• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: a nebo vodičku ;-)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Vim, ze justcause nemas rad, ja jsem na nej docela zvedavej.
    Pro objasneni mych hlubokych myslenkovych pochodu:
    Nemam problem zaplatit vic za evga (pokud je), mam od nich ssc verzi, ale tentokrat je rozdil mezi vanilla a sc/ssc verzemi naprosto minimalni. Vsechno jsou to nezmenene referencni verze, lisi se pouze bios. Jedina nereferencni byla MSI, ale za 1200 Kc navic mi to nestoji. A nepotrebuju nutne ani voltmod, protoze vanilla verze jde pretaktovat dobre i bez nej. S volmodem je to maximalne dalsich +8% za cenu fan na 100%.
    PETJU
    PETJU --- ---
    metro je po-pi-tchi! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JustCause2 je mrdka nejvetsi, smazano po pul hodine pokusu si ustrelit pulku mozku, aby me to aspon trochu chytlo. Metro je fajn :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Tak mam na stole Metro a JustCause2, hrat je co :) Kaslu na to, zaruka na Gainward je tri roky, to mi staci. Pokud se EVGA neobjevi behem zitrka, ma smulu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    stejne neni co hrat a stejne sou hry na hovno, je to desna nuda :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hele, to je tvuj boj ;))

    ja osobne bych pockal.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Cekal jsem na MSI mesic, kvuli hi-cap kondenzatorum a pokazu na resident evil, a nakonec mi zavolali z czc, ze sice budou, ale o 1200 drazsi. Mam ted cekat treba 14 dni na evga, abych se dozvedel totez? Navic u nas neplati rozsirene zaruky evga, jako treba moznost sundat chladic, pokud vim. Potom se od Gainwardu nicim nelisi - plosnaky maji obe referencni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak kurva pockej, zejo
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Vim, mam gtx260 ssc. Jenze evga ted kurva neni, zejo.
    PETJU
    PETJU --- ---
    Kdyz nvidii tak od EVGA, ano :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Nechce se mi platit >8500Kc. Zaroven chci kartu, na ktere pujde voltage mod. Nevim zatim, jestli funguje jenom nekde, nebo na vsech referencni kartach. Potvrzene je to u EVGA, Asusu a MSI. U ostatnich zatim nevim.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: EVGA! ;)
    si pockej a nebo kup jiny model..
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak to vypada, ze GTX 470ka od MSI hned tak nebude. Cili ted resim jestli vzit Gainwarda, nebo Asuse. EVGA uz bohuzel zase neni.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HNIZDO: rozkaz sefe! :)

    DRAGON: :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ROENICK: jezis, prestan me srat ty vole :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Ale no tak hosi, dekujeme obema, priste linky i s popiskem a je to :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    DRAGON: kdybych klikal na vsechno co by me mohlo na nyxu zaujmout, tak mam vousy po kolena :)

    to ty jsi za troubu co dava holé linky, navic takove co nemaji ani nazev clanku v URL :)

    ne tak kdyz uz nic tak je to aspon prelozeny :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ROENICK: no jo, tak tu pak budes za troubu co duplikuje :P
    asi bych sem nehazel neco, co by vas nezaujmulo, ze jo... ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    DRAGON: nemas titulek, smula :) na tyhle nepopsany linky typu cosi.com/forums/aspx=6565465465456 fakt neklikam :) nebud linej to tam strelit, kdyz to nyx obcas nehodi sam.... to je jak anonymni youtube linky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam