• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    GeForce 256: pomohou nové ovladače Fermi?
    http://extrahardware.cnews.cz/geforce-256-pomohou-nove-ovladace-fermi

    Testovalo se i Metro, kde stouplo minimalni fps v uvodni scene v koncertni aule z 18fps na 22 (GTX480, DX11, adv.p., tess+dof), prumerne z 35 na 50fps. To neni spatny na ovladace mesic po uvedeni. (Vyjdou 24.5.)
    Fermi zacina cenit tesaky.
    http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=321917&page=4
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    Jako první hra obsáhne modul NVIDIA Apex Clothing.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Dual GF100 Fermi to be replaced with dual GF104 card
    http://www.fudzilla.com/content/view/18820/1/
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PETJU: Proto rikam "samozrejme". Zkusim vypnout DOF, pak teselaci a uvidim.
    PETJU
    PETJU --- ---
    HNIZDO:.."Metro na max DX11 s DOF, tesselaci a AAA samozrejme nestiha."
    Tohle zatim stiha jen 5970 a i ta se obcas zadychala na nejakych 25FPS.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Jo u toho Metra je zapnuta i advanced physics.

    Spotreba ze zasuvky bez monitoru s 260kou do 290W, s 470kou do 340W.
    S potreba v klidu se zvysila z 148 na 155W, spotreba pri prehravani videa sla ze 180 na 220(!) W. O tom se v recenzich pokud vim nezminili. Karta je ve 2D prakticky nehlucna, ten fofrnik je dobre vyvazenej.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak MSI 470ka je doma. Nemel jsem vubec cas si s tim hrat, v rychlosti jsou zkusil DX9 DAO, Stalkera CoP DX11 a Metro DX11 (kurvy zasrany s tim steamem, ono se to zaclo stahovat! musel jsem najit navod jak to rucne nainstalovat z DVD, fakt dobra prace, pani betatesteri).
    Karta je o poznani hlucnejsi nez gtx260 SSC, ale ma podstatne prijemnejsi zvuk - spis jde o hluk vetru, zatimco 260ka mela jecivy zvuk proudoveho motoru. Na 100% vetrak dela takovy pruvan, ze mi to hybe se zavesy za pocitacem. Ale da se to v pohode vydrzet. 100% fan na 260ce se vydrzet neda.
    Gamesy fungujou skvele (197.75), Metro na max DX11 s DOF, tesselaci a AAA samozrejme nestiha.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Dneska ma na alzu prijit to MSIcko za cca 9k. Objednano, tak jsem zvedav.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: jist si nejsem, ale v mailu sem se ptal i na toto, snad se jim da verit hele:)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: No do US to posilat nebudu :) Jsi si jist ze to plati i pro evropu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: pokud si tu kartu elektronicky zaregistrujes a dolozis prodejni doklad, daji ti celozivotni zaruku ale musis ji poslat do US na reklamaci (platis postovny bothways)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: samozrejme ze zaruci. EVGA to ma napsany na svym webu a je to jedno z jejich nej motto :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PETJU: Pouze v US. U nas tri roky.

    DRAGON: Bohuzel tohle ti nikdo nezaruci, ze to tak bude i v budoucnu... Nicmene ja z toho chladic sundavat nebudu....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETJU: no hlavne pro ni mluvi ten fakt, ze pokud si sundas chladic a testujes na ni ruzne chladice nebo bloky, tak EVGA to nejen schvaluje a vyreklamuje, ale naopak to vita. Psal sem jim email a tohle byla odpoved. Tu sem si vytiskl a pri reklamaci prijimacimu technikovi v Czechcomputer s tim zavrel hubu, kdyz mi zacal vysvetlovat, jak byla narusena integrita karty a ze byly sundany sroubky. Total WIN.
    PETJU
    PETJU --- ---
    HNIZDO: Pro EVGA mluvi to, ze je to EVGA a dozivotni zaruka, no ni?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: a nebo vodičku ;-)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Vim, ze justcause nemas rad, ja jsem na nej docela zvedavej.
    Pro objasneni mych hlubokych myslenkovych pochodu:
    Nemam problem zaplatit vic za evga (pokud je), mam od nich ssc verzi, ale tentokrat je rozdil mezi vanilla a sc/ssc verzemi naprosto minimalni. Vsechno jsou to nezmenene referencni verze, lisi se pouze bios. Jedina nereferencni byla MSI, ale za 1200 Kc navic mi to nestoji. A nepotrebuju nutne ani voltmod, protoze vanilla verze jde pretaktovat dobre i bez nej. S volmodem je to maximalne dalsich +8% za cenu fan na 100%.
    PETJU
    PETJU --- ---
    metro je po-pi-tchi! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam