• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATOLOGMortal Online
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: je to skvela hra, ale jeste jsem neprisel na kloub ty ekonomicko politicky situaci tam..:)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: jj, za šest stovek krásná cena za hromady zábavy... navíc ty kluci to dělají v podstatě na koleně a takovejm rád přispěju.
    EZEE
    EZEE --- ---
    SIR_HUMPHREY: M&B warband? mas origo?
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: no už v betě nahodili třeba weather system, tak si říkám že by se nepouštěli do takovejch detailů kdyby pořád řešili základní problémy jako chybějící skilly apod. no uvidíme, zatím pařím mount&blade takže není čas, ale později asi odzkouším....
    EZEE
    EZEE --- ---
    myslim ze se to nikam moc nepohne immho
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    me vyplivala grafika, momentalne nehraju nic, ale taky by me to zajimalo.
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    tak mortal byl 9.6. spuštěn naostro ..... nehrajete někdo? zajímalo by mne jestli se jim to povedlo od Bety odladit....
    EZEE
    EZEE --- ---
    PSYCHOPATOLOG: jako pokud myslis fazy vyvoje tak to ne no :)
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    no kdyz myslis :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    PSYCHOPATOLOG: to si pis ze muze :)
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    EZEE: hele tohle se nemuze s darkfall vubec srovnavat, navic nikdo nevi kdy to vyjde.. netypoval bych si ze nekdy v dohlednu, kdyz je posledni update stary vic jak mesic a zatim se to poradne neda ani hrat..
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    EZEE: diky :) Aspon tohle je ouleva. Kdyz si vzpomenu na French Telecom, rudne mi pozadi oci ...
    EZEE
    EZEE --- ---
    NICTUKU: Aventurin jsou Rekove, jsou dva EU a US... hraju logicky na EU a pingy uplne nadhera, kolem 10-40 cca mam poneti, pridal jsem se do cesky guildy ktera ma kolem 40 clenu, hral jsem uz pred tim ale nebylo to ono...ted s frajerama co jsou taky novacci chodime na moby, zkusenejsi nam pomahaj, mame krasnej hamlet(mesto bez opevneni apod..proste mensi city), silnou alianci, ted v guilde panuje napjata nalada pac se vybourili nepratelsky klany a chtej nam ten hamletek siegnout :(( je uvnitr takovy skaly a chodi se tam pres vodopad a ven podplavavas jeskyni bomba:)

    at nejsme OT klido pojd do ty moji DF diskuse jestli te neco jeste zajima

    kdyz porovnam MO a DF

    MO
    ma propracovanejsi craft, zadnej vyrobenej predmet neni stejnej, souboje jsou ale nemotorny, celkove GUI je az prehnane jednoduchy, grafika takova rozdrbana, chat naprosto nulovej opet jednoduchej...chce to fakt cas, ale u DF taky rikali ze to bude propadak a jak se ted drzi

    DF
    jednodussi craft, ale stavba lodi, siege pevnosti na vodach, obrovska komunita a velika rivalita, GUI na urovni, miliardy kouzel, nevyhoda je ze u toho ztravis X hod. casu aby jsi byl dobrej nez v MO... proste porad k UO ma DF bliz a rikam uz po nekolikaty ze 1200 za klienta a 14€cek mesicne me nemrzi, je tam super zabava a atmosfera, predstavit si ze budu platit za polotovar jako je MO je ted nerealny
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    EZEE: jak jim jedou host servery? Doufam, ze to nedelej frenchbuznicky :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    a jo to mas pravdu:)
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    EZEE: hele darkfall dobry, ale ja mam rad, kdyz jsem u neceho od zacatku, jestli mi rozumis :) ty porodni bolesti k tomu tak nejak patri.
    EZEE
    EZEE --- ---
    asi tak oproti DF to tam jde rychleji trosku
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    EZEE: člověče my taky běháme v Morin Khur, to bysme se někdy sejít mohli.. ale musíme nejdřív aspoň trošku nahnat atributy, zatím jsme za jen lovnou zvěř :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    stejne me to sere, je to porad takovy kostrbaty, ani options nejdou tak jak maj (napr) citlivost mysi naridit a to uz bylo i v patchi oznameno ze je to opraveny... ta hra potrebuje mega casu jeste, nejakej skeptik tady na nyxu mi to rikal a ja mu neveril, ale to jsem byl jeste optimista, hlavne za to proboha neplatte!:)
    EZEE
    EZEE --- ---
    KUBLAJ: kdyz jsi sedej jsi crim, zmizi to za par minut, ale vyvaruj se tem mestum jak rikal SIR :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam