• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SCART na RPi jste zachytili?

    Recalbox RGB Dual: retro games on CRT TV! by Recalbox — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/recalbox/recalbox-rgb-dual?utm_source=recalbox&utm_campaign=kickstarterlaunch
    SIOLA
    SIOLA --- ---
    Arkádemaniaci, kdyby jste potřebovali jakýkoliv komponenty, tak neváhejte napsat. Sice spíše stavíme bedny, ale sehnat mohu kde co vč. japanských značek.
    Dodací lhůta 5-10 dní, doklad o koupi, katalog nemam.
    Kontakt: sem, nebo info@okarcade.cz
    Dík :-)
    CROME
    CROME --- ---
    MARASAN: V EU je to casto predrazeny a pochybne kvality, ber od zdroje, z japonska se ted plati jen DpH a neni to nic sloziteho.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MARASAN: Noooooo... Ono když člověk chce nebo z nějakého důvodu potřebuje něco trochu jiného než defaultní RetroPie, tak to zas tak úplně easy nemusí být :-) Ale jinak ano, Raspberry je dobré řešení.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tak nam vcera klapnul dalsi mega tech :)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROME: zase, o MisterFPGA jsem jeste neslysel. Pred RPi jsem teda uvazoval o nejakym normalnim starsim PC. RPi je mi sympaticky prave masivni podporou a jednoduchosti to zprovoznit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SIRLOON: konzole moc nezkoumam, tohle vubec neznam.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROME: to bych rad, jen se mi to nechce tahat z venku. Kdyz to objednam z EU, nebude problem resenim cla a DPH. Takze shanim eShop v EU.
    CROME
    CROME --- ---
    MARASAN: Take doporucuji vykaslat se na cinsky smejdy a nakoupit poradny origo paky, ja si bartop vybavil zde a velka spokojenost

    Fightsticks and Arcade Parts From Tokyo, Japan - Akishop.jp
    https://akishop.jp/
    CROME
    CROME --- ---
    MARASAN: Dej dovnitr Mister FPGA at to ma grady
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MARASAN: tak to bych se radeji vykaslal na RPI a koypil za par tacu PS4, upgradnul na 9.0 a flakl tam retroarch
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    zatim zkoumam a ladim, koukam po tomhle jako inspiraci:
    Bartop 2 Players - Laser Cut : 30 Steps (with Pictures) - Instructables
    https://www.instructables.com/Bartop-2-Players-Laser-Cut/

    Chci zacit s odlozenym RPi3, poridit komplet herni HW, vyzkouset zapojeni a emulaci, az to rozchodim, tak zacnu planovat a stavet kabinet. Ve finale bych tam mel rad ovladani pro 2 hrace - joysticky a buttony, komplet (stereo) zvuk vc. zesiku. Ted preferuju vcetne screenu, aby ven koukal jen jeden kabel do zasuvky a zadny pripojovani a propojovani, proste cistej uhlednej kus. Mam na to dost casu a predpokladam, ze to pojede na RPi4 nebo RPi5, podle toho, co bude rozumne dostupny.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SIOLA: nahod link, rad se podivam! dik.
    SIOLA
    SIOLA --- ---
    MARASAN: U mně :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    shanim shop s arcade hardwarem v ramci EU (clo a DPH). Nasel jsem https://www.arcadeshop.de/ (ted zrovna je ve vystavbe, ale jinak chodi). Kde jinde v EU muzete doporucit buttony a joysticky a podobny?
    SIOLA
    SIOLA --- ---
    POHODAVOLE: Ahoj, já :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nemate prosim kontakt na nekoho, kdo dela polepy na arkady? Zajima me panel na Mega Tech, Virtua Fighter 3 a Frogger od Zaccarie.

    Diky!
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKHEAD: no, mam podobny zkusenosti. Kdysi sem s Fukou vzdalene pracoval v redakci. Jeho slovu se dalo verit. Kdyz slibil nejakou recenzi na nejaky den a cas, tak tam byla. No a pak sem ho sledoval jen z povzdali a kdyz zacala afera s jeho slavnym crowdfundingovym filmem, tak sem se nestacil divit jaky to nabralo obratky a zatim zadnej konec.
    CC sem parkrat potkal a myslim, ze s tim jak si ho popsal musim taky souhlasit. Asi nebude v jadru spatnej clovek, ale proste mi pripomina Fiolu (Indian) pred lety, kdy se z kazde sebemensi byt opravnene kritiky mohl posrat a pomalu si clovek podaval ve Fortune tiket, v kolikate minute se rozbreci. Ale treba z toho jeste vyroste, Fuka uz bohuzel ne
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PREDSEDA:
    [PERSONAL RANT]

    Frantu znam nejvic z R1 a poradu Odvazne palce, kde mluvil o filmech. Aspon se dobre posloucha. Na zivo jsem ho videl (a snim mluvil) nekolikrat na filmovych festivalech, delal ruzne diskuze o filmech. Pak jsem ho videl ted nedavno na BF21.
    Muj osobni nazor je, ze je to "namachrovanej ignorantskej kokot". Ale to je opravdu jen muj osobni nazor.

    Cenka jsem videl nejvic v tech jeho ruznych streamech, ale me delalo problem ho uz jen poslouchat. Pak jsem ho nekde potkal na zivo, prohodil jsem s nim jen asi tri vety, ale stacilo mi to. Prijde mi jako kolotocarskej, nebo taxikarskej synek, frnak nahoru, ksilt taky. Opet, muj osobni nazor, nikomu to necpu.

    To uz Honza Orna, kterej taky dela dojem taxikarskyho synka, je mnohem prijemnejsi typek na pokec. A nenosi frnak nahoru, byt ma mozna podobny zazemi jako Cenek. Mimochodem Honzu jsem potkal osobne nekolikrat, u nej v herne i na BF. Myslim, ze jsem s nim kdysi i obchodoval...
    Fajn typek. Narozdil od tech dvou...

    [PERSONAL RANT OVER]
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    BLACKHEAD: jsem na tom úplně stejně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam