• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATOLOGMortal Online
    Release JUNE 9TH 2010 uvítáme čerstvé postřehy

    http://www.mortalwiki.org/wiki/Main_Page
    rozbalit záhlaví
    HAGAN_SIRIUS
    HAGAN_SIRIUS --- ---
    Tak to slo zase rychle z kompu. Startovni lokace promorena debilkama co vyuzivaji mechaniky hry aby cloveka mohli beztrestne zabit driv nez se staci rozkoukat a to opakovane ruzni lide me opravdu nenadchla. Je hezky, ze "sandbox", ale tohle je jeste trochu nekde jinde.
    HAGAN_SIRIUS
    HAGAN_SIRIUS --- ---
    Tak to stahuju a uvidime. Co jsem to studoval, tak to zni celkem hodne HC, ale to bylo eve online taky..... Co jsem cetl komentare, tak je to pry hodne guild related, takze to bude chtit asi nejakou guildu, pokud mozno zkusenejsi a pak se uvidi. Treba opet potrenuju anglinu....
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    tak zkousim trial, zatim to vypada jako UO, ale contentu je teda dost po malu ...
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    stále špatný? má to ted free trial tak zvažuju ;)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Nějaký novinky?
    EZEE
    EZEE --- ---
    vole :D
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    a dyz to rika Eeeezeeee tak na tom neco je! Protoze co Eeeezeeee nehral, to neexistuje! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    od datumu vydani je to stale porad nehratelny.. takze to ani nesleduj zatim :D
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    jak to s tim vubec vypada? ja to prestal sledovat, kdyz jsem zjistil, ze to je k datumu vydani temer nehratelny..
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co? uz o nem taky premejslite?:)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    jestli doladej engine hry a dovyvinou to jak se patri(ne jako Mythic, kdyz se regulerne vysrali na WAR a nablili do toho spoustu sracek contentu, aniz jim to funguje), mohlo by to bejt hodne dobry ...
    EZEE
    EZEE --- ---
    hele jako nebejt MO takovy kostrbaty, neuceleny, proste na me pusobi jako nedodelany...tak si myslim ze by u me vyhralo i pred DF..ale takhle tezko rict
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    samozřejmě myslím mortal online - a díky - oki takže specializace na magii a neustálá frustrace... jsem připraven ;)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    PELENDUR: teď se přiznám že nevím jestli se ptáš na Mortal nebo M&B :) každopádně v Mortalu magie není vůbec legrace, ani v betě to moc lidí nehrálo. A hlavně Mortal je o totální specializaci, takže na to že bys měl nějakýho bouchače a ještě kouzlil rovnou zapomeň, to tam vůbec nemá smysl zkoušet - nebudeš umět ani kouzlit ani bouchat.... V M&B magie není vůbec - zaplaťpánbů, je to totiž "simulátor" středověku a ta magie by atmosféru totálně kazila :)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    možná bych se ještě zeptal jak to funguje s magií - zvažoval bych nějakého mága ale to bude asi imho zezačátku megatěžké - tak snad nějakého bouchače s healem (at si zvednu magii ;) )
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    jj až budu mít nějaké finance taky to zkusím - sand boxové rpg si chci už dlouho předlouho vyzkoušet a eve online mě nefunguje na koleji protože mi nesmyslně blokují port na hraní ;)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: pristi mesic koupim origo, cekej me v poste, budes vysvetlovat ..:D
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: tak ekonomika tam není to hlavní, moc jí ani neovlivníš (maximálně rabováním nebo obranou před rabováním, pak pár stavbama, a někde na foru jsem narazil i na info že můžeš zlepšovat bohatsví měst tím kde prodáváš loot, ale nic zásadního)
    Zato politika je tam taková jakou si jí sám uděláš. Můžeš vyvolávat války, domlouvat mír, ostatním podlézat a dostávayt je na svou stranu nebo si naopak vytvářet nepřátele na život a na smrt, dělat poslušného vazala oddaného králi nebo si rozjet vlastní království......možnosti jsou neomezené :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: je to skvela hra, ale jeste jsem neprisel na kloub ty ekonomicko politicky situaci tam..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam