• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!

    Zajímavé fotky věcí na hlavě, ideálně vlastní, ale samozřejmě i z internetů. Informace o historii, způsobech nošení, trendech, tipy kde sehnat ten pravý a ne jediný klobouk, který z vás udělá muže/ženu.
    rozbalit záhlaví
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GOBERS: bohužel no.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DIABOLUS: Akorát neuvádí takovou drobnost, jako je velikost...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    no do Tonaku se budu muset vypravit a příští roka ž s mužem shubnem tak i s mužem, pávě jestli se vejde do toho luxusního flaušáku co tu mam, tak půjdeme pro klobouk aby se hodil :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: inu, tak v prvni rade cas od casu, tj 2x rocne alespon zajit do Tonaku a projit si to tam... tam si zapamatovat nejlepsi typy, ktere treba ani nesedi kvuli nejake drobnosti, co se nelibi... inu a pak hledat na netu...

    ja mam stesti, ze jako pan to mam jednodussi... nekdy az budu mit chvili, tak nafotim predsin a hodim to sem, uz neco malo mam...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: já toužím nosit kloboučky, ale nějak jsem se zatím nedobrala k žádnému, který by se mi líbil :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: a kolik stojí? že bychom to zkusili :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    nicmene, pojdme se opet bavit o kloboukach... kosile, boty a celkove zbytek odeni muzeme resit jinde, treba [ Etiketa a slušné chování ]
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: no, je konfekce a konfekce... treba do beznych kosil bych uz nesel, ale jsou i konfekcni kosile, ktere jsou prakticky na urovni tech na miru... co mam zkusenost, tak třeba Lewin ma kosile v takove skale strihu, delek atd, ze sedi stejne jako na miru.... takze kdyz chce clovek snizit naklady, tak to je cesta (pozor, Lewin jsou business kosile, alespon to co maji u nas... ale verim ze v zahranici jsou podobne veci beznejsi nez u nas...)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: na botech budiš, pokud seženeš hodně pěkné, za rozumnou cenu proč ne. Muž začal od bot. Má botky na míru klasika oxfordky za 6tis. Libuje si jak mu jsou pohodlné, že nikdy takové nenosil.

    Nicméně s tou košilí, každý kdo si nechává šít košile na první pohled pozná, že košile je konfekce. Další věc je opravdový požitek z nošení košile, která nejen sedí ale je ušitá z egypstké bavlny :).
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: jo? kurňa :(. a nedělá se nějaká jako dámská forma?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: ale tak zajiste, nicmene kdyz chce clovek hnat penize dolu, jelikoz si to nemuze dovolit (jako treba ja), tak prvni na ce se neda setrit je oblek, boty a kosile u ano... tam se to totiz da snest vic nez u obleku....


    BONEMINA: jsem vysoky ale nejsem hubeny... a slo by to, jen to chce ten spravny kabat... :-D
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    DIABOLUS: K holmesovce člověk musí být vysoký a hubený, jinak vypadá jako prvotřídní pitomec Vyzkoušeno.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: jo Holmesovka by se mi taky líbila v nějakém pěknějším podání

    To víš no já k obleku atomaticky počítám, zakázkové boty¨, samozřejmě kalhoty a na míru šitou košily, bez které se též člověk neobejde :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    BONEMINA: jednoznacne tam pise, ze uvedene ceny jsou bez materialu... ale nevim....anyway... ted neco ke kloboukum, at nejsem zcela OFF TOPIC...

    letos mam malo prirustku... navysil jsem, pravda, pocet svych klobouku na 17, ale horkotezko, musim do toho pocitat i plstenou bekovku.... co mi ale letos udelalo velkou radost je sahara.... mohu vrele doporucit na letni cestovani...

    picture/shop/zbozi/upload/30177.jpg
    http://www.tonak.cz/sys.php?action=image_detail&typ=TSA&src=picture/shop/zbozi/upload/30177.jpg&type=picture&method=javascript

    na pristi rok se chystam na sherlocka holmese... bohuzel, letos uz nemeli v rozumnych barvach... :-(
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Btw. Hartl taky při šití přihodil historku, jak jednou jel se zákazníkem a vzorky látky do Vídně, aby vybrali co nejvhodnější cylindr a když muž zmínil, že on se cítí spokojenější v buřince, vystrouhl pan krejčí výraz typu "to si snad děláte srandu?!", ale nekomentoval.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    PYVERRN: Muž si tam nechával šít před dvěmi lety žaket a vyšlo to na těch 16 tisíc i s materiálem. Nemá spíš příplatek za extra materiály?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    BONEMINA: 20k bez materialu.... :-)

    botky jsou levny, ty vyjdou na 4 tisice, tam bych se spokojil i s rozumnou konfekci... :-) kosile take neni nejak extra draha...

    jinak ano, taky na to ty prachy bohuzel momentalne nemam...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    PYVERRN: Frak u Hartla je "jen" za 20 000, a to ještě nedávno zdražoval, před dvěma lety to bylo za 16 000. Jenže přijít oděn jen do fraku, to to ani hedvábný cylindr nezachrání :) A k fraku na míru a hedvábnému cylindru to taky chce odpovídající boty, což tu cenu cylindru dorovná.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PYVERRN: Spíš + než - ... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam