• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    SIRLOON: no jako kokot ... dřív než jsem udělal cable management se mi tam nějakej plandající drát z harnessu dotknul 220 na zdroji ...
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    KRLEESH: jak se to da odpalit?
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    Mám tady jednu zapeklitou situaci ... podařilo se mi odpálit Pandoras Box v automatu, kterej stavim a kterej jsem mel v nejbližší době odevzdat. Nemá náhodou někdo ideálně v Praze Pandoras Box 4, kterej by mi moh prodat, případně vyměnit za 4s+, kterej mám na cestě z Číny? Díky
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    SIOLA: Ty tlačítka nebudou svítit pokud je jen vyměniš za obyčejné. Je potřeba k nim ze zdroje automatu přitáhnout napájení 12V a prosmyčkovat je mezi sebou.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    SIOLA: fastony ustipat a nakrimpovat mensi. Je to par korun a par minut prace. ty tlacitka maji videt napajeci fastony pro podsvoceni, co vedou kolem microswitche, mas tam privedenych spravne 12V? Dodrzeny + a -? tyhle levny v sobe nebudou mit mustek aby se to dalo zapojit i obracene.SIOLA:
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    SIOLA: záleží na velikostech těch faston konektorů, které nasazuješ na microswitche, nepomůže ti redukce z 6,3 an 4,8? https://www.tipa.eu/cz/redukce-faston-48-63-motoma/d-136957/
    nebo tam jseou ještě ty menší 2,8?

    svítící button jsem resil jenom jednou a podle mě tam stačí poslat 12V odněkud

    Jakej máš konkrétně typ těch buttonů?
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    HANNIBAL92: klasickej - presne ten co je v odkazu.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    MIISHA: je to teda ten klasickej, ne sedici? :-)
    ACW
    ACW --- ---
    MIISHA: ebay?
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    JOHNNYCAGE: No spíš jde o to, že jeden funkční mám :-). Aktuálně řešíme prodej.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MIISHA: Tipnul bych tak 25-40k podle stavu ale spíš je problém že vůbec není kde sehnat a když už jo tak někde v americe takže dáš jednou tolik za dovezení :-)
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    Ahoj, máte někdo tušení kolik by v dnešní době stál zachovalý automat jurský park - The Lost World?
    Jedná se o tento model: https://www.arcade-museum.com/game_detail.php?game_id=8457
    Díky
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    Tenhle a minulý týden mám zase docela dost oprav arkádových desek :-).
    Dnes jsem opravoval Contru, která měla problémy se vstupama (nefunkční střelba a skok u obou hráčů + start u hráče 2). Po výměně multiplexoru je zase jako nová :-).


    a včera výměna sebevražedných baterek u Sega 16 a 18 her. To byly docela nervy, kvůli potřebnému bypassu při výměně. a pak ještě nějaký to čištění.








    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    THESTOUPA: Mě vůbec nenapadlo se podívat, jestli na to není diskuze. Díky
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HANNIBAL92: zkus to i v [ Dance Dance Revolution - DDR, ITG, PPP, PNM, BM, SCH5. Od Konami pres Stepmanii po Roxor Games. ] ale podle poslednich prispevku tam to na to moc nevypada...
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    Máte někdo v ČR DDR? Já vím jen o tom, u Orny. Na kolik vás případně vyšel.
    MARZER
    MARZER --- ---
    MARZER: Spís asi tohle vás zajíma. Bohužel všech retro už se skoro zbavili

    MARZER
    MARZER --- ---
    Ahoj teď jsem objevil tuhle skupinu. Shodou okolností už třetí rok pracuji v Arkádách ve Whitby (north yorkshire). Je to podnich rodu G.T.Tuby's klasických gypsies. Tak nevim jestli to sem taky patří

    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    SIRLOON: Myslis v CPS2? Dlouhy leta to tak bylo, ale pred par lety team lidi ty klice rozsifroval. takze jsem si udelal programator, vymenil baterku a klic tam nahral zpet :-). zase by to melo 10-20 let vydrzet slapat.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Ja mel za to, ze kdyz v neo-geo umrela baterka, tak byl decrypt key ztracenej a bylo vymalovano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam