• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    SMETI
    SMETI --- ---
    lol koukám že (teda aspoň i 3060) Alza udělala omezení prodeje na 1ks na 1 zákazníka měsíčně :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Když už voda, tak bych šel do tohohle
    ASUS EKWB GeForce RTX 3090 24G EK - Grafická karta | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gaming/asus-ekwb-geforce-rtx-3090-24g-ek-d6315158.htm?o=26
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Jo ja bych sel 100% do AIO i Blokove karty. U GPU kazdy stupen hraje a je skoda utracet 2000 za air cooler co stejne vymenis. Nicmene ocekavam ze 2022 koupim +-3080 o 10 mene nez se dala sehnat doted. Tak jsem odpalil upgrade VR misto toho a pridal NVMe a RAM

    Chybi me RTX, ale na VR je to jedno - prakticky nulovy zisk ze sirsi architektury.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: EVGA dela grafiky s kvalitním vodnim blokem, ale nevim jak je to s dostupnosti v dnesni dobe.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Ja mam vodu na CPU a GPU porad ne, nebudu kupovat blok na 1080 a 3080 je nesmysl. Mam Oculus Quest 2 jenom za usetrene prachy.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: A už máš tu vodu, nebo jen o tom rád povídáš? :D Zrovna včera jsem hledal kabel do zdroje na čtvrtou větev PCIE a narazil jsem ve sklepě na blok na CPU, je to sexy mrcha, ale jsem líné se s tím srát ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RATTKIN: Vareni se od grafiky je tak trosku urban myth. Pokud ma karta PCB/Backplate tak teplo pomalu a jiste jde pryc bez ohledu na orientaci CPU chladice. Dokud je tam par milimetru vzduchu teda :D

    Ale nevim nevim, radeji nez funnel a PP noctua bych tam narazil blok :D

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    RATTKIN: no otoč ho o těch 90stupnu?!?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mám namačkaný setup jak ELECTRICKOTA s tím rozdílem, že noctua je otočená o 90 stupňů,.. můžu si vybrat, jestli bude foukat grafice na záda, nebo se vařit od grafiky.. co s tím?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    FANDANGO: jj dusí už po 5ti minutách :D Zkusím je prohodit, ta 3070ka zere o víc jak 100W víc a mezi tím je prostor jen půl centák tak treba se pak bude chovat kultivovaneji, jinak budu muset sahnout po riseru ja rikas a dat tu druhou asi na ten volnej sikmej slot jinak nevim jak bych ji upevnil. Jak to mas vyresene ty?
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    ELECTRICKOTA: jak se ta druhá karta tváří pod zátěží hodina+ ? nedusí se horkem od té první? já musel ty dvě RX 6800 XT rozdělit a jednu vytáhnout riserem ze slotu, protože měla o 20 stupnů víc :/
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Když jedna nestačí o:)

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SMETI: 2070S pro tu mám stále uplatnění
    SMETI
    SMETI --- ---
    ELECTRICKOTA: sem myslel jestli ti nezbylo něco staršího když si kupoval new ale asi sem to blbě pochopil
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Metro Exodus a vylepšená edice zdarma, co nabízí? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/metro-exodus-a-vylepsena-edice-zdarma-co-nabizi/54299
    Tuhle pecku si velice rád zahraj znova, a jestli ve full raytracingu s DLSS2? Tak jsem nadšen!
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SMETI: ne, proč? :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    ELECTRICKOTA: a nebudeš se něčeho zbavovat?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: no nebudu psat za kolik ji mam, ale urcite to ani zdaleka není za tech 22k co jsem ji videl ruzne na eshopech ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: pokud se ti pozdeji postasti 3080, nebudes mit nejmensi problem 3070 prodat mozna i se ziskem
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Tak jsem ted mel dilema, bud mít 3070 hned ted, nebo mozna nikdy 3080, vzal jsem tu 3070ku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam