• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: ostatně jako vždy
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: nikdo tomu nevěří, pouze všichni doufaj ;)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: jojo na leden čekám :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: nebo bude bajk navi tak skvele, ze se problem dostupnosti vyresi sam ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: NV nestiha protoze to uspechala - dodali by vic kdyby mohli. I partneri by dodali vic kdyby mohli.

    Tohle je proste klasika svetove logistiky a ted nas ceka cenova vlna drahych kusu a pak jsou vanoce a pak mozna v lednu dostaneme zase MSRP :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LSDMASACRE: taky jsem si rikal, ze otriskany amd hype vlacek by mohl dostupnost trochu vylepsit
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    HNIZDO: snad se nedočkavci uchýlí k "little" Navi a zbyde víc pro mě :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LSDMASACRE: tak to by melo stacit :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    HNIZDO: hele nemám 24/7 na sledování či mačkání F5.. mám nahozenejch pět objednávek a budu čekat... :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LSDMASACRE: hele chce to sledovat, ty karty porad chodej
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    ELECTRICKOTA: ok, do vánoc na integrovaný.. :D :D hele jestli do 15.11. nedostanu info k vyzvednutí... nechci sledovat gameplaye cyberpunku :P
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: podle mne nejsou schopni zajistit presny parametry kazdeho z cipu, tak na to jdou hrubou silou - napeti co bude fungovat vzdy a vsude pro vsechny cipy. Jsou 3090ky, kterym udajne staci 0,825V.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Jo tohle je fakt zajimavy, v tomhle undervoltu ta efektivita pak sedí tomu navýšení co proklamovali. Nejspíše to hold zabíjí velký čip, který se proste nestíhá uchladit a omezuje tak výkon častěji než asi čekali. Je to zvláštní, kdyby to poslali do světa s tím undervoltem, tak jsou všichni děsně nadšení že to umí i hezky přetočit.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA:
    Undervolt 0,875V 1800MHz
    Vyssi vykon nez na default pri nizsi spotrebe.

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: tak to congrat ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: pri tom zajmu se neni cemu divit. PS5 bude take az v unoru.

    Ja mel kliku, mam Asusu TUF 3090 uz tyden doma. Jak rika kolega, vojak se stara, vojak ma.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Tak já ty karty proste točím co cca 2roky, tak teď přemýšlím jestli ne už rovnou 3080 když už. Onehdá jsem taky přešel z 1080 na 2070, a to bylo hlavně kvůli podpoře RTX
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Jedinne na co bych upgradoval kvuli Control je 3080, prvni karta co to da smooth 60 FPS bez vypinani feature.

    Coz je jeden z duvodu proc bych 3070 nekupovat, kdyz mam 20X0 - Vykon pri DLSS a 1440p neni o moc lepsi nez 2080 TI a karty s RTX vypadaji na lepsi vykon nez konzole. Tedy lepsi pockat na Super/Ti ci priplatit na 3080.
    Samozrejme, pokud mas vyrasku na zadku, tak nejaky extra vykon dostanes :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Mno me stacil Control RTX v nekolika mistech to ta 2070S fakt nedavala, spis otazka zni jestli neda smysl upgradovat na 3080 nez 3070? Uvidim s cim prijde AMD, a jestli to ovlivni ceny RTX karet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam