• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nikdy jsem tim teda neletel, ale vim, ze to nekteri delaji ;]

    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: oka...
    btw - placal som fotos na web
    poslendy vylet spred mesiaca: http://rav.wu.cz/cro12/index.html
    a spred roka... http://rav.wu.cz/swe11/index.html
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Jeste nevim, snad jo, poudam ze je to v jednani:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: aha, misto k parkovani je jedinej duvod proc jsem si neporidil motorku ;] nechat si ji cornout bejvalejma dylerama proste neni muj styl ;]]]

    Takze karu budes mit?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jo mozna, jeste nemam plan co se piiiva tyce, takze jako jo, nevim jestli nepojedu zas nekam pryc... tentokrat Olomouc, segra ma po statnicich, coz sice nepovazuju za nic az tak duleziteho, ale vsichni to slavej a ja taky dostal pozavni na par sklenek vina, takze mozna... tolik k sobote, coz tak nejak souvisi i s patkem... zkusim zavolat rodicum a uvidime...

    Jinak nasel jsem dobrou sluzbu ceskych/sk drah. Kolo Vrutky-zilina-Praha za 4E ?
    Odmitam pres leto nekam jezdit bez kola ;]
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Ja jsem mel hotovo asi za 15 minut, mozna i mene, do pul hodinky se to urcite vleze. Nejaka kara je v jednani, za predpokladu ze nic nepodelam budu mit papiry do konce zari a pak zacnou radosti s hledanim parkovaciho fleku, placenim povinneho ruceni apod:)
    RAV
    RAV --- ---
    uz si zase v CZ?
    co zajtra alebo v sobotu na pivo do Necropole?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: jj pocit marnosti, ten tam presne je, proto me to spis rozbrecelo nez rozesmalo... ale ano, libi...

    Ha, takze jezdime oba? No pokud mi ten papir da, tak bych mozna byl pro prejmenovani HL.M. Praha na Tankodrom ;]

    [hele znas takovy ty auticka, jak maj najore pletivo nabity proudem a muzou do sebe narazet? Tak ty me bavej .... ;]

    Jinak ted jsem o weekendu zahlid Hienu na jeji nove Honde Shadow a musim uznat, ze ta holka sve sny proste dotahuje do zajimavych koncu... fotku pastnu, az se mi ji bude chtit tahat z telefonu...

    Jinak ze mas ucebnici je mile, ja taky, ale jen nejakou par let starou, asi tak z doby kdy jsem ji cet ;]

    Co s tou karou, uvazujes, ze si ji poridis? Ja asi nechci papiry bez kary...

    Jo a jeste, jak dlouho ze ta prohlidka trva?
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Taky jsem to nedaval pro zasmani, prislo mi to hezky komiksove ztvarnene ExistenZ.

    Pocit marnosti uz jsem snad +- prekonal, sice zadna hitparada, ale uz to aspon neni ocistec bez nadeje na vykoupeni.

    Jinak gratuluju k odhodlani na lekarskou prohlidku, jdes na Laubovku? Nachystej si 4 kila, jinde to mozna bude vic. Ja mam dnes zahajeni kurzu a prvni prednasku. A uz mam i ucebnici, jsem na strane dvacet a uz jsem se dozvedel spoustu zajimavych veci o udrzbe vozidla:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo jinak sorry ze nekoherentni texty se spoustou zavorek a mozna i spoustou zbytecnych odbocek, ale posledni dobou jsem si nejak odvyknul mluvit [asi tak za posledni tyden nebo tak] a docela mi to zrovna vyhovuje, nicmene to tak nejak vnitrne brani psani souvisleho textu...
    imho je proste normalne zacatek leta, je to proste dalsi cast spiraly, myslim, ze se zase zacnu soustredit nekdy koncem leta ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: nevim jestli me to rozesmalo, dnes mam u podobnych veci dojem, ze se mi chce brecet...

    MMchodem dnes jsem jel metrem a nejak mi to cele prislo povrchni. Koupil jsem si noviny a prisly mi povrchni ve smyslu jezis no a co ... pocit tak nejak pretrvava, kdyz slysim lidi mluvit...

    Nastesti jsem si privezl do Prahy kolo a par lidi u kterych verim, ze budou rikat neco nepovrchniho me zve na kafe, tak snad to prejde.
    Jinak dneska odpoledne si du pro papiry na ridicak k doktorovi [doufam, ze uz mi je konecne da, nejak se mu nechtelo, kdyz videl me ruce naposled - ale pravda uz je to taky nejaky ten patek, rekneme pred vanoci - od te tedby nejsem ani prilezitostny uzivatel, tedy v intenci kdykoliv-ma-prilezitost, nejak mi to pripadne povrchni a nudne uzivat heroin, posledni dobou, nic to nedela]... no a pak budu asi tady:

    KAFE v LESE:

    *Čt, 21/06/2012 - 18:00 *
    /Knižní blešák, čtení a koncert/
    Knižní blešák – prodej, koupě a výměna knížek. Přijďte se jich
    zbavit, přijďte je získat. Čtvrtek 21. června 2012 od 18 hod. v café V
    lese. Ve 20 hod. navazuje autorské čtení (Marek Toman a Mirek 6 Kroš),
    zahrají kapely Ora et Labora a Dřevěné pytlí v jutových uhlích.
    Literární překvapení!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Knizky:
    Ctu Stepensonovu Anathemu a musim rict, ze az na nektere mirne a drobne prekladove chyby [jak moc muzu posoudit, pac ja bych to prekladat nechtel kvuliva hodne slozite a nekompatibilni zakladni slovni zasobe... myslim nekompatibilni s lidma co nejsou rodilej mluvici, pokud mozno na uplne jine planete ;]... no proste cte se to same, ma to asi 750 stran a behem tydne obcasneho cteni [kdy uz nekdo nauci lidi ve vlacich, ze se s nima nechci bavit?] jsem tak v pulce.... Rozhodne doporucuju, jen jsem nepochopil jak je to s Baroknim Cyklem? Ktera je jako dalsi knizka, pac tam je to jen hodne naznacene o co jako pujde a dal?
    Anathema je prirovnana ke kombinaci Eccova Jmena ruze [== jedna z nejlepsich knih co jsem kdy cet] a Herbertovy Duny [== 2. nejelepsi kniha co jsem kdy cet - best je pro me Bulgakovova Mistr a Marketka, kdyby se nekdo ptal]...
    Podle meho je Anathem asi nejbliz vyznamem te casto co jsem precet Hesseho Hre se sklenenymi perlami...


    ---------jinak prisla mi upoutavka ----

    Šňupec (Terry Pratchett)
    Talpress
    Další díl z řady Úžasná Zeměplocha od Terryho Pratchetta. Velitel Samuel Elánius se cítí skvěle. Přesto je více méně okolnostmi (méně) a svou milovanou ženou Sibylou (více) přesvědčen o tom, že potřebuje dovolenou, která prospěje jak jemu, tak malému Samíkovi. Venkovská idylka je nádherná, ale nudná. Jenže jak říká Elánius: „Kde jsou policajti, tam je zločin!“ Brzy se i v Hrabství začnou vynořovat různé menší i větší záhady, a už to není jen to příšerné venkovské ticho, co nedává Elániovi spát. Co se to v Hrabství stalo před lety? Co o tom ví místní kovář Zafrkoň? A kam se najednou poděl?...
    Cena: 256,- Kč
    (místo 320,- Kč, sleva pro Vás: 20%)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SUELETTE DREYFUS JULIAN ASSANGE
    _ _ _ _ ____ _____ ____ ____ ____ ___ _ _ _ _ ____
    | | | | \ | | _ \| ____| _ \ / ___| _ \ / _ \| | | | \ | | _ \
    | | | | \| | | | | _| | |_) | | _| |_) | | | | | | | \| | | | |
    | |_| | |\ | |_| | |___| _ <| |_| | _ <| |_| | |_| | |\ | |_| |
    \___/|_| \_|____/|_____|_| \_\\____|_| \_\\___/ \___/|_| \_|____/
    http://www.underground-book.com/

    Hacking, madness and obsession on the electronic frontier

    `Gripping, eminently readable.. Dreyfus has uncovered one of this
    country's best kept secrets and in doing so has created a highly
    intense and enjoyable read' -- Rolling Stone

    By Suelette Dreyfus with
    Research by Julian Assange

    First Published 1997 by Mandarin

    a part of Reed Books Australia

    35 Cotham Road, Kew 3101

    a subsidiary of Random House books Australia

    a division of Random House International Pty Limited

    Copyright (c) 1997, 2001 Suelette Dreyfus & Julian Assange

    http://suelette.home.xs4all.nl/underground/underground.txt
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    16:20 jsem na letisti vaclava havla... zavolam...
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: A přirozeně: šťastnou cestu!!!
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: Ahoj, věcná: máme Tvoji sadu klíčů. Na bytě můžu být prakticky kdykoli s výjimkou pátku 9:30 - 15 (jsem na fakultě). Kdykoli jindy Ti ty klíče bez problému předám resp. Ti otevřu. Jsem případně na telefonu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam