• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    PETRPEDROS: (handwave) Zadne iGoogle nikdy neexistovalo!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    PETRPEDROS: Co má zrušení iGoogle společného s Chromem? Ani s G+ se mi nezdá že by to mělo co dělat.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Stránka iGoogle nebude po 1. listopadu 2013 dostupná. Další informace.
    Trochu mě to dostalo od roku 2005 to používám každý den hold chtějí aby každý měl google chrome a to se mi přestává líbit...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SIRIEN: Díky, takže když nastavím on-air, tak to můžu dát někam na Nyx a můžou se tam hlásit náhodní nyxáci bez toho aby měli účet? Tak proto mi to nefungovalo :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JANOS: Rozděluj:
    - Public (nastavení sharing options - tj. komu to rozešleš, kdo to uvidí na Tvém profilu)
    - Invited can invite (nastavení toho zda je akce jen pro ty které jsi sám pozval, nebo pro kohokoliv kdo chce přijít)
    - On Air (nastavní zobrazitelnosti Eventu i mimo G+ veřejně na internetu - kdokoliv kdo má URL se na něj může podívat, i když sám G+ nepoužívá)


    E2E4: Mě se docela líbí, tak než abys jí rušil tak mi jí radši přehoď, pokud se Ti už nepřihlásil někdo jinej ;)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PECA: služba byla nasazená plošně. Zápis G+ Events do gCalendar se řídí podle settings gCalendar, kokrétně těmi které byly původně pro delegování schůzek. Pokud tam máš nastavené, že Ti ostatní nesmí nic delegovat, nebo že se Ti tam věci od ostatních nezobrazují, nebo zobrazují jen pokud je potvrdíš, tak se těmihle pravidly řídí i G+ Events.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nema google nejaky tool podobny freemind ? http://freemind.sourceforge.net/wiki/index.php/Main_Page nebo dalo by se to nejak udelat pomoci docs ?

    E2E4
    E2E4 --- ---
    Predam spravcovstvi teto diskuse. Nebo ji zrusim.
    JANOS
    JANOS --- ---
    JANOS: Sam v tom mam jeste gulas, ale pochopil jsem to tak ze aby ten event byl totalne verejnej tak se musi zaskrtnout neco specialniho.
    PECA
    PECA --- ---
    JANOS: Aha. Já to pochopil jako veřejnou akci, tak mě tato možnost ani nenapadla :-)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Ten event nema povoleno aby se mohli pridavat nepozvani.
    Takze jen lidi kterim to poslal puvodni autor akce si muzou kliknout ze se zucastni.
    PECA
    PECA --- ---
    JANOS, SIRIEN: A kde mám kliknout? :-) Nebo to někde musím zapnout, nastavit, povolit... Nebo jen počkat, až začne služba sloužit i mě?
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    PECA: to tlacitko tam opravdu neni...
    PECA
    PECA --- ---
    Je tada fakt, že dole se mrská nějaké šedivé kolečko a vedle něj je "Načítání..."
    PECA
    PECA --- ---
    JANOS: Ano, možná, ale nikde jsem to tam neviděl. Chtěl jsem "možná se zúčastním", leč nenašel jak...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JANOS: podle mého gCalendar ano
    JANOS
    JANOS --- ---
    Nestaci kliknout na to ze se ucastnis ty udalosti?
    PECA
    PECA --- ---
    Asi jsem debil, ale jak si mohu nějakou událost (konkrétně: https://plus.google.com/events/crfe41obtn8u0t627pao81m6fj4/106567731930618318644 ) přidat do svého kalendáře? Nějak tam na to nikde nevidím žádné "tlačítko"... :-(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    google maps offline hurá! Mapy v česku nejdou stahovat offline, ani v malém čtverci jako v minulé verzi... wtf
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Mohlo by tam byt o udalostech v okoli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam