• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    jak vytvorim v gmailu slozky? myslela jsem, ze to nejde, ze gmail diky svymu udajne dokonalymu vyhledavani zadny slozky nepotrebuje, ale mame ted pro ucely seminare mail, kde ty slozky jsou. jak je udelam, nevite?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak Microsoft se chce u EU soudit s Google.. Tomu rikam chucpe (nainstalovany Bing do MSIE a tim padem 95% pocitacu na svete, ktery ani tak neni schopen konkurovat).

    BBC News - Microsoft goes to EU over Google
    http://www.bbc.co.uk/news/technology-12918059
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CODEAS: pekna facebookizace..
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    EVZENECEK: oni už veřejné profily nebudou :)
    Neveřejné profily uživatelů Google zruší 31. července | JustIT.cz
    http://www.justit.cz/wordpress/2011/03/28/neverejne-profily-uzivatelu-google-zrusi-31-cervence/
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    CODEAS: Jestli správně chápu, tak pro někoho bez veřejného Google profilu naprosto k ničemu?
    To vypadá jako taková malá příprava na nějakou novou zbraň ve válce Google vs Facebook.
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Co de asi ?: Nové tlačítko +1 v Google Search a co všechno umí. Je vůbec novinkou?
    http://codeasi.blogspot.com/2011/03/nove-tlacitko-1-v-google-search-co.html
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    E2E4: nezeptalo, a nenasla sem to, no zkusim jeste .. diky!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VACA: On Google translate je občas zajímavě kterativní.. :)

    KAJINA: He? Máš-li android telefon, už při prvním zapnutí se tě zeptá na login do google.. Určitě se to pak dá nastavit někde i v Settings / Account settings (Nastavení / účet)..

    Jinak spíše viz [ Android - otevřená mobilní platforma ]
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Ahoj, nevi nekdo jak propojit telefon s google mailem? Nemuzu to zaboha najit. Chci si neco stahnout z Android marketu :)

    Dekuju!
    VACA
    VACA --- ---
    YMLADRIS: já si nemůžu pomoct, ale jak mohl translator přeložit Kč na Sk??
    translator překládá jazyky podle nějakýho slovníku, ale né měny podle jazyku přece...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JAROUSH: pravidelne pres to nakupuji na android marketu a bez problemu...akorat nevim, jak to tam je s tim zabezpezpecenim, nekde jsem nekdy cetl o tom, ze neni tak kvalitni jako paypal...ale nevim, v jakem to je stadiu nyni
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    Máte někdo zkušenosti s google chcekout? Hledal jsem zboží v US, placení přes paypal neumožňují, českou kartu samozřejmě napřímo nevezmou, ale tohle by mohlo běhat.
    CATT
    CATT --- ---
    RALUCA: blbost, takhle dlouho to netrvalo. spamfiltr?
    RALUCA
    RALUCA --- ---
    WIRUZIK:
    Díky, to mě uklidňuje. Já jen že už čekám na registraci dva měsíce.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    RALUCA: proc by se do nej neslo zaregistrovat? Adsense stale funguje.. :)
    RALUCA
    RALUCA --- ---
    Omlouvám se za další lama dotaz:
    Prosím Vás, Google AdSense pořád funguje, nebo co se to děje, že se do něj nelze registrovat?
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    BLUE4: hlubokou zkusenost mam, ale ne na technickou pozici.. pokud te prace v Google zajima, tak doporucuji to zkusit.. clovek se musi pripravit tak na 3 mesice pohovoru / testu, ale proces je to zajimavy..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLUE4: to je zajímavý, kde a jakou?

    známý pracuje ve švýcarsku.. nevím jak přesně se tam dostal.

    Ale obávám se že dneska je to už standartní korporace, a ne tak cool firma jako dřív..
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    cau, chci se zeptat, jestli tu ma nekdo nejakou hlubsi zkusenost s pracovnima pohovorama v google. nejlip nejakou technickou pozici. uz mi potreti nabizej praci, tak si rikam, proc to nezkusit :]
    CATT
    CATT --- ---
    YMLADRIS: to je úpadek překládát z češtiny do slovenčiny ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam