostymove vymysleli, tak uz na to vazne seru....

    a nikdo nemuze hrou omlouvat nedostatek sveho slusneho vychovani, tech kteri hraji DI a byli schopni alespon napsat ze nemohou, je minimum... jen je mi lito, ze to bylo u nenufer v atelieru, cimz se ji nezaplatil ani provoz...

    plus dalsi vec.... jestlize se dela akce, kam mam jit a pak to odvolam kvuli jine akci.... ukazuji tim jasne preference a to, ze seru na to, ze nekdo ma s necim nejakou praci a organizaci... kdo je tady nesvepravny, je omluven, zbytek si snad uvedomuje, ze kdyz lidi neprijdou, jini lide z toho maji treba i problemy...
    HAC
    HAC --- ---
    Ja jsem byl bohuzel vazan DI povinostmi do pozdnich hodin. A pak jsi mi napsal sam Pyverne, ze to asi nema smisl abych se vydaval za vami.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    MARA_JADE: na di událost jsem "musela", nenapadlo mě, že bude trvat tak dlouho. Bylo v plánu jít odtamtud na pyjama party. Měla jsem tam ale mžitky před očima a vůbec mi tam bylo nedobře, proto jsem jela domů. Po tom, kam vyjela rtuť jsem seznala, že byl dobrý nápad na party nejít...
    MARA_JADE
    MARA_JADE --- ---
    KATERINA: takže jsi se radši účastnila daleko zábavnější společenské události? :-)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    PYVERRN: mrzí mě to, ještě odpoledne jsem chtěla přijít, ale večer mi pak bylo nedobře a teploměr neukázal milé číslo :(
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PYVERRN: ona i všeobecná nevole k tématu byla mnohými inzerována dlouho dopředu
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: Kdyz clovek prednasi na starconu nemuze soucasne chlastat na ptp...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam