• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    vypada fakt luxusne vzal bych rovnou 2
    jeste pro kamose co jsme spolu chodili do maringotky na automaty
    :-))
    CROME
    CROME --- ---
    CHORBON: za dost abych ji byl ochotnej prodat, tenhle je pro me, uz mam po 4 vyrobenejch taky narok :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    CROME: pekna prace, za kolik by byl tenhle kousek?
    ACW
    ACW --- ---
    Ahoj shanim Killer Instinct 1 coin op cabinet a nebo KI1 PCB s diskem . Pripadne nejake informace kam nebo na koho se obratit….
    CROME
    CROME --- ---
    Dalsi prirustek do rodiny :)
    CROME
    CROME --- ---
    SIOLA: Mala, Maximus Acade, Hyperspin,GameEx, EmulationStation je jich tuna
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    KRLEESH:
    https://goo.gl/uHVzny
    https://goo.gl/uczbEM
    puvodne
    https://goo.gl/gNIm4f

    Ve skutecnosti to mozna nakonec vyresime tak, ze na to sklo co tam muzu dat dame zespoda nalepovaci folii ... nicmene na skle je nevyhoda, ze je na nem pak odraz pokud neni uplne kristalove ciste a hur se na to kouka
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    MIKEE: nahoď fotku jak vypadá situace, co nějaká KAPA deska? Já mám před lcd v bartop kabinetu plexi, který je po obvodu nastříkaný, aby monitor nebyl vidět, ale příště bych to řešil spíš nějakou nalepovací folií...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MIKEE: co to udelat ze dreva a natrit?
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    otazka na ty co si automat postavili, dal jsem do sveho LCD monitor a tim padem potrebuju cerny bezel co na nej bude sedet, ten co mam je na 24.8'' CRT :) kde jste kupovali plast na miru? v navodech od lidi ze statu zminuji ABS plasty, ale u nas jsem neco takoveho nevidel a kdyz hledam plast na miru, tak jsou to uz nejakej specializovane materialy a stoji to na muj vkus nejak moc
    v zasade potrebuju plastovou desku (hloubka par milimetru), cca 70x70 s tim, ze si do ni vyriznu misto pro ten monitor
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SIRLOON: btw ten flipper není z újezdu, ale měli stejny. Oni ho prodali, protože se jim sral. Má hodně funkcí a tím je vyšší šance poruchy, takže není pro provozovatele tak zajímavý. Každopádně pro hráče je hodně zajímavý a bude tam samo free jako ostatní automaty, takže doporučuju. Kdyby to někoho zajímalo víc, tak klidně pošta a muzu poradit, jak na něj :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MIKEE: jenze az na toho Silent Scopa sou to vsechno automaty z Ujezdu. A ten flipper si pamatuju velmi dobre :)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    SIRLOON: imho ne, ale web jeste nebezi .. jestli fakt otevrou zitra, tak to bude nutne pres vikend jit zkontrolovat ;)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    POHODAVOLE: to je pobocka arcade muzea z ujezdu?
    CROME
    CROME --- ---
    Diky vsem za uznani :)
    Stavim si ted aktualne jednu dalsi pro sebe, ale kdyby mel nekdo opravdu velkej zajem tak bych tu pro sebe holt odsunul...
    pro info kdyztak posta
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Jo ja bych taky jeden uvital, vypada to dobre
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    PETJU: Stavel mi to tady jeden borec z nyxu, jelikoz mozna planuje vyrabet pro pripadne zajemce dalsi kusy, tak cenovou politiku bych nechal na nem. Bud sem napise sam nebo se zajemcum ozve, tak jako napsal mne. Zalezi co se tam nastrka za hw, ja si tam dodal nejakej vlastni. Odhaduju, ze do dvacky se to vejde.

    Jinak tedy diky tomu mam ted prebytecny tenhle kus http://www.x-arcade.fr/x-arcade/246-joystick-x-arcade.html double joystick xarcade ovladac, akorat verze nekdy z roku 2006, lisi se asi jen tim, ze ten usb prevodnik ma jako kabelovou redukci, funkcni, pouzivanej max par desitek hodin. Cenu nabidnete, posilat se mi to nechce, takze k doberu kousek od Pruhonic 2 minuty ze sjezdu z D1, pripadne nekam po Praze v rozumnym dosahu mohu hodit.
    PETJU
    PETJU --- ---
    _ACID_: Krasa. Muzu se zeptat, kolik jsi za tu krasu dal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam