• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATOLOGMortal Online
    SVORO
    SVORO --- ---
    Nějaký novinky?
    EZEE
    EZEE --- ---
    vole :D
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    a dyz to rika Eeeezeeee tak na tom neco je! Protoze co Eeeezeeee nehral, to neexistuje! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    od datumu vydani je to stale porad nehratelny.. takze to ani nesleduj zatim :D
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    jak to s tim vubec vypada? ja to prestal sledovat, kdyz jsem zjistil, ze to je k datumu vydani temer nehratelny..
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak co? uz o nem taky premejslite?:)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    jestli doladej engine hry a dovyvinou to jak se patri(ne jako Mythic, kdyz se regulerne vysrali na WAR a nablili do toho spoustu sracek contentu, aniz jim to funguje), mohlo by to bejt hodne dobry ...
    EZEE
    EZEE --- ---
    hele jako nebejt MO takovy kostrbaty, neuceleny, proste na me pusobi jako nedodelany...tak si myslim ze by u me vyhralo i pred DF..ale takhle tezko rict
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    samozřejmě myslím mortal online - a díky - oki takže specializace na magii a neustálá frustrace... jsem připraven ;)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    PELENDUR: teď se přiznám že nevím jestli se ptáš na Mortal nebo M&B :) každopádně v Mortalu magie není vůbec legrace, ani v betě to moc lidí nehrálo. A hlavně Mortal je o totální specializaci, takže na to že bys měl nějakýho bouchače a ještě kouzlil rovnou zapomeň, to tam vůbec nemá smysl zkoušet - nebudeš umět ani kouzlit ani bouchat.... V M&B magie není vůbec - zaplaťpánbů, je to totiž "simulátor" středověku a ta magie by atmosféru totálně kazila :)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    možná bych se ještě zeptal jak to funguje s magií - zvažoval bych nějakého mága ale to bude asi imho zezačátku megatěžké - tak snad nějakého bouchače s healem (at si zvednu magii ;) )
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    jj až budu mít nějaké finance taky to zkusím - sand boxové rpg si chci už dlouho předlouho vyzkoušet a eve online mě nefunguje na koleji protože mi nesmyslně blokují port na hraní ;)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: pristi mesic koupim origo, cekej me v poste, budes vysvetlovat ..:D
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: tak ekonomika tam není to hlavní, moc jí ani neovlivníš (maximálně rabováním nebo obranou před rabováním, pak pár stavbama, a někde na foru jsem narazil i na info že můžeš zlepšovat bohatsví měst tím kde prodáváš loot, ale nic zásadního)
    Zato politika je tam taková jakou si jí sám uděláš. Můžeš vyvolávat války, domlouvat mír, ostatním podlézat a dostávayt je na svou stranu nebo si naopak vytvářet nepřátele na život a na smrt, dělat poslušného vazala oddaného králi nebo si rozjet vlastní království......možnosti jsou neomezené :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: je to skvela hra, ale jeste jsem neprisel na kloub ty ekonomicko politicky situaci tam..:)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: jj, za šest stovek krásná cena za hromady zábavy... navíc ty kluci to dělají v podstatě na koleně a takovejm rád přispěju.
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: M&B warband? mas origo?
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: no už v betě nahodili třeba weather system, tak si říkám že by se nepouštěli do takovejch detailů kdyby pořád řešili základní problémy jako chybějící skilly apod. no uvidíme, zatím pařím mount&blade takže není čas, ale později asi odzkouším....
    EZEE
    EZEE --- ---
    myslim ze se to nikam moc nepohne immho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam