• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAMáme zvíře z útulku
    Pro majitele útulkových zvířat. Vaše zkušenosti a rady. Chcete pomáhat depozitům?
    rozbalit záhlaví
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    PETRA_CHATEAU: jé to je hezkej surikaťák. Škoda, že k nám se nevejde už ani myš natož surikata.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    kdyby to někoho zajímalo, tak surikata je dost bourák a lola je nejvíc nejlepší. za dva dny suri zkusila vlak, výtah, metro, tramvaj, procházku relativně rušnýma ulicema, cyklisty, běžce a velký psy na vítkově a kavárnu plnkou lidí. kam jde lola, jde surikata. dneska dostala skvělej nápad, a to jít se ochomejtat kolem loly při jídle a načumovat jí misky. lola neudělala NIC! kdo lolu zná, ví, že tohle nic, je vlastně strašně velká věc. aaach já mam tak skvělý psice .)

    jo a v kralupech eště jednu surikatu maji
    Psi k adopci z útulků, azylů a neziskových organizací
    http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=12194
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    FIFAJZ: tak jméno má sice dlouho, ale nereaguje na něj. dneska sme jí s mužem překřtili na suri, protože vypadá jak surikata
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PETRA_CHATEAU: zaujima pozice uplne jak Lila, jak na kline tak v lehu, bude se ji libit:) Obecne mi prijde, ze cim podobnejsi pes pohybama, proporcema a tak, tak se ji libi vic:)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    FIFAJZ: už to jméno má docela dlouho, necháme jí ho
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    PETRA_CHATEAU: Vsak, nakej rezim musi bejt! :) Jessie ji zustane nebo prejmenujete? Ja jsem v tomhle uchylna, pro me by to byl Lolek a Bolek, Lola a Bola. :D
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    FIFAJZ: venku úplně super, doma trošku bručí, aby si malá namyslela, že jí poleze do domečku a tak
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    PETRA_CHATEAU: :) To je bobek. Co na ni Lola, v pohode?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    cestou


    a doma
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LAETATIO: díky. už sem jí chtěla doma vyfotit, jenže jak si dřepnu, tak se přijde lísat
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    PETRA_CHATEAU: tak hodně společné radosti přeju! A doufám, že nás budeš zásobovat velkou spoustou fotek :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    dnes sme si byli pro prcka v útulku v kralupech, po 5 minutách doma už ležela v posteli
    Psi k adopci z útulků, azylů a neziskových organizací
    http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=3555
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IGELITKA: tak držíme palce i tlpaky, ať to to vyjde
    IGELITKA
    IGELITKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: zítra se na něj jdu podívat,mám roční stafbulku,tak uvidíme,jak na sebe budou reagovat.odvezla bych si ho hned,ale stěhuji se až příští víkend a ted sdílím pokoj se slečnou a dvěma psy,takže musíme oba vydržet :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IGELITKA: si skvělá!!
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    IGELITKA: huf, diky za nej!
    IGELITKA
    IGELITKA --- ---
    Rozhodla jsem se ,že si vezmu tohohle dědečka .

    http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/psi/seniori-od-7-let/item/3934
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Před chvílí začalo další kolo akce na pomoc kočkám v péči organizací z celé České republiky. Minulé Vánoce do útulků putovalo kolem 1 600 000 korun. Přidáte se a podpoříte nás i letos? :-)
    www.kociciprani.cz
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    GATTA_NERA: děkuji
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    JITTUE: tak je roztomilá, hodímvto na FB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam