• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: hele Lvicatko a do tech Rosic se Ti neche? Tam je taky docela solidni line-up. navic je ted vlastne kratkej tejden, zejo...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: a po nejakom tom pive...
    no v Moravskych Budejoviciach je dost penzionov a hotelov - v centre... a to su tie asi 3km
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Repast z tajneho mista, jinak Patriarsi Rybniky v Moskve, a prej tam pisou neco jako nebavte se s cizinci... coz mi pripomina, ze si tu knihu, kde Marketka je ta kterou miluji a dabel ten ktereho obdivuji, musim znovu precist...
    Vlastne Pilata jen bolela hlava, a ten den bylo takove horko.

    Tak bacha na slunecnicovi olej...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jj, to chapu. pravda pravdouci, ptal jsem se na to, proc nejedes Ty, bral jsem to jako odpoved, ze bydleni je kriticke [no treba i bude, kdyz bude chcat]... je pravda ze bych taky radej vedel, kde se bude spat... budem [kdyz dobre] mit jen male auticko ve kterem spat dost dobre nepujde... a navic je otazka, kdo jej po celem dni muziky bude schopen ridit ;]
    RAV
    RAV --- ---
    To ja s mojou rozbitou chrbticou nezvldam... ani plazit sa v noci dakam 3 km pesi do mesta nezvladam...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jsem mladej vyspim se na louce, jen nejaka musi byt...
    kousek od Moravske Trebove by mel nekde bejt Krasy, pokud se nepletu, kdyz jej ukecam tak bydleni treba tam... kdyz ne, nejak to dopadne, spat se da kdekoliv...
    RAV
    RAV --- ---
    ale to Pod parou vyzera dobre... su tam legendy, ktore by nebolo zle vidiet...
    akurat zase to ubtko - je to dost daleko do nejakych penzionov ako som sa dival...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: nejdem hlavne koli ubytovaniu... Ubytovanie nie je... akurat tak v campe dakde kus za mestom asi...
    na campy som uz stary...
    To je problem Bolkowa - su tam 2 hoteley, ktore zaberaju organizatori... inak potom miestni ponukaju ubytovania na svojich zahradach v stanoch alebo privatne - to je ale rok dopredu obsadene...

    Navrhoval som aj Krysakovi, ze som ochotny moc nepit a jazdit autom s hotela dakde v susednom meste... je tam jeden asi 5km daleko pri ceste napr.
    ale sa nevie rozhybat a ja netusim ci uz nie su obsadeni...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dva dotazy:
    - proc nejedes?
    - jak je to s ubytovanim?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: no vzhledem k tomu, ze je tam leather strip, ordo a spiritual front, nemluve uz o alien sex fiends [o kerejch pochybuju, ze se naucili hrat, pripadne vydrzeli hrat tak jak hrali pred 40 rokama ;]... tak asi urcite...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: Ty pojdes na Castle party? To su veci...
    Uvazoval som, ale nakoniec som zrusil...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vim, ze to neni to nejdulezitejsi, ale zpevacka z The HellFreaks




    jinak jejich klip, treba ... zdaleka ne nejlepsi skladba... uz jsem jej sem daval, kdyz jsem mel *billy naladu, jako CHCI videt nazivo...

    jinak mezi polskem a ceskou trebovou ten tyden mam volno, takze kdyby nekdo mel nejaky plan tak na 2-3 dny, jsem svolny


    The Hellfreaks - "Boogie Man" Longneck Records - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=pLm6X_CdjQY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tyvole ten scan je cim dal tim vic rozsypanej, kdyz na nej koukam, kdyz uz jsem se trosku probral, pismena na vsechny strany... ;]

    dejte nekdo nejakej rukopis, at tady nejsem jedinej silenec ja ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze akce na kere letos pojedu:

    Friday 6 July 2012 — Saturday 7 July 2012
    9 days to go! :: http://www.last.fm/festival/3170376+HRADBY+SAMOTY+III.+
    [temnoty] - snad s Kamar, snad s Truce
    Kousek od Brna, v Rosicich. Moh by se ukazat treba BOTA... he?

    Thursday 26 July 2012 — Sunday 29 July 2012
    29 days to go!
    Castle Party 2012 at Zamek (Bolków) on 26 Jul 2012 – Last.fm
    http://www.last.fm/festival/2036829+Castle+Party+2012
    [temnoty, dost ruznych klasik z batcave, ordo rosarius equilibrio, spiritual front...]
    snad s Kamar, snad s Truce
    Polsko

    Pod Parou 2012
    Thursday 2 August 2012 — Saturday 4 August 2012
    36 days to go!
    Pod Parou 2012 at Liščí stezka u Moravské Třebové (Moravská Třebová) on 2 Aug 2012 – Last.fm
    http://www.last.fm/festival/3235568+Pod+Parou+2012
    [vyrocni punkovej, ale jsou tam treba Skatalites, Visaci, Dead Kennedys, THE HELLFREAKS, Discharge, Exploited, Demented Aree Go!.... coz je jako WOW!!! program]

    - hledam nekoho, kdo se semnou projede do moravske trebove...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tohlencto sem vcera daval Milan Buchta, uz to nebylo uplne aktualni co se fotbalu tyce, pac uz recko s nemeckem melo matc zasenou, ale stejne je to docela mocnej sketch ;]


    Jinak jak jsem tady navrhoval, at sem pastnete svuj rukopis, jen tak pro pokoukani, mozna pak nekdo jako treb id Sebien si da tu praci a neco nam na to tema rekne. Myslim, ze ackoliv jsem zadnou tu grafologii nikdy nestudoval, taky dokazu neco poznat, asi jako kdyz se cloveku podivas na tvar, do oci a na boty ;]

    Tak tady je nejake lore ipsum odeme, je to psane v rychlosti, v praci... a opet po 3h spanku [co mam delat abych se nebudil trhnutim 5:30? uz je to 6 den zasebou, temer na minutu presne, zacalo to v Indii, kde jsem kazdy den vstal v 8:30 [[teda dik posunu caso-zony je tam pul hodiny rozdil, unas by to bylo vlastne vzbuzeni se trhnutim v 9:00]]. Zajimave je, ze je to prechod z "mosta do prosta", najednou jsem proste z hlubokeho spanku, kdy se mi zda sen, vytrzen do naproste bdelosti.... neni to neprijemne, jen je potiz, ze chdit spat pote, co si clovek jeste neco precte pred spanim [[00:00 - 02:00]] je proste nepohodlne. Takze neumim chodit spat driv a najednou musim vstavat brzo....

    Zombak dneska no.

    Jinak podarilo se mi vcera ziskat papiry na hlavu, diky tomu, ze jsem se seznamil s nejakou pani, ktera na Zizkove vencila Barzoje. MMchodem pani je psychiatricka [coz je nasnade, kdyz mi napsala approve, ze muzu ridit] a delala stejnou praci jako pani doktorka Kamar, tedy na Detencni nekde v Berkovicih nebo jak se to tam jmenuje.
    Mam Te Kamar pozdravovat.

    Jo a jinak, kdo Kamar zna a jeste tu dobrou zpravu nevi, tak Kamar bude bydlet unas v kumbalku [tedy doufam, ze nesezene nic lepsiho, do patku, ale je streda, takze mam docela sanci ;]]]


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    monty python football - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ur5fGSBsfq8
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zle cice jsou ve velkym rozliseni, zmenseno jen parametrem img src, takze stahnete ve 2560x1920

    tak a ja se du vyspat, osprchovat, najist a ne, nedam si zadnyho panaka, nikde... cus

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem traky bcyh si prosil 20 radku, ne 2 radky... psat na multitaskingu je proste moc frajerina i na me...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: no a kdyz uz dneska mluvim sam se sebou, tak si to i vtipne okomentuju, a vlastne si nalozim i kompliment ;]


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    krom toho jsem se ale cesky rozhodne nenaucil... krisa, viznam... jen tak dal overdrive, zas budes brzo slavnej ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam