• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADUProfesní deformace
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ufff... obávám se, že jen tím, že jsem sem o své deformaci napsal, jsem si rozjednal dvě další zakázky. hrůza :-/
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Tak mě napadlo , víte ,co prostě nasere každýho typografa ?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    STEVIE: Jo, takové cukání taky mívám. Neřídím profesně, ale řídím dost. Pak se blížím k jednosměrce a přemýšlím, kudy to obejdu :o)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    RADU: Jo, musí a bývá.
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    Hláška #3350 - lamer.cz
    http://www.lamer.cz/quote/3350
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    HONZIK96: já taky, mám cukání přecházet když vidím zelenou (pro auta) :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    STEVIE: nejsem profi řidič, ale děje se mi něco podobného .. na přechodech pro chodce se občas řídím semafory pro auta ... už se mi to téměř vymstilo ...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    delam ridice a obcas po dlouhym dnu kdyz hodne najezdim, odchazim z naseho kanclu na staromaku a ridim se znackama zakazu odboceni, jednosmerek, atp. i kdyz du pesky :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XCHAOS: za kolik mi pronajmes 2 42U kousky? prikon dohromady 8kW. traffic neomezenej. 21 verejnych IP a IP kvm 24x7
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    XCHAOS: wow, koukam,ze kseft ti jde od ruky...btw ty vysavace bych asi zkusil, treba na tom trhnes miliony :DD
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BENJAMIN: njn, to s tím souvisí... ale když děláš serverhousing, tak ty lidi nakonec stejně končí u tebe. už mám takhle u sebe server ex-spolupracovníka nebo taky jednoho straníka z České Pirátské strany... a nebo když jsem se vydal mezi kosmonautické nadšence, tak jsem taky ulovil klienta. hrozný. ještě že neprodávám vysavače :-)
    RADU
    RADU --- ---
    TAPINA: tak pastvina s býkem musí bejt dneska výstražně označena ne? myslim tim při extenzivních chovech když se pošle bejt mezi krávy na ty dva měsíce...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LODBROG: Zákad je nesplést si venku na pastvinách krávu s býkem :o) Kráva uhne, když o tobě ví. A když jí stojíš za zádama, tak holt musíš nějak dát najevo, že tam jsi.
    JOPS
    JOPS --- ---
    LEXXA: jsme na tom podobne... at prijdu kam prijdu, tak zase moje oci vetsinou zamirej tam, kde maji pocitac a rikam si, taky by uz si mohli koupit novej (a v duchu si rikam ty jo, tomu PC je uz vic jak 8 let), nebo ze zadu ten zdroj uz maji zasranej, chtelo by to vyluxovat. Kouknu na cem pisou a vidim tu nejlevnejsi klavesnici Genius a rikam si aaaaa tady se hodne setrilo.

    a bezpecnost u bank radsi neresim, protoze si myslim, ze to musi bejt super paskvil vsude :))
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    TAPINA: A to pomáhá? Myslím proti těm krávám.
    Párkrát jsem volně potkal krávu a přestože vím že je to relativně neagresivní býložravec, přecejen je velká a těžká a Šiva-ví co si usmyslí v hlavě... Když na ni zamlaskáš tak uhne? :)

    Jinak mi na lidi vždy pomáhaly těžké boty - jak člověk jde, tak to duní, a uhejbaj i lidi co tě neviděj. I když poslední dobou asi chodím nějak líp: boty neduněj a lidi neuhejbaj a překážej dál... .(

    RADU: Ještě že nejsi gynekoložka ;)
    RADU
    RADU --- ---
    neni to teda profesní deformace, ale vzhledem k mému celoživotnímu zápalu pro lezení jakmile kdekoli vidim nějakej zajímavej barák, budku, atd atd nekoukam na něj jako na budovu ale sleduju jak bych na něj po jakejch jeho strukturách vylezla a kde bych se mohla jistit:D
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    ja zase vsem opravuju vyslovnost v anglictine :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HOLYTEK: po spanku.. ja to mam i ve spanku resp. takovy ten slabsi spanek pred probuzenim. casto se mi stava, ze v tomhle stavu vyresim nejaky problem, ktery jsem za bdela resil a moc mi to neslo.
    IT. Ale to je kategorie sama pro sebe, podle me to nejlip vystihuje tenhle vtip:

    Manželka programátora vyšle svého chotě na nákup: "Kup dvě vejce a když budou mít párky, tak deset." Programátor vstoupí do obchodu: "Dobrý den, máte párky?" "Ano." "Tak deset vajec."
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    XCHAOS: hh, mam podobnou deformaci, ale ja jim to nenabizim, ale zjistuju co , jak a od koho maj a navadim je na lepsi reseni :DDD
    MARCHELKA
    MARCHELKA --- ---
    ja jsem NEMOC Z POVOLANI ..prerekem prejmenovala na PRACI Z NEMOCNICE:)...(delam soc. pracovnici u mentalne postizenych dospelych):)..a tenhle vyraz se stal natolik oblibeny, ze kdyz to nekdo chce rict spravne (v originalu), tak zjistuje, že je polapen:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam