• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA TITAN V Review Part 1: Gaming | PC Perspective
    https://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/NVIDIA-TITAN-V-Review-Part-1-Gaming
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Leaked NVIDIA TITAN V Benchmarks Show Volta GPU Demolishing All Competitors | HotHardware
    https://hothardware.com/news/leaked-nvidia-titan-v-benchmarks-volta-gpu-demolishing-competitors
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO: Oficiální cena pro Českou republiku byla stanovena na 79 000 Kč, poštovné je zdarma.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Nvidia přichází s novým vlajkovým modelem Titan V s čipem Volta za 65 000 Kč
    https://pctuning.tyden.cz/...a-prichazi-s-novym-vlajkovym-modelem-titan-v-s-cipem-volta-za-65-000-kc

    $3000

    Oh kurwa.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DUBAS_: potvrzuju, ja mam tento problem taky, ale na hranici vnimani a jen nekde. proste obcas tiche sumive -bzz-. Te to tutove drivery nvidie. Pokud to nekdo zaznamenate, napiste.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    btw kdo vlastni 1080 bez ti, ja mam po updatu driveru problem se zvukem zasekava se obcas na pul sekundy do loopu dela to jak ve woknech tak i ingame, zacalo to cca mesic a pul zpet
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: jj, to jde.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: ten gfe overlay reaguje, tj. muzes treba menit nastaveni?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: Steam.. ale zkoušel jsem to i bez něj. S hotkeys i prostě mačkáním tlačítka myší. Jako víšco - overlay se vyvolá v pořádku. To po tom zmačknutí tlačítka se nic neděje.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: nebezi ti tam tedy nejaky dalsi overlay? zkusils zmenit hotkeys na jine?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: kk, no to bylo pro jistotu. Nevim, pár lidí má stejnej problém a pár z nich to vyřešilo přeinstalací, ostatní ničím. A u mě též stále cursed. Nejspíš se vybodnu na celou eXperience a nahraju zase OBS no.

    Každopádně ti díky ještě jednou za snahu a kdesi cosi.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: GFE nepouziva Javu (nemam ji nainstalovanou)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: kompletní čistej reinstall + nejnovější Net Framework, C++ Visual i Java (kýho výra to používá pro menu) a furt to samý. Chjo, s jakymkoliv streamováním her mam jenom a furt nějaký potíže :D
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    jinak s hnizdem jsme tejden resili muj problem v arme zasekavani mysi, nakonec jsem na to asi prisel ze na vine byl nejspis discord a jeho hw akcelerace, po vypnuti uz dva dny beha vse jak predtim
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: dík, zkusímtaky všechny přeinstalovat ty netFramework, Visual Basic atp.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: kk, obaval jsem se, ze musim zacit od zacatku :) ale jako jo, no. Díky za reakci. Btw co je to ddu?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: skoda ze nemas win10, pomohlo by vypnout game dvr (skoda ze nekourite, pomohlo by prestat), takhle muzu jen poradit odinstalovat GFE i drivery, vymest to ddu a znovu nainstalovat.
    samozrejme odstranit vsechny aplikace, ktere pouzivaji overlay (ruzne ip kecalky jako mumble, msi afterburner,...)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Tj. Win 7 64bit, GTX 960, 16 GB Ram, I3 6300, dost mista na HDD, funkcni Twitch (ale stejne to neuklada ani video)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: Win 7. Na google jsem prisel na par lidi, co meli stejnej problem, zmacknuti tlacitka a zadna reakce aplikace s errorem ani zacatkem nahravani. Nikde konkretni reseni, tedy, tak jsem zkusil jestli neco nekoho napadne zde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam