• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    REFLEX: Jeste nam povez monitor a kam se snazis fps dostat a jake mas
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    REFLEX: HL nevim, prej dost spatny, ale BF vzydcky zral CPU
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    HNIZDO: battlefield 2042 a pak jsem zkousel Hogwards Legacy (kde teda podle vseho si hodne lidi stezuje ze jim to na high end pc shutteruje)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    REFLEX: hlavne v jaky hre, je rozdil mezi Warzonou nebo CP2077, kterejou heavy cpu, nebo Witcherem3, kterej sice sice s cpu skaluje pekne, ale pri stovkach fps.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    REFLEX: Mo tam se pak prave projevi DLSS 3.0, ten neceka na cpu a vytvari "artefakty" co jdou mezi regulerni snimky.

    Jeho hlavni nevyhodou je chovani pri nizkem refresh-rate obrazky. Tam pak latence a stutter zacne byt otrava. To jest lepsi mit GSync
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    MCKIDNEY: shit to me nenapadlo mam 10700k vecer poslu hwinfo
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    REFLEX: To je asi obtizne zpravovat, ale ocekavam ze pro FullHD hrani je ta karta omezena spis cpu. Tak pak posli hwinfo a treba uvidime
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tak jsem nakonec koupil pouzitou 4070ti se zarukou za dobry penize a teda cekal jsem vetsi boost z 1070 pri fullhd hrani

    Nevim jestli jeste neudelat nejaky wipe ovladacu, nebo jestli neni treba spatne docvakla, nebo slaby zdroj? Musim vecer kouknout co vlastne mam :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    REFLEX: pri 120fps muze byt artefakt na obrazovce nekolik ms, takze ho nemuzes videt. HWU testovali pri snizenych fps a bez zpomaleni zaznamu to proste nezaznamenas.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Mozna pro upresneni 2 a 3 je stejny produkt, ale rozhodne neni stejna technologie. Takze nezamenovat
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    REFLEX: No 3 je dela, ale tu pouzijes v situaci kdy artefakty jsou lepsi nez skipped frame.

    2 jich dela malo a fajnsmalri dokonce rikaji ze nastaveni hnedka pod nativnim rozlisenim muze vypadat lepe nez original. Tam opravdu vypinas jenom pokud uz je vse zapnute a mas stabilne fps co ma monitor
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    MCKIDNEY: takze pokles kvality neni,? Cetl jsem ze cas od cssu nejaky artefakt udela
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    REFLEX: DLSS 2.* zapinat prakticky vsude, kde nemas nativne 120FPS.
    DLSS 3.* zapinat tam kde nepotrebujes VSync nebo nemas monitor vyrazne pomaleksi.

    Obecne teda zapinat. Specialne pokid hrajes na Ultrawide, 4K atd.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Jak je to vlastne s DLSS, je dobre to zapinat, nebo ne? Nebo to je podle hry?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELECTRICKOTA: coz te pri dobre vyhrany aukci nezajima, to vypalny plati prodavajici :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KLEINZACH: hele na aukru máš aspoň jistotu že tam je historie a hodnocení, takže nebereš úplně od noname člověka, na druhou stranu si aukro bere docela šílený výpalný, takže ceny tam jsou vyšší než na bazoši.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    REFLEX: a predtim vlastne komp manzelce za 12 fakt dobrou sestavu, taky bych si za novou priplatil x tisic
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    KLEINZACH: na aukru jsou super akce od koruny, kde to jde fakt vyhaluzit, ja tam koupil takhle komp bez grafiky 12700k, 32gb ramek, dobra deska, zdroj m2 ssd 1gn + k tomu bezdratove sluchatka logitech (za 3000 nove) bezdratova mys (2000)

    a to cele za 16 000, pul roku od koupe majitele a kdyz jsem si to pocital kolik by me to stalo nove tak to vyslo o nejakych 12 tis vic
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    REFLEX: aukro je divny - nikdy tam nekoupim nic vyhodne :) ale je super na retro veci (socket 7 a tak). sbazar se da pouzit, ale ma debilni UI, takze zbejva pc.bazos.cz se kterym mam celkem dobry zkusenosti (koupil sem v zari 3080 za 11k).

    (ceny novejch nvidii se mi nelibi, takze vyziram bazary a cekam na 5080)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELECTRICKOTA: diky, btw jaky bazar doporucujes? klasiku aukro, sbazar, bazos? btw jsem i na pctuning forum kde lidi davaji super ceny, ale toci se to malo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam