• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAMáme zvíře z útulku
    Pro majitele útulkových zvířat. Vaše zkušenosti a rady. Chcete pomáhat depozitům?
    rozbalit záhlaví
    ADITU
    ADITU --- ---
    HONZIK96: ALICKA plus to obsahuje prilis obilovin/kukurice na ukor masa. kocka je masozravec, tak ji krmit potravou, kde prevladaji obiloviny mi prijde stejne nesmyslny jako krmit kraliky buckem. za stejny, resp. lepsi penize, clovek koupi granule, kde je daleko vic masa a vyrazne min soli, ktera skodi kocicim ledvinam mmch.
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    ALICKA: v čem je to sračka?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    HONZIK96: tak měla u vás hezký konec života
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALICKA: whiskas, friskies a spol. vždycky mě štvou ty úžasné reklamy
    ALICKA
    ALICKA --- ---
    GATTA_NERA: tzn. nekrmit whiskasem! To je sr...čka největší a ta jim ty ledviny ničí a s tim, že nemají nic jíst od stolu máš pravdu:)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    ALICKA: měli jsme jí jen dva roky, co jsme si ji společně s její ségrou vzali z útulku ...
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    co se týče kočičí diety, kočky mají citlivější ledviny, proto by neměly jíst nic slaného, ani maso od stolu, prostě to chce kvalitní kočičí stravu, tím kočičce můžete prodloužit život, mluvím samozřejmě o těch zdravých
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    to je mi moc lito
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    HONZIK96: mrzí mě to, ale je jí snad líp
    BRINA
    BRINA --- ---
    HONZIK96: to mi je moc lito, s kockama ledvinarkama je to tezky, drive nebo pozdeji na to odejdou :/, tak se drzte...
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    ALICKA:
    BRINA:
    dneska umřela ...
    BRINA
    BRINA --- ---
    ALICKA: tohle se da pouzit u kocky, ktera je zmlsana a nechce zrat treba nove granule, ale kocky ledvinarky jsou kapitola sama pro sebe, par jsem jich videla a je to fakt smutny pohled, i kdyz je fakt, ze zalezi na tom, v jakem stadiu nemoc je, ke konci se uz moc delat neda, ale u nich bych si na vyhladoveni asi pozor davala vic nez u zdrave kocky v dobre kondici, ktera jen stavkuje, protoze jsem ji zmenila znacku, a ze to kocky umeji :)
    BRINA
    BRINA --- ---
    ALICKA: zvire se spatnyma ledvinama hladovet nechat nemuzes, protoze by proste uz nemuselo zacit jist, hodne dulezity je zavodnovat, ledvinovy diety bohuzel chutnaji maloktery, to je docela boj
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    zkusím to i tady(kdyžtak pište do pošty) .. naše třináctiletá kočka má takové ty "klasické" problémy s ledvinama a nežere .. ledvinové diety jí přestaly zajímat asi po dvou dnech .. granule jí nejedou vůbec , kapsičky hodně na kaši a to spíš jen ta štáva .. dostat do ní prášky je záležitost hrubého nasilí a nějak nám docházejí nápady ..
    ZRK
    ZRK --- ---
    ENKATT: A já můžu pochválit z levnějších i Happy dog. Jako cena úžasná a když se na Appouška i krmivo jako takový kouknu, tak je kvalitou naprosto srovnatelný s granclema co stojej jednou tolik...;) Doporučuju;)
    ALICKA
    ALICKA --- ---
    ENKATT: každý má něco do sebe, zaleží na tom i kolik chce člověk investovat nebo mít něco dobrýho za dobrou cenu :) -já znám spíš psí ale jelikož dělám ve zverimexu tak i kočičí.....
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ALICKA: jo brit care je fajn a hodne lidi chvali nutram (znam lip kocici zradla)
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    my davame Barf
    BRINA
    BRINA --- ---
    MATROX: muzu se zeptat - jen ciste ze zvedavosti - jake je nejlepsi psi zradlo na trhu? u kocek mam docela prehled, ale u psu tolik ne
    MATROX
    MATROX --- ---
    ZDRAVÍM VŠECHNY PSÍ KAMARÁDY:
    HLEDÁM PÁNÍČKY PRO DESET ŠTĚŇÁTEK ROTVAJLERA. 7-KLUKŮ, 3-HOLKY.
    Máma i táta jsou čistokrevní, táta dokonce s papíry, máma je nemá koupené. Nyní je jim 5 týdnů a po skončení očkovací lhůty (14dní) si je můžete vzít.
    Včera je viděla veterinářka a jsou všichni zdraví, očkovaní, odčervení a papají nejlepší žrádlo na trhu, takže jsou opravdu vypasení. Cena je pouze za náklady (odčervení, očkování, jídlo) 2500,- ale pokud jste hodní na pejsky a přijde Vám to hodně můžeme se domluvit. O peníze nejde, hlavně aby se dostali do dobrých rukou. Jsou opravdu nádherní - pokud budete mít zájem pošlu fotky, nebo si je můžete prohlédnout od Pondělí do Pátku v Praze na Průmyslové ulici v Hostivaři. Řekněte kamarádům rodině komukoli kdo má rád pejsky. Děkuji s pozdravem MX
    ZRK
    ZRK --- ---
    Omlouvám se případně za spam...snad neva.

    Najde se mezi vámi přáteli někdo, kdo by byl ochoten jakkoli přispět na tisk kalendářů určených k prodeji za účelem výdělku pro útulky? Jedná se o kalendář s 12ti
    krásnejma děvčatama, každá s pejskem či kočičkou... Velikost loga na
    zadní straně kalendáře ( v případě, že ho vlastníte, uděláme vám
    reklamu;) závisí na výši příspěvku...V případě zájmu prosím zprávu do
    pošty, zašlu více info a domluvíme se!!!;)

    PS: všechno bude samozřejmě následně zdokumentováno a přispěvovatel obdrží veškeré informace, jak bylo s penězi kde naloženo;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam