• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAWERICKHonor Harrington, Honorverse a vse okolo
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    GRINDAINE: no vetsinu mam v pdb...a v cestine :) Takze pokud nesezenes tak se ozvi
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    GRINDAINE: A pokud bych mohl poprosit nejlépe v angličtině...
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    Vím, že jdu trošku pozdě... Omylem jsem si smazal některé soubory a mezi nimi bylo i vše od DW, proto bych přítomné rád poprosil o to pokud má někdo komplet vše z Honorversu v epubu, či jinak - jde mi o to, aby to bylo v jednotném formátu... Děkuji předem...
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    ROBIN_SNNS: díky moc
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    ROBIN_SNNS: bylo-li by možné obojí, bylo by to skvělé :-)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZEDDICUS: Chceš epub nebo mp3? Samozřejmě anglicky.
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    prosím prosím, nemáte někdo v elektronické podobě Sílící bouři, úder ze stínů nebo Ukuti v ohni?
    předem moc díky
    _PJ_
    _PJ_ --- ---
    mam to stazeno -email ti poslu v PM
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    _PJ_: ok. nekam to nahraju :) sem se to nevejde :) nebo mi posli do posty maila... Ma to cely kolem 15ti mega.

    jinak mas to stazeny? Muzu to smazat?
    _PJ_
    _PJ_ --- ---
    MAWERICK --- --- 15:25:25 16.9.2014 --- 00:46
    jinak jestli chces celou tak asi muzu poslat...

    velmi děkuji
    pokud by si mohl nahodit komplet DW ušetřilo by mi to do budoucna dalsi shaneni
    navic to co se mi povedlo poshanet je kazdy dil v jinem formatu a se spoustou chyb

    ten nejnovejsi dil HH jeste asi k dispozici neni ,ze?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    jinak jestli chces celou tak asi muzu poslat...
    _PJ_
    _PJ_ --- ---
    Zdravim všechny
    Jsem tu nový a mam prosbičku
    shanim HH dil 11
    nebo klidne celou serii pokud bude v jednotnem formatu
    a pripadne i jine knihy od DW (pouze v češtině)
    Az dočtu hlavni serii HH tak se chystam i na další
    Díky za snahu či radu kde to sehnat
    DALL
    DALL --- ---
    Taky mám rád sérii Stars at War. Škoda že Shiva ještě nevyšla v češtině. musel jsem ji přelouskat už 3x v originále.
    WIPER
    WIPER --- ---
    TYRAEL: Nejlepsi vesmirne bitvy v DW vermiru jsou IMHO v antologii Stars at War - druha pulce knihy je "In Death Ground" a jeji pokracovani The Shiva Option / The Stars at War II. Cely pribeh je v podstate jedna velka bitva s emzaky. Velmi ctive, zvlaste Shiva Option kde uz lide zacinaji vyhravat ;-)

    mozno stahnout zde
    Free Speculative Fiction Online: David Weber
    http://www.freesfonline.de/authors/David_Weber.html
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: ja cekal ze se ten dej vrati zpatky na torch a nejak to tam uzavrou i kdyz otazka je jak moc se tadle vetev bude promitat do te hlavni dejove linky, mozna tam dostanou vetsi prostor
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: No, jestli je opravdu poslední tak o tom nemám info. Myšleno bylo poslední vydaná. Na druhou stranu, co bys od dua Cachat & Zilwicki čekal? Že se vydají na Darius, když na Mese stěží vyvázli životem?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: aha ja myslel ze po te cauldron of ghosts mela byt jeste jedna, todle je takovy uzavreni teda trochu o nicem
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Poslední knížka v rámci Wages of Sin, je Cauldron of Ghosts, která vyšla letos na jaře (v podstatě nic moc), takže pochybuju, že by cokoli vyšlo dřív než příští rok na jaře.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: to je prvotina, ale zkus ten safehold, me se libi i ta empire of man rada co napsal s ringem, ale je to takova vetsi pohadka na leto :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam