• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    LANO
    LANO --- ---
    EVILMIND: Ja to videl , delali z nej exota :) Chudak :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    no Nove ted v TV novinach reportaz od nejakyho sberatele arcade
    nejlepsi byl jeho kamarad :)
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Kdybyste nekdo meli zajem, muzu na nastenku doplnit a aktualizovat seznam lidi z nuxu (jejich ID) a seznam her co maji, pro pripadnou vymenu, nebo treba pujcovani her mezi lidma... kdyztak to postujte primo do diskuse a ja to budu hazet na nastenku...
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    MICHALIS: ja mam teda radsi maly obrazovky, v tom rozliseni co stary hry maji, sou na velkych obrazovkach strasne rozmazany...
    MICHALIS
    MICHALIS --- ---
    NYCKER: nice, jen ten monitor vypada male :))
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Ahoj, mam doma desky + HDD ke hram Killer Instinct a Killer Istinct 2, obe vypadaji dost pouzite, nevite jestli existuje nejaky nenasilny zpusob jak zjistit jestli jsou funkcni? Kabinety jsem mel doma celkem 4, ale uz jsem je rozdal...
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    LEVIATHAN: presne tak, asi nejjednodussi bude kontaktovat bomberozu, ten v tom jede hodne i v nahradnich dilech... treba neco bude mit ceho se bude zbavovat...

    jinak nejbliz nemeckej eshop http://www.arcadiabay.de taky prodava nahradni dily...
    LEVIATHAN
    LEVIATHAN --- ---
    tohle je velmi ďábelské audítko, už nějakou dobu uvažuji že bych si zkusil doma spíchnout vlastní herní budku a teď, díky nástěnce, dokonce koukám že se dají sehnat origo ovládací prvky, což byla jedna z mála pekážek díky kterým jsem to stále oddaloval ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SONIC666: Jo, ta vypada dobre a pro obvody bezpecne :)
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    DOCKINEZ: takovouhle, celkem obyc asi za 700,- ale mam ji asi 2 roky a nemuzu si vynachvalit ;)


    (klik pro zvetseni)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SONIC666: Hele, opravdickej sberatel by ten cin dokazal dat zase pryc, takze zadna tragedie :-)

    Cims to pajel, normalni trafopajkou asi ne, co?
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Prave sem dopajel redukci na Phoenixe originalku (kamoska kupuje kamosovi k narozkam ;)

    Hra ma jinej konektor protoze je moc stara a musel sem to prekopat na standartni JAMMA konektor, povedlo, hra funguje, usetrili sme 50 euro co by konektor stal hotovej z nemecka :) sice by me kazdej opravdovej sberatel asi zabil za pocinovani konektoru originalni hry, ale bohuzel ne vsichni maji toliko penez ;(



    Stahnul sem to lepici paskou aby pri zapojovani ty spoje tolik netrpeli.
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    BIG UP ! Těším se...
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Diky za vytvoreni diskuse.
    Predevsim bych rad privital vsechny co sem zatim zavitali a dejte mi prosim nejakej cas to tu dat dokupy, sepsat nejakej poradnej uvod, nejakou nastenku, utridit koncept.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam