• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak. 550Ti nebo 7750 je minimum.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pokud rád hraješ na chceš něco na práci, tak uvažuj o 550TI to už je třída, kde je nějaký výkon na hry a zároveň to stojí relativně hodně málo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HNIZDO: Ty ani moc ne. Spíš Soliter. Ale třeba poslední Stalker nebo Saints Row 3 se na tom docela dalo bez většího problému.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SALVATOR: Jestli hrajes jen Miny...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HNIZDO: S tou 130 sem byl s hrama právě celkem spokojenej :). Ale ok.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SALVATOR: V tehle tride je to dost jedno, na hry to neni a na praci staci prakticky cokoliv.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zdravím. Chtěl bych poprosit o radu. Mám teď momentálně v kompu GT 130 a mám podezření že odchází. Počítač jakoby spadne, ale pokud se to stane během nějakýho procesu třeba instalace, tak proces se dokončí. Stalo se mi to dokonce během instalace Win, která doběhla v pořádku, proto to podezření, že odchází grafika.
    Poohlížím se teda po nějaký náhradě, ale jakožto lehce BFU sem trochu mimo. Můžete poradit nějakou náhradu? Uvažoval sem o GT 430, ale nejsem si jistej.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Ahoj lidi, nechcete se podívat na náš 3D realtime editor? Dokáže tvořit pěkný vizualizace a realtime. Pokud někdo děláte ArchViz, nemusíte čekat několik hodin/dnů na animaci. Tady ji dostanete na jedno kliknutí. Verze pro nekomerční účely je samozřejmě FREE. Cokoli byste potřebovali, ptejte se v poště.

    www.fibix.org

    http://www.facebook.com/fibix
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    np, nezapomen davat vyjimky hram co s vsync buguji. nektere dekodery a hry pak trpi tearingem a podobne.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    MCKIDNEY: tak jsem v ovladačích forsnul vsync a pohoda :) díky zlatá rybko
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IMOLOL: Tak to zkontroluj celé, tím myslím to PWM a FPS a pak reklamuj
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    MCKIDNEY: ve skříni je chládek, krom grafiky teda :) na desktopu je kolem 35 - 40 stupňů, ale když pustím nějakou game vyskočí výkon na sto a už se peče. Zkusil jsem v afterburneru pustit ventilátor na max, ale nepomohlo. Drivery jsou offic nvidia, full release.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IMOLOL: Krom reklamace a bordelu ve skříni.
    BTW: Mrkni na to, že nemáš BETA drivery, tam se to stává bežně.

    Spust MSI afterburner (EVGA a podobné buildy stojí za hovno ty nepoužívat) a sleduj jak se teplota pohybuje v rámci vytížení a rychlosti ventilátoru. Typicky se tu stane bug (Zvlášt v BETA driverech), že nefunguje PWM a grafika nereguluje otáčky korektně.

    No a poslední věc je koukni se, zda ti daná aplikace nebuguje. Trpí tím všechny druhy her, nejenom FPS. Například SC2 a Diablo topí karty co nemají zapnutý limit/VSync tím, že místy to ženou na 300+ FPS
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    Zdravím, rychlý dotaz. Mám zhruba třičtvrtě roku tohle : http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-560-ti-soc-gv-n560so-1gi-1gb-pci-e/86271/produkt a po nedávným updatu driverů se začala přehřívat, za což určitě můžou i ty teploty posledních dní. Any tips and tricks jak tomu předejít?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ty jo to je drama :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Konec microstutteringu? Srovnání GeForce GTX 690 s CrossFire HD 7970 | ExtraHardware
    http://extrahardware.cnews.cz/clanky/konec-microstutteringu-srovnani-geforce-gtx-690-s-crossfire-hd-7970

    zda se ze to funguje..
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Mne napadlo E3 nebo GTC, ale to by asi nebylo v cechach.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: Pravni rad nezna neco jako provokace, nastesti. Na trestnost to nebude mit vliv. Umysl v tomhle pripade neprokazes, pokud nenajdes napr. svedka ktery popise, jak se na to obr dopredu pripravoval.

    btw nevite kde a proc byli spolu na hotelu?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Jo, tenhle omyl mi taky pripomel zakladku :-)
    Myslim ze jestli dojde na soud, bude jeste celkem vtipny, s tim jak na nej OBR neustale na blogu utoci by to sikovnej obhajce mohl vest jako umyslnou provokaci...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: LOL, prej neumyslne polil hlavu pivem :) To ke Stachujovi docela sedi. Bude pekne smrdet -rika se ze lez smrdi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam