• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    THEODORT: No to určitě, CUDA už je historie :) OptiX teda x věcí ještě neumí (baking atp), ale používám skoro výhradně ten :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    a amd je na tom s cycles tak ze je snad vetsinove lepsi to pocitat rovnou na CPU.. :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    FRK_R23: imho cycles+optix
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HNIZDO: Zajímavý, že jenom u Blenderu (předpokládám cycles renderer) je tak výraznej nárůst. Redshif taky dobrý, ale na cycles to teda nemá :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA GeForce RTX 3070 Reviewer's Guide leaked - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3070-reviewers-guide-leaked
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Me gusta
    RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/rtx-3070-ti-se-znovu-objevuje-7424-cuda-jader/53402
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Chmm, ze by?
    Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/...adeonu-rx-6800-xt-v-3dmarku-uz-udavaji-ctyri-zdroje-jak-si-vede/53404
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LSDMASACRE: zahejbe, ale ne ted - nvidia nestiha kryt dodavku, takze zlevneni je k nicemu, stejne nema co prodat. viz intel kdyz mel nedostatek cpu.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    RATTKIN: Alza no... tak sem si alespoň odečetl daň a jsem na 24k. je pravda, že jsem mohl počkat do čtvrtka, jestli nezahejbe trhem AMD.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LSDMASACRE: dobrej scalping, to počkám do ledna
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    RATTKIN: 27k což je jako dost nastřelený, vzhledem k tomu že tahle karta by stála tak 22k.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LSDMASACRE: ještě blbá otázka kolik checháků?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    RATTKIN: bota ne, ale vzhledem k botům a hnusným scalperům :) sem si aktivoval v chrome "Distill" upozorní tě to na jakoukoliv změnu na stránce a pak už je to jen na tobě jak seš rychlej...

    hlavně je docela sranda, že až po kontrole objednávky na alze jsem zjistil, že karta je bílá, takže krom desky a chladiče na PC mám skoro komplet bílej build a vypadá to moc hezky :) dvojitý vánoce o dva měsíce dříve

    Jo a jdu spát.. mám za sebou desetihodinový maraton snad všeho co šlo hrát a super. Za ten výkon odpouštím Nvidii tu nedostupnost.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LSDMASACRE: Dost dobrý! náhodou si šel na Alza.cz, neměl si bota?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    už jsem nedoufal, že se dočkám... se to objevilo včera na Alze, tak sem to drapnul ať je to cokoliv :))

    hlavně to má kovovej backplate a ne ten grafitovej z plastu :D




    jdu si udělat víkendovou karanténu s RDR2 a basou Radka 12°

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: já jsem na darktable rok, kdybys chtěl poradit...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Zkousel jsem Capture One docela hodne, chvilku jsem si hral s ACD, On1, Silkypix.

    Vzdycky jsem do toho nainvestoval cas, abych se vratil zpet k LR, takze ted uz se mi do dalsich pokusu investovat nechce.

    Spis si pockam jestli/az prejdou dalsi lide a pak pujdu za nimi.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: dark table jsi zkoušel?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: pak napiš jestli se to zrychlí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam