• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Jak se uchyti ty male kloboucky na rozpustenych vlasech ? a daji se vubec takove veci sehnat v kloboucnictvi ? myslim ty male bonbonky, co treba nosi Kate od Williama.. ale nechci stejne, jen proste takove male.. asi si to budu muset vyrobit :o)..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Vintage Chic: If the Hat Fits..... How to make a large hat smaller.
    http://sheepandchick.blogspot.com/2010/09/if-hat-fits-how-to-make-large-hat.html

    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    ZUZKAOU: přesně ;)...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    POA: stuhu normálně v galanterii, složitější bude ji na ten slamák připevnit. Nejlepší by to bylo prošít nějakou silnou nití, ve stejné barvě jako klobouk - na takovém tom lomu mezi krempou a kloboukem.

    Jehlicí propíchneš klobouk a zachytíš ho do drdolu/copu pod kloboukem ;-)
    POA
    POA --- ---
    DIABOLUS: dík, musím to tu pročíst, protože v tuhle chvíli nevím, jak jedno či druhé použít. Že tyhle možnosti jsou jsme věděla, ale kde pořídit stuhu a jak ji tam "dát" to fakt teď nevím
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    DIABOLUS: konkrétně ti to asi nepomůže, pokud nejsi z ČB... spíš jsme to obecně myslela jako dlouhodobý tip
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    CHANNAH: nemohla bys konkrétně napsat kde? nemám čas chodit a dívat se :(... díky
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    jinak jehlice do klobouku celkem často vídám ve vetešnictvích / starožitnictvích, nebývají ani extra drahé (asi nejdou na dračku)
    TMA
    TMA --- ---
    PYVERRN: Loni Tonak, dole na Václaváku, černá stuha. Univerzální velikost, mohl by ti být malý.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    POA: bud stuha nebo kloboukové jehlice, popř. se dá jistit obojím..
    POA
    POA --- ---
    přicházím pro radu... koupila jsem si slamák... je dle mého názoru krásnej, ale obávám se, že mi při prvním větru bude chtít uletět... jak zajistit, aby se tak nestalo?
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    dnešní klobouková ( http://mezinebemazemi.blogspot.com )

    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    A můj nový kousek:
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: pravdu mas... dobra poznamka, musi to jit z eurozony... :-D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: sháněj zači v británii, z ameriky za to zaplatíš ještě majlat za CLO a DPH (takhle jsem si kdysi ošklivě naběhla, na cle DPH jsem ještě platila nějaký 3tis navíc, jsem myslela že mě omejou!)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS:
    GOBERS: tak jsem byl na tom ujezde a musim rict ze bida... za 275, nemeli 60ku, ale stejne bych ho asi nechtel, pripominalo mi to cinskou napodobeninu... ac na tom bylo napsano made in italy, tak nebyl spravne pleteny... ok, holt me to bude stat 2k a objednavat to budu z ameru... :-(
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    PYVERRN: V sekáči na Zborovské za 50,- ale už ho mám dávno doma ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    No je fakt že jsem ho tam kupovala asi před všemi lety :/
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PYVERRN: V kloboučnictví na Újezdě jsem boatery viděl před pár dny. Akorát neměli všechny velikosti a říkali, že nevědí, jestli ještě dodají. Cela cca. 500 Kč, jestli se pamatuju a kvalita taková nijak oslňující...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam