• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: Taky to jsou jediní koho jsem viděl vodu provozovat.
    ale pořád část měla obyčejnou vodu a získala tím minimální ticho (Radiátory tkay není sranda chladit.)

    Celkově pointa byla, že voda je spíš gimmick, než vhodné chlazení. Ale není to pravidlem a existují příklady kdy je to v pohodě.

    Další je třeba odlišný hluk z vody a z ventilátoru. I all in one předčí vzduch tím, že zvuk má jiný profil a neirituje lidi s hudebním sluchem.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: Tak voda je pro prakticky a trvaly provoz OC a zaroven trech a vice GPU nezbytna. Z atx kejsu neni mozne odvest vzduchem 500+W tepla bez kravalu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Asi tak, voda je 0 gain systém. Lidi přitahuje, ale tlak nutný pro opravdový provoz je tak vysoký, že jsem vodu viděl fungovat parkrát v životě.

    Zbytek jsou AllInOne, které při dobré cenové akci poslouží :P

    Když už tak olej, nebo plyn, podle preferenci :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DUBAS_: Ne, ja mam radsi vzduch nez vodu, a muj Silverstone Fortress zatim nic neprekonalo.
    Nicmene je to skvela remeslna prace a narozdil od mnoha podobnych projektu, s velkym citem pro estetiku (je to cerny :).
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    si cvrknes hnizdo :o)
    Model 01: když modding překonává profesionální výrobu
    http://pctuning.tyden.cz/...roje-chladice/30466-model-01-kdyz-modding-prekonava-profesionalni-vyrobu
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Specifikace Nvidia Shield tabletu unikly: herní tablet jak se patří http://mobilenet.cz/clanky/specifikace-nvidia-shield-tabletu-unikly-herni-tablet-jak-se-patri-16591
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    GeForce GTX 870 GTX 880 vydání listopad | Diit.cz
    http://diit.cz/clanek/geforce-gtx-870-gtx-880-vydani-listopad
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    HNIZDO: jj dneska odeslana na reklamaci...podotykam ze malem oknem ...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Díky za názory, nakonec půjdu do 780 s 3GB.
    Stejnak mě ve hrách brzdí CPU a né grafika. Takže není důvod čekat za každou cenu na 880.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    CARTMANETWORK23: tohle vypada na hw. muzes reklamovat? pokud ano, dal nic neres a reklamuj, s tim ze k tomu pripojis tenhle svuj prispevek.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    jeste se zeptam v tomhle auditku omluvte me,jsem vlastnikem geforce gtx 550 Ti od ASUS
    ve starsim kompu mi trochu delala neplechu a vypinala obraz,nacez vse bezelo dal v klidu...
    obmenil jsem teda cely streva v domeni ze to treba dela deska.ted je karta uplne v novem,tak den bezela v klidu a pote jsem stahl patch pres program geforce experience,patch 337.88 a stare problemy s vypinanim obrazu jsou zpet,karta ani neni nijak zatizena a dela tyhle psi kusy...
    neni tu nekdo kdo ma podobne zkusenosti??popripade,nevi nekdo jake ovladace tam dat?? zkusil jsem uz asi 4 x starsi a porad nic :/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: nevyplatilo kupovat*
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KORAL: To není tak uplně pravda, za 9m koupíš to co by jsi musel čekat další +- 15m :)

    Jinak všeobecně se čekat nevyplácí, tvuj pripad k tomu navádí - přežít na 660 půl roku a budeš mít jasno o tom jaká je nová generace.
    bud si koupíš za lepší cenu 780TI nebo 880

    Všeobecně má taky výjimky, jako například když jsme věděli, že 2XX byly slepé řady a pred release 4XX se opravdu nevyplatilo čekat
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KORAL: Nevime, je to nova rchitektura, ale rekneme ze ocekavat 50% zrychleni realne neni. Je to spis evoluce. Imho pokud mas na 780/780Ti, chybu neudelas. Zalezi taky na tvych narocich. Jen doporucuju video ram 3GB a vyssi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KORAL: Ano, to bys takhle mohl dělat donekonečna. Budiž ti útěchou, že takhle počítačový průmysl funguje už padesát let.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Za 9 měsíců oznámí novou kartu :-) To bych takhle mohl dělat do nekonečna :-)
    Předpokládám, že nárust 880 oproti 780 bude +- 20% výkonu, asi že ?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KORAL: Hele počkat se vyplatí vždy, ale 15k to nebude. (Alespon ne tenhle rok.)
    jsou tu akce a předprodeje atd, kde můžeš dostat slevu.

    Je to na tobě 6-9m to dokopeš na 660 za 3.5k a pak si za normální cenu koupíš 880 a řekněme i v optimalní čas.

    Kromě zlomového zlepšení (Výkon, spotřeba, propustnost) nic nečekáme.
    KORAL
    KORAL --- ---
    HNIZDO: Tedy ted se přiznám, že jsem na Váškách.
    Měl jsem grafiku na rwklamaci a dostal jsem prachy zpět. Měl jsem GTX680.
    Jako být další cca 3 měsíce bez grafiky, než vyjde 880 a nebo nedej bože 6 měsíců, než vyjde na 16 technologii.
    I když asi se dá očekávat že nejnižší cena GTX880 bude někde kolem 15 000 což na podzim ?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Novinka: GeForce GTX 880 už v říjnu, Nvidia vynechá 20nm výrobu! http://pctuning.tyden.cz/...ualni-zpravy/30340-geforce-gtx-880-uz-v-rijnu-nvidia-vynecha-20nm-vyrobu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam