• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    jenom pro "znalé" věci: Starší tvorba Burzum neobsahuje v textech ani jednu narážku na jakékoliv NS věci, rasismus ani nic podobného. Novější tvorba je ambient bez textů či mluveného slova a píšťala či synťák fakt hailovat neumí, věřte mi....
    LALINA
    LALINA --- ---
    DESPERADO123: nějaká ideologie nesená kulturou a nějaká kultura nesoucí ideologii.
    Některá kultura je tedy hodná a jiná je fuj, a která je fuj, mi řekne kdo? Stát? Stát lže kudy chodí.
    Toho, co směřuje k potlačení práv jedinců a skupin je mnoho - třeba EU, nebo tržní systém, protiteroristická opatření, státní ekonomická a sociální opatření, prostě je toho mnoho. Nejde to jen tak zakázat.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    Taky tuhle diskuzi nechápu.

    Ne, nenafasovali sme od antify žádný příručky jak poznat NSBM ani které oblečení je závadné nebo ne. Ať si každý chodí včem chce. Pokud ale někdo z přítomných bude mít jakékoliv rasistické narážky, narážky na logo GNWP nad barem, popř. třeba bude ukazovat jak vysoko skáče jeho pes, tak bude odejit. Je to tak domluvený i s organizátorem.


    LALINA: Ne, NS je ideologie (směřující k potlačení práv jedinců a skupin) ne kultura.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    dneska je tu prehlidka demence ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    mě furt někdo vtlouká do hlavy toleranci a tuhlecten....multikulturalismus, takže úplně nevím, co najednou všichni máte proti NS ?
    Je to taky určitá kultura, nebo ne?
    MXL
    MXL --- ---
    DIM42:1) Vikernes neni clovek, ale pomatenej dobytek a vrah - shodou okolnosti i celkem dobrej muzikant :)

    2) opravdu si myslim, ze rada lidi ma tak nizky moralni i politicky povedomi, ze jim pripada "dost husty" chodit v kontroverznim tricku Burzum, ale ve skutecnosti s NS nazorama maji houby spolecnyho...

    3) neni tahle debata od svyho pocatku trochu detinska?
    RASTAJOHN
    RASTAJOHN --- ---
    DIM42: fuj to je ale hnusnej nacek :)
    DIM42
    DIM42 --- ---
    MXL: kdyz ma nekdo na mikine fotku cloveka (Varg Vikernese) co jednu cast sviho zivota prezentoval otevrene nacisticky nazory, btw: kvuli tomu aby vypadal jako echt nacek odlozil svou BM vizaz :) (v odkazu fotka varga u soudu) - tak se nelze divit ze okoli to pochopi tak, ze se z jeho nazorama ztotoznuje... i kdyz ten clovek ho nosi na triku jenom protoze mu pride drsnej tim, ze vypaloval kostely a zavrazdil spoluhrace z kapely...
    http://media.aftenposten.no/archive/00785/VIKERNES_DOM__greve_785734x.jpg
    TAR
    TAR --- ---
    LALINA: docela prekrucujes to co jsem napsala ,) ....vesmes jsem napsala at si kazdej nosi co chce.
    TAR
    TAR --- ---
    tak kazdej ma vsobe kousku te pozy ze. ja si treba v lete koupila tilko, na ketrem byli pistole , ruze a lebka, moc pekne tilko na kterem bylo napsano guns n roses, a diky reklamam na zastavce jsem po mesici zjistila ze guns n roses je kapela...
    ...ale tak nakonec to dopadlo dobre a ja si zjistila co je GnS za kapelku....stesti asi bylo ze to nebyla nejaka NS :DDDDD
    LALINA
    LALINA --- ---
    TAR: tyjo, ja jsem ale kurva povrchní člověk, to je legrační .-))) to si musím užít .-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    MXL: ona soudružka tuihle tvrdí, že šaty dělají člověka a pokud na to prdí, tak je povrchní.

    Hele, Bohse Onkelz je mikina, kterou jsem si koupila protože tam je napsáno No Amnesty fur MTV. nějaký Bohse onkelz mi tehda nic neříkalo... je to košer do dis nebo ne?
    MXL
    MXL --- ---
    TAR: ...to je porad o koze a o voze...ja jen rikam, ze podle mikiny s obrazkem vis houby, co je ten clovek zac a mysli si co chces...
    TAR
    TAR --- ---
    a pokud nosim mikinu s nazvem nejake kapely , kterou vlastne vubec neznam, ale jak jsem napsala, obrazek na ni byl moc pekny....tak to je kurva povrchni samo o sobe ,)
    TAR
    TAR --- ---
    MXL: povrchni mi prijde tvrdit ze nejsem NS a pritom nosit obleceni s NS motivama, kapelama a tematikou ,jen proto ze ten obrazek je graficky kurva peknej a mikina kurva kvalitni. Pro me tohle znamena propagace pekny sracky a kazdej at si nese zodpovednost za to co si na sebe obleka, co dela a rika.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    MXL
    MXL --- ---
    ...osobně se mi líbí hudba jak Burzum, tak Graveland, přesto se jako nácek necítím...tak vysvětlí mi to nějakej chytrolín? Přestaňte tady už plácat pátý přes devátý. BM koncert nutně neznamená návštěvu NSBM publika, navíc kapely na připravovaný akci mají takovou úroveň, že se nepotřebujou nijak zaštiťovat politikou...Osobně nejsem proti mlácení vymletých nácků, už jsem jich taky pár nakopal...na druhou stranu podle oblečení bych nikoho nesoudil, je to dost povrchní...Navíc ultrapravičák mířící si to na koncert do DisCentra? To se mi zdá skoro jako oxymorón :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    BASTOCH: jo jo..tak jsem odhalen...ale nebojte, v discentru jsem již byl mnohokrát a nepoznán :-D
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    příšte si vezmu slipy ad hominem :-D
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    GULDUR: zkus to, schválně ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam