• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAWERICKHonor Harrington, Honorverse a vse okolo
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    TYRAEL: jako určitě lepší si počkat než číst něco uspěchaného.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Já mám teďka na čtení hlavně skripta. XD, ale když můžu prokládám to romány ze světa Shadowrunu.
    NONAME_HERO
    NONAME_HERO --- ---
    TYRAEL: a co neco jineho od dw? Treba Stars at War?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: Já měl spíš chuť na nějaký Military-politický sci-fi, ale už jsem si našel BattleTech, který má pár desítek knížek, včetně dvou trilogii od M. A. Stackpola, takže jsem ve skutečnosti happy. Jen mě prudí, že za poslední 2 roky není v HH nic novýho kromě side-knížek a knížek z doby před Honořiným narozením. Stačilo by mi oznámení, že se na nějaké nové main knize pracuje a případně nějaký dvou-stránkový teaser.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    TYRAEL: Jestli chceš dlouhý čtivý cyklus, který je dokončený, zkus buď Kolo času Roberta Jordana nebo Rift War sagu od R. E. Feista
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    TYRAEL: ja myslim ze je lepsi kdyz si da pauzu a pise mezitim treba safehold nez aby tlacil tu honor v dobe kdy nat o nema naladu. Navic rekl ze uz budou asi jen 3-4 mainline knizky, tak nevidim duvod proc to nejak uspechat
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    ZEDDICUS: To my bychom poslední 2 roky chtěli taky. Bohužel Webera očividně Honor přestala bavit a tak nám nezbývá než se vrhnout na Zahna, kterého zbožňuju ze Star Wars a píše velmi dobře, ale odpověď na otázku "A jak to bylo dál?" nám nepoví...
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    ROBIN_SNNS: díky moc.
    Sem dočetl 3. torch, 3. saganami a sílící bouři a hrozně bych chtěl pokračování :-)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZEDDICUS: Jako 14. díl hlavní série je na amazonu špatně označován třetí díl série saganami - Shadow of Freedom. O skutečné 14. knize se na weberově webu ani wikipedii nic nepíše.
    Zatím nejnovějším přírustkem do Honorverse je povídka A call to Arms rozšířená na plný román od Timothy Zahna.
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    netuší někdo prosím kdy plánuje 14. díl hlavní serie? Ví se o tom vůbec?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: navic bych se celkem vsadim ze se najde nekdo koho to zatim minulu, tak mu to treba prijde k uzitku, knizku pustim klidne levne, za blbost se holt plati a treba by nekomu udelala radost :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Jo sorry, to je můj špatný zvyk reagovat dřív než něco dočtu.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: primo tam pisu ze jsme omylem znovu objednal prvni dil misto druhyho co vysel, takze informace o tom ze uz je druhej dil by tady nemela nikoho prekvapit :D
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Trošku s křížkem po funuse. Tahle řada se jmenuje Manticore Ascendant a letos už vyšlo druhé pokračování resp. rozšíření původní povídky ze šesté sbírky Worlds of Honor, pod názvem Call to Arms.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    nechtel by jste nekdo koupit:
    A Call to Duty : David Weber, Timothy Zahn : 9781476736846
    http://www.bookdepository.com/Call-Duty-David-Weber/9781476736846

    Je to prequel mainline honor knizek, popisujici vznik RMN, me to pekne sedlo je to takovej hezkej vhled na ten vesmir z jiny strany.

    sem okurka a omylem sem objednal znovu prvni dil tehle serky, misto toho nasledujiciho, takze ji mam dvakrat. Naprosto netknuta dosla minulej tyden z bookdepository
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    ROBIN_SNNS: to zní dobře, aspoň budu vědět jak se ta hromada jmen a míst vyslovuje :-)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZEDDICUS: stáhni si anglický audiobook, potrénuješ si angličtinu a poslechneš originál bez zkreslení překladatelem
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    MAWERICK: díky, to je dobrá zpráva - už se nemůžu dočkat :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SoF planuje Polaris na tenhle rok :) Takze pristi by to mohlo vyjit :)
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    Prosím nevíte kdy mají vyjít česky Cauldron of Ghosts nebo Shadow of Freedom? popřípadě nemáte je někdo v elektoroinciké?
    díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam