• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    SIRLOON: kdyz neco zorganizujete, ja si treba cas najdu ;) (spacak snad dorazi casem postou)

    BTW ve ctvrtek je v brne developer's beer, kdyby ses nudil, a bude to zase zle, jelikoz zase mamut a piti piva na hi-score
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SHIGORBIRDMAN: ja, kaktus a urcite i nekdo dalsi. a spacak!
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    SIRLOON: k tomu bych musel mit nejaky duvod (k te praze), staci mi, ze jsem obcas nucen ji projizdet
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SHIGORBIRDMAN: shoris v pekle hajzle! a koukej zase prijet do prahy
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    WIZZIAN: evangelistu by za neustale nadavani na vsechny ty hromady picovin ktere v unity jsou a nikdy nebudou odstraneny uz davno vyhodili :)
    WIZZIAN
    WIZZIAN --- ---
    SHIGORBIRDMAN: vyznelo to skor ako keby si bol nejaky Unity evangelista :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    MAIMONIDES: no jsem placeny za pracovani s unity = kdyz me sere, tak pochopitelne nadavam
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Placenej?
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    PHOTOSPHERE: unity of love and hate :) na svoje obcasne hratky / jamy porad neznam nic lepsiho / efektivnejsiho plus jsem za nadavani a obcasnou pochvalu unity placeny :)


    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PHOTOSPHERE: konkretne jsem mel na mysli zyngu a podobne spolecnosti, ktere na tom vydelaly majlant.
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    AVATAR: show me...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PHOTOSPHERE: hra a vysokym obratem se da udelat i v php / css... ale stejne bych to nikomu nedoporučoval :)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    PHOTOSPHERE: Unigine.
    APH
    APH --- ---
    APH: angry bots, sorry / edit npkc
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    MAIMONIDES: ty co pouzivas za engine prosim? (nie je to myslene ako flame, iba ma to cisto zaujima).
    Monument valley je jedno ci je indie vec alebo akokolvek to nazveme. Robili to s unity3d a maju niekolko milionove obraty, ludia hru miluju...a co napr. madfinger games?
    APH
    APH --- ---
    MAIMONIDES: s tymto musim bohuzial suhlasit a nemusi byt ani vacsi
    ale problem nie su leaky alebo padanie, ale to, ze sa tam nikomu nedotelefonujes, ked sa to stane :/
    mozes si zaplatit support alebo ist s googlom do pr....

    na druhu stranu hipster so zazvorovym piviom moze paralaxovat backgroundy v cocose a bude mu to uplne stacit a nie je to o tom, ze ich do unity niekto nutil - ked som si pustil flappy bird web export z UE, tak mal 0.2 FPS narozdiel od webgl angry birds, ktore sa v safari dali hrat
    ( nehovoriac o tom, ze v drevnej dobre par rokov dozadu okrem cocosu a unity na iOS prakticky nic ine nebolo.. )
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    PHOTOSPHERE: Monument valley je typická indie věc. Roztomilé skákající a rotující krychle.
    Tu poslední větu jsi nedokončil. Dokončím jí za tebe:
    ... důležitá je stabilita, robustnost, kvalitní dokumentace(velice důležité) a dobrý support od tvůrců daného enginu. A proto hodně začínajících vyvojářů udělá tu chybu, že si začne s Unity3d.
    PHOTOSPHERE
    PHOTOSPHERE --- ---
    MAIMONIDES: nehodnotil som co dokaze a nedokaze unity, iba som sa pozastavil nad tym, preco niekto komu unity evidentne lezie na nervy este nepresiel na iny engine, ktory mu bude viac po chuti :)

    v unity je spravenych viac dobrych a komercne uspesnych hier (napr. posledny ma napada monument valley), vela zacinajucich vyvojarov sa pozera po ronznych parametroch a featurach roznych enginov, ale zabuduju na nieco ovel dolezitejsie...
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    MONKEYFIGHTER: Pravdu máš. Asi se neshodneme na co všechno, ale je to tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam