• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    Ahoj, schanim čislo na malou Mišu - ten ktery mam není funkční :(
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    This 24/7 YouTube Channel Streams Algorithmic Death Metal Made By An Artificial Intelligence
    RELENTLESS DOPPELGANGER \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/
    http://www.youtube.com/watch?v=CNNmBtNcccE


    a docela to sype!
    BLANA
    BLANA --- ---
    BLANA: nemusim zminovat, ze nemam zadny lowe v tuto chvili, ze ne..?
    BLANA
    BLANA --- ---
    cau, ehm, ciste materialni otazka:
    MATE NEKDO NAHODOU FUNKCNI AUTORADIO S USBckem?
    a esli odpoved zni ANO!, chcete mi ho poslat s PIDama za mnou?!!!
    to by teda bylo uplne skvely, kdyztak.. berte ho na czary!;)
    QYDO
    QYDO --- ---
    QYDO: Dneska to rusime.. Sorry příště
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    ELZEE: já bych jí rád někomu vrátil právě a ani nevím jak se mi dostala do auta. A vozit jí tam půl roku taky nepotřebuju. :)

    Gramce asi není problém, ale nevím jestli pojedu na ten mejdan. Takže nechci slibovat a pak to zazdít.
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    KUBAJZZ: to je ta co maj stromkari..

    Kdyz uz pisu, je to blby, ale co uz.. fakt moc potrebujem gramce. Neprasi se nekomu na technicsy doma? I v blbym stavu.. jsem schopna i neco zaplatit. Jen to co mam ted doma, to je o nervy..
    M2DM3A
    M2DM3A --- ---
    Cus lidi.kdyby nekdo mnel navic nakladak nebo jenom dodavku tak budu moc rad za darek.predem dik.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Nepostrádá někdo zelenou vestu z Zimmer Frei? Zelená s nějakým potiskem na zádech, fotku kdyžtak pošlu, ještě jsem se k tomu nedostal...
    QYDO
    QYDO --- ---
    Chystám na mejdanu poladit světla tak jak to na být..
    Což znamená že je potřeba aby za tím pultem pořád někdo byl. Jelikož se to za běhu na mejdanu nedá moc pochopit, připravím zítra od 18h na Braníku světla a zájemcům udělám workshop jak to ovládat, zapojit atd.

    budu to potřebovat odvézt přes řeku, z lahovic a pak zpět... nemůžete někdo s dodávkou?
    EWELYN
    EWELYN --- ---
    pridteee!!!https://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=33704
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Nez skoncim v pekle za mnozeni kocek:
    dneska v noci za uplñku čičíně lysolajskeho pid púvodu porodila 5 kotat - 4 moury a jeden hitlerovskej cernibilej. Uz ma patku, snad vyroste i knir.. blizsi info pozdeji a v poste.
    Chces-li kocku s vyhlasenou povahou = K odberu v cervenci..

    MYS8
    MYS8 --- ---
    dnes free party stb ova.. venku.. zast. za horou.. praga
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    kdyby se nsk nekdo chtel vylejt s punkovou sekci pidu u houmlese v dilne. na letaku chybi kapela 'vypln', neboli 'prurva' aka 'inspiracetam', nebot se obavala zajezdu do italie, ze.
    [ Stodolar znovu zasahuje / koncertconcert / 20.4.2019 / CR - Ustecky kraj - počeplice 23 ]
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    AAAAAAAAAAAAAARRRGGGGGG
    co dělate sobota? bude mit hlad? kocovinu? citite se sami??? pojde si najist, a bude i Limoncello :)
    [ Lidovka pro Tattoo Circus: Italskočeský Combo / ostatniother / 20.4.2019 / CR - Praha - Praha ]
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    GULAZ: ne, nechce se mi, a to zcela, verit, ze pri mereni tento klidny hoch nadaval! :)

    kurna no tak to me sere, ze jsem tam nebyl, mohl jsem usnout v sede na strope jako moucha.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    GULAZ: co bych mel psat? namrd no! uz jenom to, ze si me tam nechal a ja tam zustal "sam" spolihajic na to, ze me aspon v nedeli prijedes vyzvednout a odridit karu domu, tak jsem se misto toho musel spolehnout na PIDi lidi a prespat na wagenu v Uvalech, pac ja mel zbytkac 2.2 zejo a dost pravdepodobne a necekane jsem vyhral a nebo se delil o predni pricky carkovane na listku :) Bacilek mi ukazoval fotky na kterejch sem stal za gramcema, tak jsem asi i neco pustil, bylo to asi tim, ze jsem se uspesne ubranil poklopum od tanku, taky jak uz Spoq zminil, ze Hurvajz mel tvorivou a slo mu to naramne dobre, pac privrutovana zidle na stropu a dalsi skvosty se jentak nevidej :) Taky Elzin vrh kudlou na dvere byl celkem zabavnej, se divim, ze se ta kudla nikomu neodrazila z5 mezi oci... :D prostor skvelej, atmoska taky, rad jsem zase videl tolik znamejch tvari! pri odjezdu tak nejak normal az na vybityho modraka, kteryho se nam pres kabely podarilo nadrazdit a taky namotanej plot na kardance u modraka moc nepotesil... s tim tam mel Hurvajz dobrou hodinu rande pod autem.


    YARRDESH: a co vy pane Pribyl, mate nahrano?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    YARRDESH: mejdan super. Byl jsem teda jen do soboty dopoledne (asi?), pac pak jsem sel s kamosem k nemu. 90% znamejch, a zbytek uz novy znamy. Radim trochu bojoval s tim mericim mikrofonem, resp softem, ale myslim, ze to nakonec poladil dost dobre. Hudba taky fer, celkem vsehochut. Akorat mi teda bylo soufl az do utery skoro (takze poctivost:)
    Kuba treba pisne vic ze soboty/nedele...
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    BADBOY23: LU-XU-SNI! škoda že jsem byla prič! :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam