• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LAUNCHER: jenom drobná poznámka; tohle není Vice City, ale mod do GTA V :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Zkus, thx.

    Velky ENTER levy horni roh (do toho zvyseneho mista): 0/10 uspesnost.
    Velky ENTER pomyslna klavesa napravo od "]": 2/10 uspesnost.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: To mi teda fakt nedělá, možná jen vadný model, zkusím doma.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: ELECTRICKOTA: Ach jo, tak ji budu muset vratit.

    Nefunguje velky ENTER, pokud na nej zmacknu v levem hornim rohu, coz obcas delam.

    Jinak pani mi volala chvilku po tom, co jsem vyplnil stiznost ze prisla klavesnice otevrena a poslala mi 100 Kc kupon. To ani nemuselo byt. Chvalim.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Děti no, to znám, mě řekl na Ascent co to tati hraješ, to je asi nejaka kravina :D A musel jsem mu pustit Flatouty :D Už se těším až mi přijde Xbox :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Klavesnice - Jasny. Zatim spokojenost a dekuji za tip.

    GTA - To jsem delal ja, projit si hezke mesto, napr. zopakovat jednu z oblibenych misi.

    Pozdeji jsem mel na tohle Cyberpunk 2077 a aktualne The Ascent. Ten ted hraji v coop s mym 4yo. Moc dekuji v tomto smeru za nekonecne strelivo. 6yo ma ted spise "analogove" Lego obdobi, ale u 4yo to frci :-)

    Mam tu pro deti mnohem vhodnejsi a nadherny Unravel Two. To melo byt vyslovene super v tom, ze pokud P1 (tatka) hopsa lepe, muze nasledne P2 (decko) za sebou doslova vytahnout na provaze. Ale 4yo mi na to po vyzkouseni rekl, ze to hrat nechce, ze je to hra pro male deti. Pry pro mensi deti, nez 4yo - rika on, ne ja :-)

    Kids these days... :-))
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Klasika, někdo vyzkoušel a obratem vrátil a hodili to na špatný sklad, nebo jim nepřišlo že si toho někdo všimne.

    HUB by byl fajn, kor kdyby byl 3.0, ale to se objevuje teprve v poslední době. LED jsem varoval ;)
    LAUNCHER: Hezky to prokouklo, tenhle díl jsem ani nikdy nehrál, obecně GTA pro mě znamená si ho zahrát jednou a jít dál, nejak nechápu jak třeba pětku nekdo muze hrat doted.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GTA Vice City 2: New Remastered Graphics MOD - RTX™ 3090 Ray-Tracing Gameplay - 4K [GTA 5 PC MODS]
    https://www.youtube.com/watch?v=ro3lgwoVgBA
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: ELECTRICKOTA: Klavesy mi prijdou fajn.

    Num Lock atd sviti jako blazen a nedari se mi ho ztlumit - prelepim, aby jen prosvital.

    Mrzi me, ze to opet na sobe nema zadny USB hub, ale zasadni to pro me neni.

    Co je take mrzute, ze mi Alza poslala open box, koukal jsem se ted znovu, ale objednaval jsem novou. Beru toho tam fakt hodne a malokdy je problem, ale ted se stalo. Napsal jsem stiznost, abych predal info, ale resit to nebudu. Klavesnice vypada ok.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: ono to přes tu pásku prosvětluje :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: no a já zase neznám nic horšího než vypisovat heslo bez num locku :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: btw sys. ledky už léta přelepuju gafou :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: jj, říkal jsem že budeš spokojenej ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: tam dokonce někdo zapnul mozek a podsvícení nesvítí skrz krčky kláves. Pořád nejsem schopný pochopit, proč ten dementní styl podsvícení cpou na skoro věechny "mechanické" i mechanické klávesnice
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: :D
    Jo mechanicky jsem zkusil tři, a i ty údajně nejtišší jsou fakt zlo, upřímně i 30let stará mechanická klávesnice je lepší jak ty shity co ted prodávaj.
    Jinak když máš i myš od Logitechu, tak se daj ovládat z jednoho softu a synchronizovat i podsvícení, což je fajn. Jo a dost mi tam chybí klávesa s kalkulačkou, nicméně v tom softu jde přemapovat jakákoliv klávesa, takže ji mám po F12 co prakticky nepoužívám :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Presvedcil jsi me, objednano :-)

    Ten hluk mechanicke uz me unavuje, rusi to pri videohovorech, kdyz si potrebuji zapsat poznamky.

    A chtel jsem neco s multimedialnimi klavesami a dratem, at se to nevybiji.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: G213 od Logitechu - příjemný nemechanický klávesy který nehlučej jak starej psací stroj, příjemné RGB(umí i s nějakými hrami píčovinky jako že měnit barvu podle zdraví, blikat atp.), a kvalitní plasty co se mi ani po skoro 2letech užívaní nikde nenajdes prodreniny ani jiny znamky unavy narozdil od jinych co jsem mel predtim. Velký gumy na spodu, že drží na stole jak přilepená. Nevýhodu je že systémový ledky jako num lock svítí bíle, a rozbíjí jednotu klávesnice, a jinak asi nemám co jí vytknout.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: sorry za OT, ale jakou klávesnici jsi vybral? :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: jj RT is the way, a NV v tomhle je jasným lídrem, jako u většiny nových technologií. Takže GPU mám taky jasný, a u CPU je mi to též jedno, kouknu na grafy v tom co používám a na cenu. Spíš jsem narážel právě na monitory, klávesnice atp. Třeba klávesnici jsem vybíral 2roky než jsem našel tu s kterou jsem spokojenej a recenze všechny totálně k ničemu!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Tak tyhle problemy nemam, hledam nejlepsi co je, pro me ucely :-)

    Protoze DLSS a RTX, tak tuhle a minulou generaci hodnotim zcela jednoznacne ohledne GPU. Zaroven nic proti AMD, konkurence je potreba.

    CPU s dovolenim moc neresim, jsem GPU limited, ne CPU limited.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam