• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: taky dobrej scalping, holt kdo chce hrát hned, musí platit
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: dobrý úlovek, kolik stál?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: peknej macek
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LSDMASACRE: Jj

    MSI GeForce RTX 3090 Gaming X TRIO review - Final words and conclusion
    https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_rtx_3090_gaming_x_trio_review,32.html
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Pěkný... to je x-trio?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tak je doma :-) Jdu montovat...

    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    hmm to chceš :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Já si teda trojku užil náramně, u BF4ky mě sposta kompromisů sralo, ale rozšíření vozového parku a podstatně zvětšení map mě proste udržilo doteď.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Herne je to bida od BF:BC2. Posledni dobry Battlefield. Zmenseni hry a zavedeni Call of Duty style rychlosti vedlo k naprosto nesmyslne snaze tam dat zpet letadla a podobne. Posledni co jsem zaplatil byla 3ka.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: BFV je s odrazy nutnost, nicmene herne je to bohuzel bída, a zuslat jsem u BF4
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Pro me je hlavne dulezite, ze stiny se meni. Stejne jako u odrazu. V momente, kdy jsem videl Battlefield s odrazy, tak to byla jasna budoucnost pseudo-realistickych FPS. Ty debaty o tom, jak to lide budou vypinat, protoze "MAH FPS" byly naprosto nesmyslne. Pripomelo mi to rozdil mezi Quake 2 ve fullscreen a Quake 2 v okne vlevo nahore (Just CRT things), nebo custom INI soubory pro Quake 3.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Not bad at all
    Benchmarky GeForce RTX 3060 Ti: v 3DMarku o 10 % slabší než RTX 3070 | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/benchmarky-geforce-rtx-3060-ti-v-3dmarku-o-10-slabsi-nez-rtx-3070/53696
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Vidím to stejně, jen poukazuju že ty stíny dělaj pěknou hloubku a delají scénu velmi uvěřitelnou. Ovšem jen kombinace všeho udělá candy valley bridge... blbost, ono stačí vlasntě hen GI s extremně vysokým počtem paprsků, který zastane potřebu dedikovaných jak odrazů tak stínů(výpočetně ale au au), ale to je ještě velmi daleká budoucnost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HNIZDO: Toho taky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tady se to dobre zvrhlo v Qonan.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BURKHAR: myslíš premiéra?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HNIZDO: Toho čobolskýho pičuse ještě nedeportovali?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Kdyby mi chtel nekdo rozbit pusu, tak bych moc poprosil, at to nedela.

    1) Myslim ze se se mnou da domluvit, nasili snad neni nutne.
    2) Zivim dve deti, mejte soucit.
    3) Jsem dlouholety majitel tohoto boardu: [ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - Skvělé! V jakém oboru podnikáte? Munice, Zbraně, Bezpečnostní materiál, Výbušniny ] , vlastnim 14 strelnych zbrani a ubezpecim vas, ze se na miste bude strilet. Ale doufam, ze vzhledem k bodum 1 a 2 se snad muzeme domluvit i jinak, bez nasili.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nevím o co jde, ale jsem si skoro jistej že na LAUNCHERA dojde
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BURKHAR: kdyz doted nikdo hromadne nezmlatil clavena lesenarskejma trubkama, nejakej melda nikoho nezvedne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam