• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    už někdo zkoušel poslat Cyberpunku naproti dva kusy 3090? :)) bych chtěl vidět ten framerate potom, jestli by to něčemu pomohlo.
    SALAMANDR
    SALAMANDR --- ---
    LAUNCHER: ano mám, nečekal jsem ze to budu mít smooth, ale chtěl jsem zkusit Globální GI a vypadá to nom nom.
    Jinak s gamepadem jsem to opakovaně zkoušel a proste se nemáme rádi, láká mi si to dat na telku která má HDR ale to je pak v pici ovládání klávesnici a myši. Navíc 4K rozlišení by mi GK asi fakt zbilo
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Zeptam se k tomu "vse na max" - ty polozky, ktere maji max na "psycho", tzn jeste vice nez "ultra", mas nastavené na "psycho"?

    To jsem se zatim neodvazil, takze vyzkouseno nemam, ptam se.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Radim o board vedle:

    Plati pro vsechny hry typu GTA, Mafia, CP2077. Nebavim se o teorii, mam to leta vyzkouseno, vcetne ted v CP2077:

    Na stul si poloz mys, klavesnici, Xbox controller. Vse to gunguje najednou, nic nemusis nekde prepinat.

    Chuze ovladej na mys + klavesnice; jizda nebo let čímkoliv ovladej na gamepadu. Budes nadsen. Az se s tim seznamis, nauc to dalsi lidi co znas.
    SALAMANDR
    SALAMANDR --- ---
    Tak jsem včera zkoušel Cyberpunk, překvapilo mě ze vše na max včetně RT na RTX 2070S a nevšiml jsem si ze by se mi na 1440p jakkoliv obraz trhnul DLSS na quality, fps jsem nemeril. Město je graficky nádherný, obličeje uvěřitelné a jejich animace povedený, obecně všechny charaktery na které jsem narazil byly precizně detailní.
    Co mi vadilo je absence postavy V v odrazech, je mi to protivny a nerealistické a nechapu proč tam není.
    Grafika mimo město jako by se vrátila o generaci zpět, nepůsobí na mě tak hezky a propracovaně.
    Co je příšerný je jízdní model, to je jak kdybych jel na ledu se zrušenou ruckou.
    Herně přestřelky jsou zábavný, nebavilo mě repetivni a nudná střelba z auta, mám odehrány 2h a stihl jsem to už 3x.
    Příběh nehodnotím, ale zatím mě zaujalo spis město samotný, věřím ze se to rozjede.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA GeForce Game Ready 460.79 WHQL - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-460-79-whql

    Game Ready for Cyberpunk 2077

    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Z továrny MSI byly ukradeny grafiky GeForce RTX 3090 a za více než 7 milionů
    https://pctuning.tyden.cz/...arny-msi-byly-ukradeny-grafiky-geforce-rtx-3090-a-za-vice-nez-7-milionu

    what. the. fuck.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Máme tedy podobný problém :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: kolega to hraje, s nim asi pulka sveta, neni mi uplne jasny proc :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Hraje to někdo? Mš ta hra onehdy nebavila, ale s RT by mě možná na chvilku zabavila.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No hura. Konecne karta pro me..3080Ti s 20Gb..Takze objednana 3070 pujde za par mesicu zas z domu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MANLI submits GeForce RTX 3080 Ti, RTX 3070 Ti, RTX 3060 and RTX 3050 to EEC - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/...manli-submits-geforce-rtx-3080-ti-rtx-3070-ti-rtx-3060-and-rtx-3050-to-eec

    3080Ti 20GB
    3070Ti 10GB s DDR6X!
    3060Ti 8GB
    3060 6 a 12GB

    informace o cipech, SM a cenach v clanku
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    CD Projekt RED reaguje na první recenze Cyberpunku 2077 » Vortex
    https://www.vortex.cz/cd-projekt-red-reaguje-na-prvni-recenze-cyberpunku-2077/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A jako anekdotu - to je duvod proc se AMD zameruje an midrange. Kvak-Access-Marketing
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LSDMASACRE: To neni o karte a o hre, ale o cloveku. Lide chteji nextgen hry na X let dopredu se 100+ zabavy a zaroven chtej aby jim vse slapalo perfektne. Kdyz se neco nepovede, tak hned vyskoci jedna z tech veci.

    Co ti muzu rict ze sve zkusenosti - lidi co kupuji 3080 a 3090 Q1 after launch jsou skoro tak stabilni - jako ti co cekaji na GOTY edition nez neco nainstaluji. Ti lide co zmatene kvakaji jsou prevazne v midrange kategorii. (V low range kategorii jsou zase radi ze vubec hrajou.)

    Samozrejme kazdy se najde, ale pricing range neni jenom nahodne rozdeleni :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak DLSS vypadá stejně lépe jak "originál", v neposlední řadě proto, že originál je rozmazán sw AA typu TXAA a podobně.

    Nicméně pokud finální verze plus ovladače dostenou fps se vším na ultra a DLSS na quality do vyšších 40fps, nebude to problém.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    LAUNCHER: vyzkouším, dík za tip. :) jsem v hypu no :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LSDMASACRE: Nainstaluj si Control, dej si vse na max a vrat se na zem :-))

    Nevim jak kdo, ale bez DLSS se tam nechytam... Ne ze by mi to vadilo, ale tak :-)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    LAUNCHER: člověk co si pořídil těžce sehnatelnou 3080 se určitě spokojí s nějakým performance nastavením. ani náhodou :)) prostě vše na max a na kvalitu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam