• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: BFV je s odrazy nutnost, nicmene herne je to bohuzel bída, a zuslat jsem u BF4
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Pro me je hlavne dulezite, ze stiny se meni. Stejne jako u odrazu. V momente, kdy jsem videl Battlefield s odrazy, tak to byla jasna budoucnost pseudo-realistickych FPS. Ty debaty o tom, jak to lide budou vypinat, protoze "MAH FPS" byly naprosto nesmyslne. Pripomelo mi to rozdil mezi Quake 2 ve fullscreen a Quake 2 v okne vlevo nahore (Just CRT things), nebo custom INI soubory pro Quake 3.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Not bad at all
    Benchmarky GeForce RTX 3060 Ti: v 3DMarku o 10 % slabší než RTX 3070 | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/benchmarky-geforce-rtx-3060-ti-v-3dmarku-o-10-slabsi-nez-rtx-3070/53696
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Vidím to stejně, jen poukazuju že ty stíny dělaj pěknou hloubku a delají scénu velmi uvěřitelnou. Ovšem jen kombinace všeho udělá candy valley bridge... blbost, ono stačí vlasntě hen GI s extremně vysokým počtem paprsků, který zastane potřebu dedikovaných jak odrazů tak stínů(výpočetně ale au au), ale to je ještě velmi daleká budoucnost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HNIZDO: Toho taky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tady se to dobre zvrhlo v Qonan.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BURKHAR: myslíš premiéra?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HNIZDO: Toho čobolskýho pičuse ještě nedeportovali?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Kdyby mi chtel nekdo rozbit pusu, tak bych moc poprosil, at to nedela.

    1) Myslim ze se se mnou da domluvit, nasili snad neni nutne.
    2) Zivim dve deti, mejte soucit.
    3) Jsem dlouholety majitel tohoto boardu: [ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - Skvělé! V jakém oboru podnikáte? Munice, Zbraně, Bezpečnostní materiál, Výbušniny ] , vlastnim 14 strelnych zbrani a ubezpecim vas, ze se na miste bude strilet. Ale doufam, ze vzhledem k bodum 1 a 2 se snad muzeme domluvit i jinak, bez nasili.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nevím o co jde, ale jsem si skoro jistej že na LAUNCHERA dojde
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BURKHAR: kdyz doted nikdo hromadne nezmlatil clavena lesenarskejma trubkama, nejakej melda nikoho nezvedne
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BURKHAR: :-) :-) :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LAUNCHER: Zbytečný. Stačí zmlátit toho zmrda MELDU a bude klid.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    jako klidně podpořím, ale myslím že HNIZDO: to celkem vystihl. Nemám nic proti separátnímu klubu jen pro PC, ale přijde mi to zbytečné. Snad se to tam pro všechny uklidní a bude se tam diskutovat normálně
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jestli konkurence next-gen, proc ne. Tam chodim jenom pro konzumaci popcornu.
    Cybepunk jinak uz klub ma a nevim jestli gaming offset ma smysl. Specialne, kdyz nejlepsi cyberpunk hry jsou veci jako Pony Island :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Taky reseni. Uvidime, co reknou i dalsi poproseni, pripadne jini zajemci...

    Hele ja mam tady zalozene podobne "vzdor" auditko a chodi mi tam 100 IDs denne a zalozeni proslo.

    Duvod zalozeni byl dokonce tenkrat uveden a vysvetlen prave tak, ze nas v tom puvodnim mazou jak vztekli.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: klidne, ale zakladat board jen proto, ze admin toho soucasnyho je gondolovej ultrakokot jednak nemusi projit jako argument, to by tu bylo pomalu kazde druhe auditko duplicitni. ja bych proste ponechal technickou stranku operativne zde, natrvalo. gameplay at se resi v puvodnim auditku.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Hosi, nechcete nekdo zalozit board Cyberpunk 2077 - Hrajeme na PC?

    Ja uz mam dost prace s dvema myma soucasnyma boards, tak si na to netroufam, ale treba by se nekdo vhodny nasel.

    Podporim hlasovani o jeho zalozeni a poprosim i dalsi IDs, kteri udelaji totez.

    HNIZDO:
    MCKIDNEY:
    GANDHI:
    BURKHAR:
    LSDMASACRE:
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Stejne u me, zda se. Po vasich radach :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Jo ja vidim GI > Odrazy > Stiny, ale to nezname ze je podcenuji. Spis jsem to myslel tak, ze je to hra co je 100% produkce a vetsinou spis kulha obsah a ukazka RTX to taky uplne neni.
    Narozdil od treba Control, kde diky fantasy muzes mit sceny co bez RTX vypadaji jako minula generace konzole :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam