• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    POA
    POA --- ---
    přicházím pro radu... koupila jsem si slamák... je dle mého názoru krásnej, ale obávám se, že mi při prvním větru bude chtít uletět... jak zajistit, aby se tak nestalo?
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    dnešní klobouková ( http://mezinebemazemi.blogspot.com )

    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    A můj nový kousek:
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: pravdu mas... dobra poznamka, musi to jit z eurozony... :-D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: sháněj zači v británii, z ameriky za to zaplatíš ještě majlat za CLO a DPH (takhle jsem si kdysi ošklivě naběhla, na cle DPH jsem ještě platila nějaký 3tis navíc, jsem myslela že mě omejou!)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS:
    GOBERS: tak jsem byl na tom ujezde a musim rict ze bida... za 275, nemeli 60ku, ale stejne bych ho asi nechtel, pripominalo mi to cinskou napodobeninu... ac na tom bylo napsano made in italy, tak nebyl spravne pleteny... ok, holt me to bude stat 2k a objednavat to budu z ameru... :-(
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    PYVERRN: V sekáči na Zborovské za 50,- ale už ho mám dávno doma ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    No je fakt že jsem ho tam kupovala asi před všemi lety :/
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PYVERRN: V kloboučnictví na Újezdě jsem boatery viděl před pár dny. Akorát neměli všechny velikosti a říkali, že nevědí, jestli ještě dodají. Cela cca. 500 Kč, jestli se pamatuju a kvalita taková nijak oslňující...
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    Vytvořila jsem trochu rozšířený klub o módních doplňcích, které patří na hlavu a kolem ní, tedy nejen klobouky, ale různé spony, čelenky, šátky,..
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: hned u zastávky tram 9 směrem na Anděl
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: joj... a prosimte, kde to tam je?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: právě tuten byl pánský, ale já prostě neodolala a líbí se mi tak že ho nosím :).. a hřeším na to, že v dnešní době to už moc lidí nepozná :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: dekuji a hned dnes jdu hledat kloboucnictvi na ujezd... ac se bojim, ze to budou asi jen damske, coz? :-(
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: haaa! pecka!
    PYVERRN: ano koupila v kloboučnictví na újezdě za 275kč pravá Itálie ze 100% slámy :), je výbornej mám ho moc ráda, jediný co tak má jen černou mašli - vyměnitelný
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    kdyz uz jsme u toho... nevidel nekdo z vas v cechach prodavat boater hat? tedy tento klobouk?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    téměř finální stav :-) ta s fimorůží nejspíš přijde ještě zkrátit
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SHAHLAH: Ach ne, zasílají.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    ZUZKAOU: Prosím, řekni, že nezasílají do ČR, protože ty vlčí máky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam