• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Jo, ja zacinam byt zvedav vic nez na kepler na to, kdo z tech dvou bude za kolosalniho osla.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    No, to co rika Charlie je takovy pochybny
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Physics hardware makes Kepler/GK104 fast | SemiAccurate
    http://semiaccurate.com/2012/02/01/physics-hardware-makes-keplergk104-fast/

    K tomu Obrovsky komentar, ktery to stavi nahlavu:

    Semiaccurate is absolutely wrong about Kepler ... ~ OBR-HARDWARE.COM
    http://www.obr-hardware.com/2012/02/semiaccurace-is-absolutely-wrong-about.html

    Charlie Demerjian knows nothing about Kepler, just speculating. In essence, copied the information from my blog. I first talked about the problems with PCIe 3.0. I talked about the new PhysX feature, a small core with low power consumption. But the truth is different, the source from which he drew (MSI) (the same as my is faked by Nvidia itself). Kepler has no PhysX block, and its performance is great against Tahiti everywhere - not in games from RG, the performance is still true what I said long ago, an absolute 7970 killer ...

    PS. This is last Kepler info here till some chinese real leaks, with spec ... but i can tell you, REAL specs are floating web ... but you have to find them ... :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Ze tam maji byt nejake zlomove features pro cuda/physx processing. Neco holt napsat musi, aby si udrzel traffic.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Ja si nemuzu pomoc, ale ta anglictina je natolik spatna, ze treba co chtel rict o CUDA sem nepochopil (krom toho ze to bude skvely).
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Some new info about Kepler and Chiphell issue ... ~ OBR-HARDWARE.COM
    http://www.obr-hardware.com/2012/01/some-new-info-about-kepler-and-chiphell.html

    Early next week Nvidia starts manufacturers in Asia to present graphic cards based on Kepler, when full production will start in two/three weeks from now.

    It's time to say something new. The first news (if true)is breakthrough new feature for PhysX and CUDA through its processing. If this thing really confirmed, it will be a big bomb. Further information concerning the power consumption to be thanks to the final respin very low. Respin also helped NVIDIA achieve high operating GPU frequency. As for performance, still true that middle-class Kepler card easily beats Radeon 7970 ...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Exclusive: And the Nvidia Kepler/GK104 price is…….. | SemiAccurate
    http://semiaccurate.com/2012/01/23/exclusive-and-the-nvidia-keplergk104-price-is/

    7200 s DPH, to by slo i v pripade, kdyby GK104 byla jen na urovni 7950ky.
    GEEK
    GEEK --- ---
    STOPIV: bez zaruky se toho trosku obavam. to bych bral fakt asi za nejakou hodne nizkou cenu. muzes mi pls napsat, co je to za znacku a za kolik bys ji byl ochotnej obetovat? treba do posty, at to tady nezasirame:) diky
    GEEK
    GEEK --- ---
    MCKIDNEY: super, diky za vysvetleni
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    GEEK: ja bych jednu 8800gtx mel , jak bys me ji ocenil??
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEEK: EVGA, Pokud chceš 3 obrazovky, tak pouze Zotac Multiview.

    GEEK: 450tka je špatná karta. V recenzích, kde negativně hodnotí věci, jako je poměr cena/výkon bych moc nevěřil :D
    550TI je karta na které ti poběží každá aktuální hra, není to zázrak, ale stojí to do 3k.

    Pokud se nestydíš připlatit tak běž do X60, jak říká TOYAK: 460 tku mám taky, stejně jako 560tka to je dobrá náhrada, jenom je o něco výkonější a tím pádem i dražší.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Mě odešla 8800 GTS a pořídil jsem za to 460 GTX 768MB. Spokojenost.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MCKIDNEY: jak koukam na nejaky recenze, tak celkem negativne hodnoti pomer cena/vykon oproti gts450. ta by nestacila?
    GEEK
    GEEK --- ---
    MCKIDNEY: a nemel bys prosim te doporuceni primo na nejakou znacku? nevim, ktery jsou spolehlivy. pripadne, kdyby ta karta byla i nizka jako gt8800, tak by to bylo fajn. dik
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: Tohle je bohuzel velmi caste. Resil jsem neustale problemy s tiskarnou hp 2840mfp. Desitky hodin prace a komunikace s ceskym helpdeskem. Pak hodiny na telefonu s indickou podporou. Vysledek - mate to na ico, prosla vam zaruka, nazdar. Tak Samsung.

    Jinak si nemyslim, ze chyba je v testu, ale je pravda, ze pokud test nefailuje, teploty jsou ok, zadne artefakty, a prokazatelny problem je jen v SLI, tak ta reklamace nebude snadna.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEEK: Náhrada přímo za 8800 bude 550TI
    GEEK
    GEEK --- ---
    zdravim, mel bych prosbu o radu. odesla mi geforce gt 8800, se kterou jsem byl spokojenej. a potreboval bych za ni nejakou nahradu, protoze tuhle, pokud vim, uz nikde nesezenu.
    podle parametru jsem myslel, ze by mohla stacit gt 440, ale jak jsem vyzkousel, tak nestaci.
    muzete mi neco doporucit? diky
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: ale co kdyz je chyba v tom testu? ?? pisu si primo s vyrobcem, a vypada to ze mi odpovida nakej madar.

    nejdriv sem to otestoval a vsechno co jsem mel jsem poslal a on mi napsal , ze nevi co chci jako ze si neni jist zda to pochopil. ptal sem se na 3 veci, asi chyba.

    tak sem celou zjednodusil a poslal jsem jen vysledky toho jejich testu u dvou grafik a zeptal se proc na jedne jsou polovicni vysledky

    on zase jak madar, vy mate 2 grafiky? to us me nasralo!!!!!

    pak me napsal jesli sem je testoval samostatne? a to us sem byl rudej!!!!

    no hruza , us v prnim meilu jsem napsal , ze je testuju samostatne a v prvnim pci expres slotu . treba umi dat do jednoho slotu 2 grafiky. GRRRRRR

    nechapu support tiket jsem zakladal na konkretni grafiku a on se pak zepta ktera ma ty spatny vysledky. no a v tu chvili me praskla zilka !!!!

    :-))))))))))
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    STOPIV: Jakykoliv test, kde se spolehlive projevi chyba, je relevantni. Ale pokud se neobjevi...
    STOPIV
    STOPIV --- ---
    HNIZDO: jeste jsem nesel reklamovat nic co by se mi pak vratilo. vecinou se nachystam dobre a dostanu ihned penize.
    pochybyji , ze bych prokazal vadu pouhym testem od vyrobce grafiky. mozna bych to mohl otestovat nakym profi benchem ale nehodlam si nacpat tisic bordelu do kompu.
    potrebuju vedet jakej test je relevantni pro prodejce, a potrebuju aby se problem prokazal do 20 minut testovani. podle me se tim dyl zabejvat nebudou a vratej to 29 den reklamace jako vpohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam