• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Chmm.. proc by mel jit po zahrati vykon dolu, pokud se karta sama nepodtaktuje?
    Jinak souhlas, tohle je spis takovej epenis boost, plus levna verze pro researchery co potrebujou cuda 3.5 a pritom nemaj zbytecnejch 100k v rozpoctu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: Tohle si koupi clovek, co neresi cenu. Tedy clovek co chce hrat vse na max s 30" panelem, 3xLCD nebo ve 3D.
    Problem bude s tim temp targetem, po zahrati jde vykon dolu. Uvidime jak to pujde nastavit, jinak voda.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a dava mi dobre zatopit, ale prosel sem :) na Ultra High v 2560 krasne plynuly, bez FSAA (coz neni potreba)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hura, vysel poradnej benchkrájmark .)
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Trha to asfalt, ale za ty prachy by clovek koupil ojetinu :-)
    AnandTech - NVIDIA’s GeForce GTX Titan Review, Part 2: Titan's Performance Unveiled
    http://www.anandtech.com/show/6774/nvidias-geforce-gtx-titan-part-2-titans-performance-unveiled
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MEXIKANEC: A ten archicad ma nejakou ofiko podporu pro profi gpu? Nebo nejaky pluginy pro rendering, nebo vypocty?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MEXIKANEC: mam tuhle (vypreparovany vetraky a nasazeny 2x92mm noctua) a velka spokojenost, mam ji nataktovanou na vykon vyssi nez stock 680. A je levnejsi a na ten Asus bych kaslal, bude to hucet jak krava.

    MSI N670 PE 2GD5/OC Power Edition | Alza.cz
    http://www.alza.cz/msi-n670-pe-2gd5-oc-power-edition-d339472.htm
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Bohuzel, nic s 3.5 sem jeste nezkousel.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: A zkousel jsi / nekdo kepleracky Quadra a Tesly?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Asi do ACM Transactions on Graphics (a az mne s tim vyhodej tak Computer Graphics Forum) prehled global illumination on GPU. Takze ruzny path tracery apod.
    A on ma Kepler spoustu hloupejch a neprijemnejch vlastnosti. Treba ze L1 cache nefunguje na global memory mne celkem nepotesilo. Ze ma dvojnasobnou latenci taky ne. Ze to ma 2/3 shader clock taky ne. Obecne mi tam warpy furt stojej a na neco cekaj, jeden z kernelu trva 10x tak dlouho co na 580 (ale je to teda hodne malej kernel). Na druhou stranu, moje vec ted pobiji state of the art o 20% vsude :-D
    Akorat teda kdyz srovnam nejlepsi na 680 a nejlepsi na 580, tak proste 680 je o 5-10% pomalejsi.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: Kam co pises?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MEXIKANEC: Na jakou praci, v jakym programu nebo programech?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Sem na nej zvedavej. V patek sem dostal 680ku, a zrovna resim jak kurva do clanku napsat "ma to o 10% mensi performance nez 580ka" :-D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    No, klenot :) Napajeni furt zastaralej analog, oc bude urcite zas dojebane, no aspon jenom 6+8 napajeni.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Hele az budu chtit top class fancy klenot, tak
    GeForce GTX Titan v celé kráse
    http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/26325-geforce-gtx-titan-v-cele-krase
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: toho vetraku sem si nevsim, bleju :))

    esence vodnictvi fakt
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Kaskada ma osm mosfetu, nektere 7970ky maji 20. Vodniky jsou levne seriovky, a navic zapojene do serie. To vem to cert, ale proc na tom za 35k neni sakra fullcover custom blok a jeste maji tu drzost na to dat vetracek?!
    A asus ani neni schopen dohodnout ofiko support od amd, takze ovladace zrejme pouze od asusu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: ciste ze zajimavosti; proc to nazyvas bastl? mne to prijde docela gut. ma to spatne a nekvalitni osazeni?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam