• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPrůzkum veřejného mínění - Dotazníky pro uživatele nyxupro vědecké účely
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    CROSS: a můžeš mi teda ještě říct, proč si myslíš, že by mělo v Praze ještě víc turismu?
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    dobře, přesvědčili jste mě
    JELENA
    JELENA --- ---
    souhlasím s Crossem, vůbec mne nenapadá, co zatrhnout.
    CROSS
    CROSS --- ---
    MIKATCHOU: ja bych se v tomto pripade nebal min rigidni skaly (malo, primerene, moc, nebo totez v peti stupnich), ta procenta mi prijdou matouci, a stejne z toho neudelas zaver, ze podle (...) vyuziva historicka Praha svuj turisticky potencial ze 63,27% (aspon doufam!) :-]
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    CROSS: to procento je jen subjektivní odhad... nedá se to měřit samozřejmě.. nevím jak jinak ty kategorie nastavit.
    CROSS
    CROSS --- ---
    MIKATCHOU: není na tom nic těžkýho je oblibeny omyl autoru dotazniku :-]
    V % odpovedet nedokazu, mozna je to jen muj problem. Nicmene moji odpoved v zaznamu mas, cile tedy bylo dosazeno.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    CROSS: je to holistický pohled na věc - myšleno je tím uplně všechno - celý ten prostor. Tvá odpověd by byla v sloupečku je to málo a vyber si, z kolika procent... není na tom nic těžkýho... zároveň ocením, když vysvětlíš své stanovisko .) vlastními slovy
    CROSS
    CROSS --- ---
    MIKATCHOU: nerozumim otazce. Ta % se vztahuji k cemu? To je vzhledem k zastavbe, vzhledem ke sluzbam, vzhledem k ubytovacim kapacitam...? Nebo by to mel byt nejaky celkovy ukazatel, vyuziti nejake potencialni "turisticke" kapacity? (Chapu, ze to ma byt subjektivni pohled, ale proste nevim, do jakeho ramce to zasadit.)

    Moje odpoved slovy by byla, ze tyto prazske casti nevyuzivaji svuj turisticky potencial na plno, a snesly by toho jeste o trochu vic. Jak ji zanest do tve tabulky, netusim.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    WOODMAKER: no, záleží jaký na to máš názor. I člověk z Horní Lhoty by moh mít názor na to, zda je správné, aby třeba na Malé Straně byly byty s regulovaným nájemným .)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MIKATCHOU: jo, jenom já v tom nemám na co kliknout :-)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    WOODMAKER: nj, tak mě primárně zajímá ta Pha no...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MIKATCHOU: ocenil bych pro nepražáky "nejsem obyvatel prahy a okolí"
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---

    Byty s regulovaným nájemným do atraktivních částí města (pražské centrum, Vinohrady, apod.)

    31 hlasy od 31 respondentů

      MIKATCHOU
      MIKATCHOU --- ---
      tak já vymyslím uplně novou otázku, pro mě hodnotnější
      MIKATCHOU
      MIKATCHOU --- ---
      BOBR: ok, tak to předělam... ale musim vymyslet jak...
      BOBR
      BOBR --- ---
      MIKATCHOU:
      Bohužel jsou ty odpovědi poněkud neštastně nabízené. Já mohu hlasovat hned pro tři, neb se překrývají, přičemž jedna - ta prostřední - je zcela zbytečná (jaká jej její informační hodnota!?).

      správná věc pro řešení situace sociálně slabších obyvatel
      v něčem správné, v něčem špatné špatné
      špatné, protože jejich rozdělování nebylo/není spravedlivé

      Takže nehlasuji, ale můj názor máš.
      MIKATCHOU
      MIKATCHOU --- ---

      Myslím, že byty s regulovaným nájemným jsou

      29 hlasy od 29 respondentů

      ANNA
      ANNA --- ---
      vnímám to asi podobně, jako tu bylo řečeno, množství turistů mi není příjemné, ale daleko víc mi vadí případný nezájem, deficit slušnosti apod.
      pak mi taky vadí, jak se turismus podepisuje na podobě Prahy, historické centrum se mění na směs prodejen suvenýrů a jiných blbin a podniků pro cizince, i když zároveň to bude mít nejspíš i nějaké plusy (někdo si dá práci s udržováním, když to sype).
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam