• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    OVERDRIVE: na poznamky pouzivam http://zim-wiki.org/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    pamatujete si na sleepyho? :-)

    Doma vystřídal šest škol, v USA vydal jeden z nejprodávanějších komiksů - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/ales-kot-a-jeho-komiks-v-usa-ddb-/literatura.aspx?c=A120817_173646_vytvarne-umeni_jaz
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak tady mame timestamps, po napsani posleniho prispevku, je tohle dalsi, kdy si Mia uz umi zavazat tkanicky.... 13:41:47 - 14:16 --- kolem pul hodiny, to se da ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jdu dceru ucit zavazat si tkanicky a digitalni hodinky, zejtra jde do skoly, tak tohle by IMHO umet MELA xakru....

    zacal jsem tak, ze si mela zapsat casy vsech svojich oblibenych poradu v televizi. ted se je budem ucit na hodinach ukazat, a odvodit, kdyz porad trva 20 min, kdy zacne dalsi... no uvidime jakej jsem child hacker, zatim to jde, jen casu je malo, jsem lama, musim sem jezdit vic,,,, hledam sponzora nebo dopravu na weekndy na SK


    mmchodem prosim o zahlasovani:

    [ OVERDRIVE @ nyx :: kluby :: laska, city, vztahy ]
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Těžko doporučit, neviděla jsem pochopitelně zdaleka všechno, co týče všech těch nových přístupů k čemukoliv, tak jsem zrovna měla pocit, že jsem se nic zásadně nového nedozvěděla, ale to bude hodně subjektivní. Libili se mi naživo oba Buckley Owenovi, ve sborníku jsem to nečetla, ale imho by to zato mohlo stát. http://www.inforum.cz/archiv/inforum2012/cs/sbornik/ Jinak tam byla kupa komerční masturbace, což bylo fakt hodně o hovně.

    Jo a kdybys našel lék na osobní informační krizi, nezapomeň se podělit
    ;-) Mně hnijou poznámky z četby v Kindlu a obávám se, že se to jen tak nezmění.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: nejaky zajimavosti, co by staly za precteni? idealne security, nove techniky pristupu k vyhledavani, velka ulozsitste a jejich informacni dostupnost, trideni informaci na osobni urovni... mmjnine uz jsem zaslechl v odbornem IT/sci tisku hlasy o tom, ze tady mame druhou informacni krizi... pravda pripadlo mi, ze to vetsinou psal nekdo, kdo byl knihovnik... ale zacinam to pocitovat mmjine prave v tom, co jsi ted videla s NESERMi, tedy 5gb archyvy knih, kterenejde nikomu predat, pac v tom uz nikdy nikdo nic nenajde... zadny snadno pouzitelny soft, ktery by jednotil a tridil archyv...

    udrzet mmchodem ty stovky stran poznamek, co produkuju za rok v nejakem vyhledavatelnem formatu je taky temer nemozne... pokud by nekdo mmchodem vedel o nejakem poznamkovem bloku, ktery umoznuje poznamky udrzovat ve forme tagu, ve forme stromu a zaroven si je nerve do svoji interni db, ktera je k nicemu kdyz nemam ten soft [tedy spis jakoby neco co dela metainformacni strukturu nad realnym diskem], tak chci....

    Informacni krize me zasahuje osobne tedy extreme, zjistil jsem, ze napriklad nejsem schopen udrzet poradek na tech 5ti externich a 3 internich discich, plus nekolika desitkach ruzne velkych datovych karet... konci to hromadami mrtvych dat a jednim webowym cloudem, kam ukladam to co opravdu potrebuju...

    imho souborovy system uz je dnes malo pro nejakou realnou praci s osobnimi nadstandardnimi objemy dat, kterazto nejsou jen kradene filmy a kradene mp3, ale treba i filmy a mp3 vlastni, hormady ruznych polorozdelanych a celodokoncenych projektu, ktere jsou 100% multimedialni a data pro ne chodi od nekolika [az treba desitek] lidi ve vsech formatech...

    rikam tomu osobni informacni krize, ale on je to proste normalni bordel v datech...


    nejake rady?
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Však dobrý, já si i ten dva roky starej sborník ráda projdu.
    Jo a chodit tam je imho asi ne úplně mrhání časem, ale rozhodně to není nějak epicky užitečný, byla jsem letos a říkám si, že projít si ten sborník mi asi dalo víc.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: duvod je to, ze jednou za cas mam tendenci jit na inforum, ale pak jsem spis zahlcen praxi a k teroii se nedostanu, takze je tam link abych nezapomel, ze me to zajima... home tady je muj bookmarkovnik ne verejne uzitecna stranka, ale proste obcas je tam neco co se nekomu muze hodit, jako treba neee
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: "Jinak na home je odkaz na jednu knihovnu" Myslíš http://www.neee.cz/knihovna/knihovna.php?abeceda=M ? huu :-)
    Jinak odkaz na dva roky starej sborník Infora je win :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dalsi, kdo pouziva VOID-jako soucast nazvu svych stranek...





    Je tan dpocela hromada klasickeho sf, assimov, herbert, pk dick, gibson, stearling...

    Welcome to Voidspace by Michael Foord
    http://www.voidspace.org.uk/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: krom youtube proxy pouzivas jeste nejakou jinou proxy, ktere se da verit alespon trosku?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NESERMI: mam archyv toho, co jsem precetl a toho co me zajima k precteni, kdyz neco chci cist, tak se zeptam ex-google ted duck duck go, jestli nevi kde to je a vetsinou to najdu, pokud to neni echt odborna...
    achyv co ma 20gb e-knizek mam taky, jednou jsem se to pokusil uklidit, zkoncil jsem nekde na dvou gb a pak me to prestalo bavit... a to jsem kurva knihovnik ;]

    Jinak na home je odkaz na jednu knihovnu, ted se mi tam z mobilu neche cumet... heledeje, bylo to neco jako huu.cz nebo tak... mmchodem ruskoff je z toho cyberpunk archyvu, ci jsem sem daval asi pred tydnem [klicove slovo cyberpunk, zrcadlovky], a accelerando je uvolnene pod creative commons, takze k nemu jde projit primo z wiki nebo vyhledavace... stejne tak ten assange/stilhouete: madnesss... on electronic frontier [coz hodne doporucuju]... viz predchozi linkovani..

    jinak neznate nekoho, kdo se zabejva field recordingem? strasne bych to chtel zkusit, chtel bych videt co a jak, chtel bych vic informaci o technice, napady... proste znat nekoho, kdo to dela a ma to nejake vysledky... seznamte me prosim:

    Jacob Kirkegaard – Discover music, videos, concerts, stats, & pictures at Last.fm
    http://www.last.fm/music/Jacob+Kirkegaard
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Tak treba se tu zastavi :)
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: no.

    youtube si mysli, ze som v Brne.

    inak daj si hladat proxtube, odblokuva videa v De.
    NESERMI
    NESERMI --- ---
    OVERDRIVE: Uz si nepamatuju, nekde pres bizzare, wtf, nebo neco takovyho
    OVERDRIVE: Mas nejaky rozumny ebook archiv? Zatim vsechny co znam maji 5k+ titulu a nechce se mi tim moc prochazet, jde mi treba o tituly jako

    Ruskoff-Cyberia.txt,Accelerando.txt apod
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dobre, jeste jeden, nemuzu najit cigarety, asi jsem je nekde ztratil, coz me SERE ;]


    Money is the anthem
    Of success
    So before we go out
    What's your address?

    I'm your national anthem
    God, you're so handsome
    Take me to the Hamptons
    Bugatti Veyron

    He loves to romance 'em,
    Reckless abandon,
    Holdin' me for ransom,
    Upper echelon.

    He says to "be cool" but,
    I don't know how yet.
    Wind in my hair,
    Hand on the back of my neck.
    I said, "Can we party later on?"
    He said, "Yes, yes." (Yes.)

    Tell me I'm your National Anthem.
    (Ooh, yeah, baby, bow down,)
    (Making me so wow, wow.)
    Tell me I'm your National Anthem.
    (Sugar, sugar, how now,)
    (Take your body down town.)
    Red, white, blue's in the skies,
    Summer's in the air and baby,
    Heaven's in your eyes.
    I'm your National Anthem.

    Money is the reason,
    We exist.
    Everybody knows it,
    It's a fact. Kiss, kiss.

    I sing the National Anthem,
    While I'm standing,
    Over your body,
    Hold you like a python.

    And you can't keep your hands off.
    Me, or your pants on.
    See what you've done to me?
    Give me Chevron.

    You said to "be cool" but,
    I'm already coolest.
    I said to "get real",
    Don't you know who you're dealing with?

    Um, do you think you'll buy me,
    Lots of diamonds? (Yes, I also brought my gun)

    Tell me I'm your National Anthem.
    (Ooh, yeah, baby, bow down,)
    (Making me so wow, wow.)
    Tell me I'm your National Anthem.
    (Sugar, sugar, how now,)
    (Take your body down town.)
    Red, white, blue's in the skies,
    Summer's in the air and baby,
    Heaven's in your eyes.
    I'm your National Anthem.

    It's a love story for the new age,
    For the six page,
    Want a quick, sick rampage?

    Wining and dining, drinking and driving,
    Excessive buying, overdosin', dyin',
    On our drugs and our love,
    And our dreams and our rage.

    Blurring the lines,
    Between real and the fake.
    Dark and lonely,
    I need somebody to hold me.

    We will do very well,
    I can tell, I can tell,
    Keep my safe in his bell,
    Tower, hotel.

    Money is the anthem,
    Of success.
    So put on mascara,
    And your party dress.

    I'm your National Anthem,
    Boy, put your hands up,
    Give me a standing ovation.

    Boy, you have landed,
    Babe, in the land of,
    Sweetness and danger,
    Queen of Saigon.

    Tell me I'm your National Anthem.
    (Ooh, yeah, baby, bow down,)
    (Making me so wow, wow.)
    Tell me I'm your National Anthem.
    (Sugar, sugar, how now,)
    (Take your body down town.)
    Red, white, blue's in the skies,
    Summer's in the air and baby,
    Heaven's in your eyes.
    I'm your National Anthem.

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Money is the anthem,
    God, you're so handsome.
    Money is the anthem,
    Of success

    Lana Del Rey National Anthem lyrics found on http://www.directlyrics.com/lana-del-rey-national-anthem-lyrics.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes posledni txt, jdu spat, vstavam v 6:00, musim priznat, ze jsem proste ZAMILOVANY, porad jeste. Porad do te same, kdyby nekdo chtel nejake drby. Prezevsechno. It was a nice figt. And... it is.

    Tohle jsem si nacpal do telefonu, pac jsem rozbil kindle, tak ctu z (A)nDroida...

    Cadigan-Larry_Little Latin_Larry.txt
    Stephenson_In_Beginning_was_the_Command_Line.txt
    Ruskoff-Cyberia.txt
    Maddox-Halo.txt
    Kadrey_Richard-Metriphage.txt
    Gibson_William_BurningChrome.TXT
    Gibson_William_Neuromancer.TXT
    Alice_In_Wonderland.txt
    Accelerando.txt
    The War of Art - Pressfield_ Steven.pdb
    Woody Allen - Vyridit si ucty.txt
    Woody Allen - Vedlejsi Priznaky.txt
    Woody Allen - Bez Peri.txt
    Assange-Underground.txt
    Woolfová_-_Vlastní_pokoj.txt
    Woolfová - Paní Dallowayová.txt
    Woolfová - Orlando.txt
    Murakami - Hon_na_ovcu_SK.pdb.txt
    Murakami_-_O_čem_mluvím,_když_mluvím_o_běháníi.pdb.txt
    Hlubina_snů_2_-_Vládcové_iluzí.pdb.txt
    Hlubina_snů_1_-_Hranice_snů.pdb.txt


    Posloucham Del Rey [ze by Lana upletena z paprsku?] a nechavam si zdat u posledni cigarety, co se tady nesmi kourit a posledni vodky s dzuseb 1:1, co se tady neda zaplatit....

    Buenos noche compagneros!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem koukal na me do infa ted jeden zajimavej twor, Sancha asi pozna... mate hodne dobre kometare k sobe, pochopil jsem souvislosti, kdyz uz mam bejt zcela verejnej a pritom naprosto soukromej ;]

    pozval jsem jej sem do auditu, treba se tady zastavi, stejne jako by se moh zastavit id TLOUDEV, kerej me tedka docela bavi v poste, a nestal se mojim ridicem na jizni moravu, jen prostou nahodou

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem lana del rey potreti: http://www.last.fm/music/Lana+Del+Rey
    tady jsou k dostani vide co jsou videt i v nemecku, doporucuju National Anthem, kde je cernej Kenedy... rozhodne dobry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam