• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAMáme zvíře z útulku
    BRINA
    BRINA --- ---
    HONZIK96: pokrok nezastavíš :-D
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    BRINA: mno, já už čekám přes rok a jedinej pokrok je, že po sobě startujou jen jednou za večer ...
    BRINA
    BRINA --- ---
    JITTUE: kdo si počká, ten se dočká :))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    JITTUE: sluší jim to :)
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    Nalevo Oliva z 9životů, napravo Matylda nalezená v zimě na Vinohradech. I když spolu žijí už od listopadu až dnes se mi začaly takhle pěkně tulit. Mám velkou radost.

    Promiňte špatnou mobilní kvalitu

    ALICKA
    ALICKA --- ---
    AIZA: Je nádherná.....
    ALICKA
    ALICKA --- ---
    AIZA: My máme už druhého hafíka z útulku.... tito pejsci jsou hrozně vděční a vrací ti tvou lásku, takže pokud váháš zda do lidí či zútulku tak jdi do útulku :)
    BOBULE: je krásná
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    AIZA: Určitě to jde, taky jsem si brala psa z útulku k malýmu dítěti a když si dáš páci s hledáním, vykašleš se na vzhled psa a půjdeš čistě po dobrý povaze, tak to rozhodně jde :)
    Brala bych osobně radši z útulku než od nějakých lidí, a to z takovýho útulku, kterej má na svých webovkách o těch psech dost napsáno a kde ti ho půjčí i na vyvenčení.
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    Sen zvířat 2011 - 10. 9. 2011
    6. ročník největší umísťovací výstavy zvířat z útulků ČR
    SEN ZVÍŘAT: Sen zvířat 2011
    http://www.senzvirat.cz/
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    meri netusim ale vazi 31kg a to je nam 9 mesicu
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    prosim od fenky mix stafordik a pitt a od pejska mix rotvik s bernackem
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    PETTAF: rotvíka se špičatym čumákem jsem ještě asi neviděla :)) ... kolik měří? Ale je to frajer :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PETTAF: To je ale velmi podivny a roztomily rotvajler:))))))
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    PETTAF: krasavec z něj vyrostl :o)
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    Asi kolem zacatku rijna jsem sem vkladala fotecku naseho 6 tydenniho stenatka Jacka a takto nam vyrostl

    IMG_8283.JPG (1110842 B)
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    TOMS: dík a přeju, ať ta lásla vydrží navěky :)
    TOMS
    TOMS --- ---
    LANTHAL: jojo rikali ze je hodnej ale este takové telatko neohrabane :) a ze jediný trochu problém je ze si hlídá misku, coz je pravda a obcas trosku vrcí kdyz papká a nekdo se mu kolem ni potuluje :) jinak jsou tam velice prijemný a ochotní.samozrejme si muzes psa vzit ven na procházku aby si ho clovek trochu okouknul, coz jsem teda ani nepotreboval protoze to byla láska na první pohled :)
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    TOMS: krasavec :)
    hele jak to funguje v trojskym útulku? Řeknou ti o tom psu něco? Jak se chová, jakej je povahově? Můžeš se s ním projít alespoňněkde po areálu? Nebo si jen vybereš podle fotky, oni ti ho přivedou, zaplatíš a jedete domů?
    SIA
    SIA --- ---
    TOMS: vypada moc oddaně.je urcite rad,ze ma novej domeček;)
    TOMS
    TOMS --- ---
    ahoj, tak jsem se asi pred mesicem rozhodl navstivit trojsky utulek a odvedl jsem si tohodle rocniho fesaka :) jmenuje se Andy a je uzasnej :) ma rad deti, pejsky a vubec vsechny :)






    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam