• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STAROJDAClifford D. Simak
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    NESERMI: tak to nezbyva nez doporucit i dalsi knihy :). Co jineho bys ale tady cekal, vid...

    Mesto je bezpochyby super (i kdyz ne pro vsechny - pritelkyne si ho moc neuzila). Dal bych urcite doporucil Cas je ta nejjednodussi vec a Prestupni stanici - oboje to jsou relativne kratke a komorni pribehy, nicmene dechberouci jako ostatni Simakova tvorba.
    NESERMI
    NESERMI --- ---
    Ani nevim, jestli jsem mimo Mesta cetl neco jineho, nebo samotne Mesto dvakrat... Kazdopadne to bylo daaavno, ani nevim, jestli jsem to chapalo, ale hrozne se mi to libilo. Od te doby nic...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Co pridat par prispevku, at to trochu nastartujeme ;)

    Zminite se nekdo, kterou knihu jste od simaka cetli naopak jako posledni?

    Ja naposled procetl Hlavni trat vecnosti (celkove podruhe). Duvodu jsem mel vic - cetl jsem ji do te doby jen jednou a zaroven jsem ji mel zafixovanou jako jednu z nejpusobivejsich. Dale jsem si chtel overit castou kritiku novejsich prekladu (a to ze prakticky kazda veta prime reci je ukoncena vykricnikem!).

    Velmi prijemne bylo zjisteni, ze si nepamatuji zaver knihy a tak jsem si mohl znovu uzit vyvrcholeni tohoto uzasneho a "barevneho" romanu.

    PS: ty vykricniky tam opravdu jsou a vsimaveho cloveka rozhodne rusi :(
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    po nekolikatem nutkani jsem se konecne rozhodl zalozit tenhle klub. Zajima me, zda se tu nachazi nekdo, pro koho je Simak takovym fenomenem, jako je je jim pro me.

    Nastenka je zatim provizorni, snad ji brzy lepe rozsirim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam