• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    _ACID_: a není to třeba do don panchi?
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    CHORBON: dik, ale Ikaruga to neni
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    _ACID_: nebyla to IKARUGA?
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    Uz spoustu let se snazim dohledat jednu hru/cabinet, kterou jsem hraval nekdy zacatkem 90 let v maringotce. Samozrejme nevim nazev, je to strilecka, vizualne retrosubjektivne bych rekl, ze je nejvice podobna Raiden IV, ale jeste lepsi :-). Hrala se vertikalne i horizontalne (stridave). Uz tenkrat mi to prislo dost napred oproti ostatnim hram na tu dobu... (mozna nostalgicky zidealizovano a zkresleno). Jednou za par let zkousim dohledat, jestli se to neobjevi nove v Mame a stale nic. Je mozny, ze jsou gamesy/HW z 90 let, ktere nejdou emulovat? Co nejakej ultimate seznam vsech shooters cabinetu dle roku? Samozrejme jsem sousty seznamu nasel a prohlizel, ale tohle proste nejde najit. Poradi nekdo?

    Jo taky se mi doma vali nepotrebny xarcade dual joystick (starsi ps2 bez usb kabelu), kdyby se nekomu hodil asi dam k prodeji.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    EVILMIND: zkus Ornu v Ujezde, treba bude vedet
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Mi tady stoji u nasich v garazi jamma Shadow Dancer kabinet uz asi 8 let, kdyz jsem se stehoval do nemel jsem na nej misto, a jelikoz to asi nikdy nebude lepsi, tak premejslim ze bych se ho zbavil, i kdyz je v ponekud dezolatnim stavu. Nicmene se mi podarilo pri dvojim stehovani ztratit klice od mincovniku, daji se nekde zvlast koupit nejaky univerzalni nebo tak neco?
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Caues, přes jaro jsem se konečne taky pustil do stavby diy bartopu dle vlastního návrhu. Je v tom pentium 4 2.8GHz, frontend gameex, emulátory a hry skoro vše co jsem sehnal. (mame, neogeo, nes, snes, 64, Sega Master, Genesis, 32x, CD atarka sem jeste nemel cas rozebehnout). Výsledek je asi 32Kg a spokojenost. Až bude po státnicích tak na to postavím web, pokud by někdo chtěl předběžně taky publikovat svoje postřehy, nápady a stavby, tak se domluvíme. Pár webů na stavbu v češtině je, ale už jsou celkem zastaralý a chyběj ucelený informace.
    Lightgun:
    Zero Point 1 - EMS TopGun 3 Lightgun
    https://www.youtube.com/watch?v=2S45bdA2fwI

    Stavba:
    Bartop Arcade Machine Timelapse
    https://www.youtube.com/watch?v=E7zZV4MuFtA
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    PISTA1: Psal jsem mu právě už předtím a napsal mi, že se prodal. Proto poptávám tady.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    LUCCASH: Neprodal se, tak mu napiš.
    LANO
    LANO --- ---
    LUCCASH: nebyl to ten bubble bobble?
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Nemáte někdo na prodej funkční automat? Dražil jsem jeden na aukru, ale zapoměl jsem na to a potřeboval bych jako dárek. Kdyžtak pošta.
    CROME
    CROME --- ---
    jinak na nakup komponent doporucuji http://www.arcadeshop.de/index.php
    Mozna mirne drazssi ae fajn servis, vse rychle a bezproblemu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CROME: tak samo to je blbost setrit na veci, kterou to ovladas..
    CROME
    CROME --- ---
    ono by se dalo usetrit i na tech tlacitkach a Joystickach, tyhle japonsky jsou taky nejdrazsi, ae zrovna na pakach bych nesetril, pokud se na tom bude trochu vic hrat
    CROME
    CROME --- ---
    samozrejme kdo ma doma dilnu s furou materialu zdarma, tak to postavi urcite levneji :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CROME: diky uz si to taky nemyslim :) ale fakt klobouk dolu, je to moc pekny..
    CROME
    CROME --- ---
    POHODAVOLE: jen tlacitka ,joysticky a encoder jsou 3000,reproduktory,zesilovac, elektroinstalace, tisk vynilu ,plexi,sroubky,barvy nozicky hovadinky po korunce ale nakonec zjistis, ze se to velmi rychle nascita :)

    truhlare do toho ani nepocitam, komercni cena by to vysoupla vejs...imho jen za zpracovani ty bedny bys zaplatil kol 3000.

    Ano taky jsem si myslel, ze to bude stat par kacek, skoro zadarmo :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CROME: asi se zeptam blbe, ale co bylo tak drahyho v tech 7k, kdyz tam neni zapocitan ntb a monitor? Je to prace truhlare? Mel jsem za to, ze tlacitka a packy stojej prd a preklizka taky neni draha ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam