• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    muzu dat par lidem tyden premiovky, chce nekdo?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele nasel jsem genialni vec, tak poprosim, pokud stahujete neco z mefiafire, rapidshare a spol, rovnou to vzdycky prozente timhle a vrhnete .torrent do nejakyho trackeru [piratebay], tim se zaruci, ze nebude temer mozne content smazat, pokud to nekdo neudela hodne rychle [tedy driv nez torrent nekdo zacne seedovat]: http://burnbit.com/
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: pohoda, to nebola vytka... :-)
    len si tam vyzyval Hospodina, ze chces zajst na pivo, tak som sa ti ozval :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: ja celej tyden nonstop makam, pondeli-ut jsem byl 48h na telefonu.... nemoh jsem ani nahodou nakonec, nemluve o tom, ze tak vetsinu casu jsem pak usinal pri telefonovani, pac uz jsem mel vazne dost... no vydelalo mi to snad na jeden vetsi dluh ....
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: noo, pivo som bol v pondelok :-)
    v sobotu idem do sklepku na Moravu, takze v piatok by som mohol len tak rozumne mierne...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hezke zkracovadlo na linky: http://ipir.at/
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: mhhhhh :-(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    stejne je to zvlastni, jak clovek starne.
    vidim se v case. dik mie. dik sigurdovi.
    pocitam hodiny, kdyz uz konecne budu moct jit z prace domu.
    a zaroven vidim, ze pocitam hodiny, kdy uvidim umirat lidi a zvirata. kazdou hodinou, kterou v praci vnimam jakou countdown starnete. ja i kdokoliv z vas.
    je mi smutno z toho, ze mozna tohle je jako ma prohra. zivot ve lzi.
    nekdy si rikam NE, prosim NE. neumirejte kdyz vas neuvidim.... kdyz vas nezaziju. nedotknu se vas... tohle jsem mel trosku s tatou, kdyz umrel. ale zas jsem vedel, ze s nim jsem zazil moc.
    tak hele, kdyz vas nekdy budu nutit proste zit, i kdyz trosku hrube. mozna to myslim takhle.

    a ted uz vazne dost sdilnosti a sentimentu. nasrat. jdu se najist, mam vazne hlad a mam i nejaky prenize ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: jo byla. ani mi nechtela volat, ze umrel. dala mi vedet az po tydnu, vcera.
    je to muj druhy boxer a podruhe jsem brecel, sam a v koute.
    myslim, ze to mela stejne.
    byl uz stary, odchazeli mu vnitrni organy. sedivci sedivemu. ale byl to starej zkurvy syn. pica-huba-ryť jak rekla jedna kurva s kerou jsme chlastali na Silvestra, kdy mi nezustalo nic jineho nez psi a spatna nalada. takze jako NEBRECET, NETESKNIT, SLAVIT. byl to zkurvene dobrej pes! a muj milacek, kamos, hajzl zkurvena. killian nedory na ctrynohem podvozku.
    ale je pravda, ze presto, ze dneska pres noc pracuju, ozral jsem se na jeho pocest, coz uz jsem neudelal nekolik mesicu [skoro mozna i desitek mesicu].,.... vim naprosto presne, ze mi chybi, i kdyz jsem nebyl jsete na SK a o jeho smrti vim jen po telefonu. tak nejak trosku o duvod min jezdit tam.. daleko.
    mojich poslednich treba 9 let odeslo s nim.
    jeste je tam ruska sketa Zapata, ne ze bych jej nemel rad. ale muj pes, ma zena, me dite.... to prave odeslo. neco konci. snad neco zacina.
    [a snad nepisu zle a tvrde. jsou to proste pocity. ty nemaji cenzuru, ty nemaji masky... parodon i kdyz si zadny pardon nemyslim]

    jinak dekuju, ze to tady vlastne celou dobu ctete. sofie mi porad posledni dobou nandava, ze jsem debilni egocentricky blbec, ktery se porad jen dere dopredu a vnucuje se lidem. tak snad to neni pravda [neni, nikomu se neusim vnucovat, nemam zadny mindrak... a to ze mi prave umrel po tatovy duhy nejlepsi pritel na tyhle zkurveny hnusny hnisavi planete, tak to neni duvod k tomu, abych se nechal objimat a milovat... proste jsem ho mel rad, a jak jsem ozralej, tak ze sentimentem sobe nevlastnim musim rict, ze i vas... jdu si dat vecri k Sadu, a pak se pujdu poblejt, pac jsem 2 dny nejed, pac jsem Sofii pujcil posledni sve 4 tisice a na zradlo jsem nemel... a vida e louca. a laska zabiji. ;]]]]]
    take it easy
    a Hospodine, co tak si vyjit na pivo. pristi tejden jsem v Litve, takze ted nebo Aschwitz....
    he?
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Aj vaj, to je mi lito.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: :-( nemoc nebo stáří? ...mé první setkání s ním bylo na čarodkách v Senici, tam jsem myslím poprvé poznala i Hienu, šla jsem s Bárou do lesa a Sighur utekl za námi, Hiena ho pak hledala..no to už je dávno...co Hiena? pro ni to asi musela být větší hrůza..
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    kolko rokov sa dozil? 14?
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: RIP, skoda ho
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem R.I.P. Sighur

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    z politickej art auditu ;]]]]


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    -------- PROGRAM CAFÉ V LESE 5.-20.KVĚTNA 2012
    -----------------------------
    Vážení přátelé café V lese,
    rádi bychom Vám nabídli kulturní vyžití pro první polovinu května v
    café V lese. Zároveň bychom Vás rádi uporoznili, že na náplavce pod
    Palackého mostem café V lese společně Bajkazylem otevřelo nový prostor,
    k dispozici je dílna, samoobsluha, infocentrum, půjčovna a minibar. Budou
    zde probíhat různé plánované i neplánované hudební, divadelní i
    literární akce, o kterých Vás budeme rádi informovat.
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=mKZOycXTFvo&t=21m05s
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam