• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 RPM sensor spikes lead to a new firmware update - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/evga-geforce-rtx-3090-ftw3-rpm-sensor-spikes-lead-to-a-new-firmware-update

    Takze fan RPM controller fixli, ale dle EVGA to neni pricinou problemu.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Tak nakonec opravdu podvudek nebo blbý vtip
    3Dfx nebudou, i přes snahu byl podvod zřejmý | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/3dfx-nebudou-i-pres-snahu-byl-podvod-zrejmy/55641
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Zajímavé, víc RTX 3090 než celé řady AMD RX6000
    Podle Steamu je mezi hráči více GeForce RTX 3090 než Radeonů RX 6000 | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/podle-steamu-je-mezi-hraci-vice-geforce-rtx-3090-nez-radeonu-rx-6000/55640
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Pořád mi to přijde jako SCAM, ale jestli něco vyjde tak to budou OEM rebrandy hlavně v oblasti PC příslušenství a mobilů - takže nic co by nás asi zajímalo(ale tak třeba mít lampičku 3Dfx bych bral :) )
    E8-AVb3-EUc-Ass-Jh-I
    E8-AWXCNVIAEi7-K4
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: LAUNCHER: Takze pry dneska...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: "This new account seems to suggest that 3dfx Interactive is coming back after a 20 years wait and their first major announcement will be made on Thursday (5th of August) which is this week"
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: jj, no a kdy má mít to predstavení? Nejak mi chybí konkrétní datum a cas abych tomu veril :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: To jsem psal v tech moznostech par dnu zpet.

    Za me zatim vitezi komplet fake, ze si nejaky pubertak dela srandu na twitteru. Soude dle te firmy co nikdo nezna.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER:
    HNIZDO:
    Hele ještě jedna velmi pravděpodobná varianta mě napadla, a to je obyčejný branding - prostě něco jako jsou Grafiky od Asusu tak budou teď od 3Dfx - takže můžeš mít 3Dfx Voodoo RTX 3090 :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: do zimy muzou neco ukazat, pokud na tom delaji poslednich 5-7 let...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Ja to zatim vidim nejvic na komplet cely fake, ale uvidime, rad se spletu. Jansen Products mi nic nerika.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Jinak čím dál víc si myslím že to jsou GPU pro TV a mobily. Ale rád bych se mílil, AMD a NV potřebujou konkurenci jak sůl, a Intel se nám nějak zasekl jako vždy...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Takže v těch vakcínách Janssen opravdu jsou čipy, a dokonce od 3Dfx, a teď to přiznají :D :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER:

    3dfx Interactive Acquired By Jansen Products, Returning After 20 Years With Major GPU Announcements This Week
    https://wccftech.com/3dfx-interactive-acquired-jansen-products-returning-after-20-years-with-major-announcements-this-week/

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: 3rd party assets mi tez neva, ba naopak, nektere jsou uzasne vypiplane.

    Odrazy v kaluzich tu na XSX nemam.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: RT jsem registroval pouze na odrazu postavy v kaluzich, ale nejde mi ani vypnout takue nevím jestli se To projeví ještě někde jinde. Jinak asset třetích stran mi vůbec neurazí a proč by mělo studio dělat všecjno inhouse když spousta kvalitních grafiku ty modely už dávno má hotové
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Vyzkouseno rano, trosku jsem precenil rychlost Internetu na dovce :-))

    Hura hura, umi to gaucovy coop!!

    Na XSX to vypada prijemne, ale tesim se na RT a hlavne na mys, az to nainstaluji doma.

    Dojmy pozitivni, ale moc jsem tomu zatim nedal. Na 12lidi neskutecny. Chapu ze vyuzili tunu assets z netu a ze to z toho obcas kouka (nic moc moznosti vytvoreni postavy), ale cena fair a jsem moc rad, ze jsem je podpořil.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: díky, takže se těšíme na příští týden 👍 Stejně si myslím, že to bude nějaká blbost
    , kor když I Intelu trvalo léta navrhnout vlastní GPU a to umí dlouhodobě integrované a pretahlnlidi z AMD, osobně tipuji nějaký ARM zaměřené na 3D výkon pro hanheldy a tablety.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: to neni presne, nvidia imho zncku nevlastni

    Nvidia buys out 3dfx graphics chip business - CNET
    https://www.cnet.com/news/nvidia-buys-out-3dfx-graphics-chip-business/

    Nvidia will give 3dfx $70 million in cash and 1 million shares of common stock for the patents, brand names, and current inventory relating to 3dfx's graphics chip business. In addition, a patent infringement suit between the two companies will be dismissed when the transaction is closed. Nvidia will not acquire 3dfx's graphics board business.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam