• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jehele, moje lampa, co jsem ji slohnul v jednom z bytu, kde jsem kdy bydlel, je produktem bauhauzu, hezke, vzdycky jsem ji mel rad, akorat bych ji taky chtel takhle vylestit do lesku, ta moje je matna

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    3. Zaviesť možnosť hlasovať "bielym lístkom"

    Volič by mal mať možnosť aktívne vyjadriť svoj protest proti existujúcim politickým stranám. Súčasný systém takýto aktívny protest neumožňuje. Volič môže zostať doma, ale nijako z toho nebude jasné, koľko občanov krajiny je sklamaných, rozhorčených a znechutených a koľko je jednoducho ľahostajných a nerozmýšľajúcich. Druhou možnosťou je ísť voliť, ale vhodiť do urny niečo iné ako platný hlasovací lístok. V konečnom dôsledku sa však počet protestných hlasov nedá odlíšiť od počtu prostých omylov. Preto by pri voľbách mala existovať možnosť hlasovať "bielym lístkom", ktorý by vyjadroval nespokojnosť so všetkými predloženými kandidátkami. Takéto hlasy by sa potom sčítavali oddelene od neplatných. Vďaka "bielemu lístku" by sme mali podstatne presnejšiu predstavu o tom, do akej miery je náš politický systém skutočne legitímny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, az se vratim z nemecka, tak bychom si uz konecne mohli zahrat ty sachy... uz jsem je s nekdym doma rozehral, ale pak to nedopadlo...

    zivot do sachove hry uz nevsazim, jednou jsem jej prohral s Hospodinem [s kterym jsem nikdy v sachu nevyhral ;]


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rothschild Boulevard Engel House by David Shankbone

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ADAMBERNAU: mmchodem dobry podivat se na jeho web: http://www.guerilla.cz/?s=cd&id=68
    ale kazdopadne hodne bych to chtel jako desku a pritom je to jen jako CD, coz me neba, ale asi jej podporim no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ADAMBERNAU: dekuju velice, tesim se... uz jen nazev Lestni hrbitovy se mi hrozne moc libi. Znas Holdstockovske pribehy z Lesa Mytag? Tak to byla prvni asociace. Jdu si poslechnout.
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---


    To srovnání s WWW je dost laciné - Lesní hřbitovy to nepotřebují; budiž už ale.

    Libor Krejcar - Nebeská.wmv - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7KnSFZKEc8A


    link
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Potrebuju radu, jak jednomu cloveku nerozbit hlavu:

    Psal mi minuly tyden LOBOOMF, ze potrebuje do Prahy bydlet na tyden. Rek jsem, ze jo a muze u me tyden prespat.
    MMchodem je to stejnej MicroPunkac, kterej uz od nas letel, protoze sral spolubydlici.
    Kazdopadne o den pozdej co se nastehoval, zacal tenhle chlapik obsazovat skrine, a vrcholem bylo, ze jsem nasel jeho kartacek na zuby ve svojich vecech v koupelne, coz jako si nikdo jiny ze spolubydlicich nikdy nedovolil.
    Ja vim, ono se to zda jako maly problem, nebo jako blbost.
    Ale me proste vadi, kdyz ten clovek chodi po byte a somruje od lidi jidlo, kdyz obsazuje byt do ktereho jej nikdo nezval, ze tam muze bydlet a na moje NE reaguje psima ocima, ale porad jeste tam bydli.
    Co mam jako kurva delat?
    Mam mu vazne rozkopat drzku?
    Nebo vyhazet veci na ulici? [to bude prvni co udelam pokud jej tam jeste dneska najdu a budu-li mit silu].
    Ja kurva nechci doma nikoho, koho tam nezvu, a uz vubec aby tam bydlel. Pozvany uz neni od patku.
    Vazne poradte, co byste delali na vasi strane?

    Mmchodem omlouvam se svojim spolubydlicim, za tohohle debila, vazne ze jo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    neco hledam na tema ubuntu 12.4 [teda predevsim prehrivani, ktere neni kriticke, ale stejne me stve, ze to topi vic nez wokna] a nasel jsem zajimavou wiki, nebo co to je, mozna tam najdu neco, co neznam i kdyz otazky jsou casto dost basic: http://askubuntu.com/questions/tagged/ubuntu-netbook?page=3&sort=active&pagesize=50
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    takova nejaka holka, co kresli veci jako je tohle, nejsem si jistej jak moc se mi to libi proto, ze je to kitch a jak moc mi to pripada zajimave etericky podivne... ono je to stejne jedno, nemusim mit vkus staci, ze se mi to libi [to je aspon pekne buranskej pristup, to si musim zapamatovat...]




    a u d r e y * k a w a s a k i
    http://www.audrey-kawasaki.com/




    DISPARITY: SANCHA: Vam dvema musim odpovedet, teda spis napsat, uz se na to chystam delsi dobu... sorr, jsem v praci a delam na 2 pocitacich 2 naprosto odlisne veci [na jednom installuju linux na cryptovane partitions, podle tohodle [dik NYX]: http://blog.andreas-haerter.com/2011/06/18/ubuntu-full-disk-encryption-lvm-luks a na druhe masine se snazim dat dohromady slovenskou STV2]...

    snad vecer budu mit pouzitelny mozek a nejaky pocitac...
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Ja teda chripku ne ale zanet zubniho nervu, taky celkem slusnej zazitek.
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Jo stará blbá viróza je v době moderní medicíny stále vpodstatě neléčitelná. Jestli Vás to potěší, tak já sice neměl chřipku, ale zas jsem dostal salmonelu - taky nic moc zábavnýho :-7

    Přeju rychlou a bezbolestnou rekuperaci.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: na Barkerovi jsem vyrůstal, i když od střední jsem od něj už bohužel nic dalšího nečetl, takže znám jen starý klasiky jako První a druhá kniha krve, cabal, věčné zatracení, hellraiser, zloděj duší, everville, mysterium atd.

    btw. první jeho foto, které jsem viděl, bylo tohle a trochu mě překvapilo, protože jsem si ho z nějakého důvodu představoval trochu jinak :-)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam