• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    GEEK
    GEEK --- ---
    MCKIDNEY: super, diky za vysvetleni
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEEK: EVGA, Pokud chceš 3 obrazovky, tak pouze Zotac Multiview.

    GEEK: 450tka je špatná karta. V recenzích, kde negativně hodnotí věci, jako je poměr cena/výkon bych moc nevěřil :D
    550TI je karta na které ti poběží každá aktuální hra, není to zázrak, ale stojí to do 3k.

    Pokud se nestydíš připlatit tak běž do X60, jak říká TOYAK: 460 tku mám taky, stejně jako 560tka to je dobrá náhrada, jenom je o něco výkonější a tím pádem i dražší.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Mě odešla 8800 GTS a pořídil jsem za to 460 GTX 768MB. Spokojenost.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MCKIDNEY: jak koukam na nejaky recenze, tak celkem negativne hodnoti pomer cena/vykon oproti gts450. ta by nestacila?
    GEEK
    GEEK --- ---
    MCKIDNEY: a nemel bys prosim te doporuceni primo na nejakou znacku? nevim, ktery jsou spolehlivy. pripadne, kdyby ta karta byla i nizka jako gt8800, tak by to bylo fajn. dik
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: Tohle je bohuzel velmi caste. Resil jsem neustale problemy s tiskarnou hp 2840mfp. Desitky hodin prace a komunikace s ceskym helpdeskem. Pak hodiny na telefonu s indickou podporou. Vysledek - mate to na ico, prosla vam zaruka, nazdar. Tak Samsung.

    Jinak si nemyslim, ze chyba je v testu, ale je pravda, ze pokud test nefailuje, teploty jsou ok, zadne artefakty, a prokazatelny problem je jen v SLI, tak ta reklamace nebude snadna.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEEK: Náhrada přímo za 8800 bude 550TI
    GEEK
    GEEK --- ---
    zdravim, mel bych prosbu o radu. odesla mi geforce gt 8800, se kterou jsem byl spokojenej. a potreboval bych za ni nejakou nahradu, protoze tuhle, pokud vim, uz nikde nesezenu.
    podle parametru jsem myslel, ze by mohla stacit gt 440, ale jak jsem vyzkousel, tak nestaci.
    muzete mi neco doporucit? diky
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: ale co kdyz je chyba v tom testu? ?? pisu si primo s vyrobcem, a vypada to ze mi odpovida nakej madar.

    nejdriv sem to otestoval a vsechno co jsem mel jsem poslal a on mi napsal , ze nevi co chci jako ze si neni jist zda to pochopil. ptal sem se na 3 veci, asi chyba.

    tak sem celou zjednodusil a poslal jsem jen vysledky toho jejich testu u dvou grafik a zeptal se proc na jedne jsou polovicni vysledky

    on zase jak madar, vy mate 2 grafiky? to us me nasralo!!!!!

    pak me napsal jesli sem je testoval samostatne? a to us sem byl rudej!!!!

    no hruza , us v prnim meilu jsem napsal , ze je testuju samostatne a v prvnim pci expres slotu . treba umi dat do jednoho slotu 2 grafiky. GRRRRRR

    nechapu support tiket jsem zakladal na konkretni grafiku a on se pak zepta ktera ma ty spatny vysledky. no a v tu chvili me praskla zilka !!!!

    :-))))))))))
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: Jakykoliv test, kde se spolehlive projevi chyba, je relevantni. Ale pokud se neobjevi...
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: jeste jsem nesel reklamovat nic co by se mi pak vratilo. vecinou se nachystam dobre a dostanu ihned penize.
    pochybyji , ze bych prokazal vadu pouhym testem od vyrobce grafiky. mozna bych to mohl otestovat nakym profi benchem ale nehodlam si nacpat tisic bordelu do kompu.
    potrebuju vedet jakej test je relevantni pro prodejce, a potrebuju aby se problem prokazal do 20 minut testovani. podle me se tim dyl zabejvat nebudou a vratej to 29 den reklamace jako vpohode.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: No projel jsi to dukladne, ale taky se obavam, ze ta reklamace by byla problematicka. Jestli nemas kontakty, aby se to rovnou poslalo k vyrobci, asi ti to takhle nevemou.
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO:
    hlucnost i teplota vpohode, frekvence jsem nekoukal pri hrani, ale v testech jsem koukal jesli karta jede na max a bylo to ok

    delal jsem stres test a vysledky po hodine jsou podobne , tak jsem ucpal kartonem celou kartu zespodu a vystrih sem do nej asi 2*2cm diru pro vetrak abych simuloval 2 karty nad sebou. po dalsi pulhodine se teplota dostala u obou na 91°C test zatizil pamet na 87% a vetrak bezel na 78% gpu jelo na 99%.

    potom jsem delal jeste tohle
    udelal jsem asi 200 testu 3 grafik na ruznejch napajecich vetvich zdroje Corsair HX1000 , pak sem parkrat testoval armu 2 benchmark a mafii 2 benchmark, a delal jsem jeste test v battleground europe. naky znacny rozdily jsem nezjistil. zdrojem to asi nebude, a v druhem kompu se zdrojem Corsair HX750 jsou vysledky stejne. navic sem nakym easy obi merakem meril spotrebu max .
    pri stres testu grafikyu me spotreba vychazela na celej pocitac cca 638W-699W podle toho na jake vetvi byla pripojena grafika.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: promeril jsi frekvence a teploty behem hrani? Co hlucnost?
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: nojo ale tohle tezko reknu na reklamacnim , tohle je tak a tohle je tak. a za 14 dni to lehne.

    ten test zatizi tu grafiku naplno , ale je nizsi vysledek , nebo nestabilni vysledky duvodem reklamace???

    ve hrach se to zatim moc neprojevuje, ale casem se ta zavada muze zhorsovat a chci to resit tet nez po zaruce
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: Takhle - v podstate jsi udelal co jsi mohl - zkoumat na dvou kompech, to co blbne na obou je vadne.
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: dobre , ja mam jinej komp a proc tedy 2 ze 3 grafik maji nevyrovnane testy???? 3 stejny grafiky , but je jedna spatna, nebo ty dve???? proc v dalsim kompu chovaji stejne ? zase problem se dvema a jedna ma stabilni vysledky.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: To mohlo bejt klidne driverama (overflow)
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: on vubec nevypinal komp, tak asi po 14 dnech mu ve hrach zacal nakej bordel v texturach, po restartu to bylo ok.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    no, dalsi kompletni rehaul architektury mne lehce desi. Si budu muset pospisit se svym clankem, bo pouziva Fermi.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    GK110 photos are FAKEs ... and some details of Kepler ~ OBR-HARDWARE.COM
    http://www.obr-hardware.com/2012/01/gk110-photos-are-fakes-and-some-details.html

    "the first Kepler will be a small chip with tremendous power. The first card with Kepler literally crush the Radeon HD 7970, including the OC version! Kepler is not tuned Fermi but a completely new architecture with lots of changes, but you'll see in two months. Do not buy slow Radeon with Tahiti chip now (for that prices), Kepler is completely decimate them and worth the wait, Radeons will be really cheap in April. As I said long ago, middle-class kepler GeForce card easily kills the high-end HD 7970. Really looking forward to April, mainly on the faces of people in AMD :)

    PS. Previously published specifications of GK104 here are complete bullshit :) :) Enjoy your day, as me :) First real leaks will be after the end of Chinese New Year celebration, stay tuned .."

    Zustane to tu pekne v rachivu, takze jestli to neni pravda, bude Obr za vola. Ale safra, bylo by to prima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam