• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Viděl jsem a moc nelíbilo. Trifidi vypadaj jak mutovaný enti a udělali z toho podle mého děsnou kovbojku; nenašel jsem tam tu pochmurnou poetiku umírajícího světa a následného návratu ke kořenům. Viděl bych spíše na motivy knihy a pro mě je to škoda, protože s dnešními možnostmi by se z toho dala udělat daleko větší pecka....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zminoval jsem tady nedavno serial Den Trifidu, Britsko Kanadska koprodukce, tak tady nejak by mel byt k dostani, sestrihany do podoby filmu:

    [poku dto neni ono, omlouvam se, pokud mate lepsi zdroj, dejte vedet, uz nekdo videl?]



    https://kat.ph/the-day-of-the-triffids-2009-tvrip-aio-xvid-xult-t4072920.html
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: moc pěkná hra s pěkným soundtrackem; depresivní dost. škoda jen že neběhá na starších strojích s integrovanou kartou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pastellcin muz id Madless mi doporucil temnou plosinovou intosskou depresivni logickou hru ["vyhrala nejakou cenu mezi vsema tema counterstrajkama..."], snad se tady zachvili ukaze...

    Limbo - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/recenze/limbo-50244

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    konecne jsem nasel nejake reseni, jak rozchodit Nvidiu Optimus mode v Ubuntu [12.10]... hura, konecne se mi prestane prehrivat notebook?

    ASUS 1215n 12.04 overheating - Ask Ubuntu
    http://askubuntu.com/questions/143886/asus-1215n-12-04-overheating
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jj, ja tam jako urco budu, jedine, ze by se stalo neco uplne nevypocitatelneho. Tom mi dneska v 7 rano napsal, ze jestli se nechci zastavit, tak jsem slibil, ze asi ve ctvrtek vecer. tenhle tyden se stehuju a jeste budu mit 2 nocni v praci [coz znamena, ze budu makat 72h v kuse]... takze to bude trosku tricky, ale klidne si prijdu dat jen tak caj a nohy na stul, jen co najdu minutu...

    mmchodem: od Truce jsem se dozvedel, ze jsem cely vecer byl otravny a trapny, a ze se semnou citila trapne a nic podobneho, jako nas vecirek, ze uz nechce zazit. vzhledem k tomuhle komentari, jsem si vzal veci, a vypadnul od ni z domu, kde jsem prespaval, nez bude nove bydleni... vtipne, mozna jsem to vnimal spatne, ale me to tak teda nepripadlo ;]

    Dalsi panak v chapeau nejpozdej.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    Za Tomášem zajdi a svý nápady mu přednes, uvidíš co on na to..v pondělí tam bude, já mu ponesu klíče pondělí, nebo úterý a řeknu mu, že sme se o tom bavili, tak jasný je, že to chce člověka, kterej má energii na to vymyslet akce a hlavně na ně přilákat lidi..bez toho je to pasé.

    Marušky se ti zeptám, ona teda furt někde lítá a sám ji dost možná uvidím až na koncertě 12. . Když se tam stavíš, flešek tam budeme mít minimálně nekolik a můžeš si vybrat..Když se nestavíš, připomeň se a stavim se za tebou..Jak sem ale řikal, jestli nás chceš vidět znovu naživo, moc těch příležitostí nebude, máme rozlítáno..o japoncích ani nemluvě.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    az doinstalluju novou ver ubuntu, tak chci videt tenhle film
    https://thepiratebay.se/torrent/7455013/Le_chat_du_rabbin_AKA_The_Rabbi_s_Cat






    magnet:?xt=urn:btih:c138a7934c59cd6cbce99f904ea29f70bb2cff4e&dn=Le+chat+du+rabbin+AKA+The+Rabbi%27s+Cat&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    ukrajinsky feministicky provokaterky maj na piratebay hezkou reklamu... to jsou ty holky, co vzdycky vyndaj kozy a pak pokacej nekde kriz nebo se nechaj zatknout na Euro fotbalovem sampionatu, kdyz porvavaj s kozama ven, ze fotbalovi fanousci jsou hloupi macisticti nedoukove se klony k ultrapravicovosti
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, kdyz jsem ted hledal, kde by sel teremin koupit, nasel jsem moc hezkou fotku
    Bobby Alt:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jinak rikal jsi vcera ze mate flesku s mp3, grafikou a textama kapely. Muzete mi jednu pripravit? Rozhodne si jednu koupim.
    Jinak moh bys mi domluvit s Annou [jmenuje se tak, ze?], ze bych si zkusil zahrat na jeji teremin? Lepsi nekde na zkusebne nez pak na/po konciku, kde by to asi zavazelo a rusilo publikum... vdecne Ti, na to se totiz moc tesim. Ja jsem rikal, ma to dobrou vlastnost, ze na jeji nastroj vlastne nemusim ani sahnout ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jeste mam prosbu, mluvil jsi o nejakem dokumentu na tema e-learning. nepamatujes si nahodou nejaka klicova slova, ktera muzu pouzit k dohledani toho dokumentu, pripadne nejake linky nebo kw, abych si moh najit nejake on-line kurzy, pripadne se podival co nabizeji?

    vedu totiz auditko [ Pocitace pro deti : Vzdelani a laska ] tak by se mi tam hodily nejake linky.


    Jinak jedna z veci, co by bylo dobre, kdyz bys rekl Tomasovi, tedy pokud se naskytne moznost prebrat aspon treba nejake weekend pod kridlo Cajirnu, tak by bylo to, ze bych tam chtel poradat prednasky, neco jako dela BrmLab se svejma FashTalks.
    Jde o to, ze nekdo kdo neco zna a umi, proste to nejak odprezentuje, doporuci literaturu a odpovi na otazky, pokud vi a muze.
    Tema je volne.

    Talalo to treba id Pastellka se svoji kamaradkou, sice jen doma, ale ten model je stejny:
    Pastelka, krom toho, ze umi hindu a cte v sanskrtu, tak ma pomerne zasadni znalosti bible. Jeji spolubydlicka zas studovala dejiny umeni. Takze se stridaly, jedna prednasela te druhe o bibli a jejich pribezich a konotacich, ta druha delala prednasky o umeni.
    S tim, ze se pak hledaly spolecne pruniky.

    To bych jako rozhodne chtel zavest v Cajirne, udelal bych program, treba na kazdy druhy weekend na jedno odpoledne. Ja sam mam o cem prednaset [coz by znamenalo, ze o caje by se starala treba Stella - prave id Pastellka- o tom uz jsem taky Tomasovi psal, ze ta holka shani brigadni praci, mluvi 4 jazykama a muze i pres tden... budu si muset s Tomasem promluvit osobne, zatim jen blouznim o vyuziti cajovny pro vsechny projekty, na kterych chci delat a nemel jsem misto...]. Ja bych mohl prednaset o pocitacich, Linux, Cryptografie, mozna nejake recenze na knihy, nejake filmy, kterezto nemaji problem s autorskymi pravi, pac autori jsou kamaradi... potazmo kurz vareni. Veci co se daji delat je hromada.

    Dneska jsem vypsal, ze kdo by prisel, kdyz bych pres weekendy delal v Cajovne, tak jen tenhle weeken by prislo tak pet sest lidi. Zkus se za tenhle napad primluvit u Tomase. Nez to polozi na nedostatek zapalu, penez a vubec. MOzna by se dalo to zkusit pozvednout na puvodni uroven.

    Precejen me lide znaji a mam dost kamaradu na to, aby to bylo zajimave a zaroven aby cajovna nezela prazdnotou kazde druhe odpoledne.
    Ja bych za to nic nechtel, tedy pokud bych si na nejaky plat nevydelal. Stella by za to nejaky prachy chtela, ale kazdopadne bych taky pocital s modem kdyz vydelam, tak dostanu zaplacenou praci...

    Pokud budes tak hodnej a treba Tomase nasmerujes i semhle, budu rad. MMchodem on ma na nyxu idcko, ale nepamatuju si jej a nepouzival to asi hrozne dlouho.

    Nevim jak moc mi bude verit, ale sand jo. A myslim, ze Ty jsi vcera pochopil, ze mam vsech pet pohromade, a to ackoliv jsem uplne sileny... a me by se to tak moc libilo, mit prostor, kde muzu delat kulturu, zvat si tam pratele a travit tam zimni neplodne dny.

    Zkusis to prosim? Samo si s Tomem promluvim, hned jak se ukaze mezi lidma nebo na hranicich signalu mobilnich siti....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem idealni komentar ke vsem zmetkum, zmrdum, znudenejm bastardum a podobnejm "lidem"



    jinak bezvadnej web na obrazky vertigo hrdinu; sandman, smrt, jeruzalem...
    Vertigo Comics | Spider Jerusalem of Transmetropolitan - Vertigo Comics Photo (10242750) - Fanpop fanclubs
    http://www.fanpop.com/spots/vertigo-comics/images/10242750/title/vertigo-comics-spider-jerusalem-transmetropolitan-photo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    dobrej wallpaper, je to zmensene jen html tagem width, jinak je to velke, kdyz se bude ukladat nebo tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: dik, jeste bys moh linknout nejaky Praha Depart, pripadne jeste druhou svou kapelu, GlitchTet?

    Jinak sem klidne davej udalosti, rad se zajdu nekam podivat, treba by me zajimal ten bar Street Radio, kde ze je jsem nejak pozapomel... jen si pamatuju, ze jsem se tam chtel zajit podivat...

    Jinak dik za fajne vecurek vcera, bavil jsem se paradne, snad jsem nebyl jedinej kdo kecal a snad jsem nedelal moc ostudu. Vecere na kolejich na hlavaku mmchodem taky dobra, a ukecavani jidla v pizzerce bylo uplne nejlip! ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Jak to bylo s Home Sweet Home, pote, co se ukazalo,... aneb pulp fiction ze zivota



    nekteri lidi, co ctou tohle auditko se me ptaji, co se stalo, proc jsem musel tak rychle opustit kvartyr ve kterem jsem bydlel nejakych ccca 5 let, k celkove spokojenosti moji i realitky [mmcodem firma DOMICO je sice banda lidi, co se nijak nepredrou, aby neco delali, ale zas jsou to slusni lide, kteri se mi hrone omlouvaji, dokonce mi sehnali i nahradni bydleni, protoze jak mi rekli, tak nemaji s mojim bydlenim v dome zadny problem, najmy zaplacene vcas a nikdy jediny problem se souzitim nebo plnenim jakychkoliv povinosti v dome/byte... zaroven s omluvou mi sehnali jine bydleni, bohuzel pro me naprosto nepouzitelne, protoze bych musel jezdit do prace vic jak hodinu, navic nechci bydlet v panelaku, cinzak a praha 1,2,6 jsou pro me defacto jedine prahy, kde chci bydlet... seru vsechno typu strasnice, letna, palmovka... nebrat. maximalne tak nusle z tech mist, kde neni metro.

    No, takze tady je dopis, ktery jsem psal holcine, co mi volala, ze jako maji jeste porad volny byt na Zizkove, jestli bych precejen nemel zajem, protoze jim jista najemnice odrekla... Tanhle obsirnejsi dopis vysvetluje, co se vlastne stalo, od te doby, co chytrak Prawitz udelal to, ze se odstehoval do konce tydne, a parecek se nejdriv odstehoval a pak se za odmenu rozesel, aby to taky nemeli jednoduche. Kazdopadne Prawitzovi i parecku uz ani nejsem vdecny, jsem docela rad, ze se to takhle posralo, za a] jsem videl, ze souziti v jedne domacnosti muze byt i komunalni, takjak jsemsi predstavoval. Takze treba jeden clovek jde nakupova a jeden clovek opravuje poruchy v domacnosti. Pritom se keca, hraje muzika, stridaj se dobrovolne ve venceni bojacne pitbulky a kdyz clovek prijde domu, neni to tak ze je neco rozbite a nikdo se k tomu nema, ba naopak, vetsinou je navarene a vsechno vylestene, vsecko je opravene a byt voni....

    tak tedy tady je email, pokud by nekdo potreboval vedet, proc mel Vitex pravdu, ze majitel baraku je stredostavovsky fasista. Zaroven, pokud vite o nekom, kdo by nekoho z tech lidi chtel ubydlet, tak klidne muzete dat vedet do posty nebo telefonem....

    Obstastnujici dopis.... eeeh objasnujici dopis



    Caj, nemuzu najit na vas cislo a volalo mi milion lidi, takze nevim, komu se mam ozvat. kazdopadne ja sam mam kde bydlet, ale mam 2 spolubydlici, kteri musi do konce mesice obav vypadnout.
    jedno je technarska holka, kera by vam asi sedela nejlip, studuje na zdravotni sestricku a je docela v klidu, i kdyz jako nesezrala vsecku moudrost sveta, tedy je trosku hloupa, ale mila a pratelska. problem je, ze ma rocni fenku pitbulla, ktera je v pohode, ale pokud si pamatuju tak mate psa, coz by asi nebylo idealni. zalezi na vas. najmy plati v pohode, veskrze je v pohode.

    druhy typek co se stal problemem vuci nasemu panu domacimu: dela v cloveku v tisni, ma ssebou mladeho typka, kteremu je strejdou. je to buzna a je mu 55. takovy hubeny dedek je to. je v klidu, trochu ukecany, najmy plati v poradku, doma je cistotny i kdyz jako vkus na umeni ma mizerny - proste krajinky malovane na puti od slepeho bezrukeho umelce ;] ale konecne je to jeho pokoj, takze asi jako maluvky, co jsou v pokojiku ted. znamena to ale, ze by tam byl ne jeden clovek ale dva.
    s tim, ze tedy jednomu je 21 je to technar, hulic, co si pestoval docela dobrou vlastni ganju a zaroven jeho strejda, 55 na prvni pohled proste 55 letej dedek.
    kdyz prisel k nam domu, tak opravil vsecko co bylo rozbite - od kapajiciho kohoutku, pres ucpanej hajzl... proste typek, co ma holt smulu, ze nenni zadnej krasavec a je mu asi jako nasim fotrum.

    Vsichni tri tihle lidi hledaj pomerne surne podnajem, vsichni tri jsou v klidu, ale jako neni to ani jeden clovek, co bych si je vybral na prvni pohled. Ukazalo se, ze na druhy pohled jsou v klidu. Holce se bude blbe shanet podnajem kvuliva tomu, ze je dreddata a hlavne ma tu psici. Chlapik s mladym zas maj problem, ze jsou dva a zaroven, ze starej je na prvni pohled proste starej chlap.

    Zalezi na vas, nas vyhodili kvuliva tomu, ze majitel baraku videl stareho a rekl, ze nekdo takovy tam bydlet nebude. Proste podle xichtu, ani zby se s nekym z nich bavil, aniz by mel realny duvod. Takze tedy pokud jako hledate, muzete se rozhodnout, ja mam k dispozici tyhle dva lidi s popsanymi klady a zapory. Sam jsem byt drzel 5 let, takze docela vim, jake je to hledat dobre spolubydlici a musim rict, ze kdyby nebyl majitel naseho baraku zasrana fasisticka pica, ktera ma problem s tim, ze nekdo je cernoch a proto jej vyhodi z baraku, aby nahodou svou cernou kuzi nekoho neuspinil. tak nas proste pojebal, samotne spolubydleni bylo za ty dva mesice s holkou, a tri tydny s chlapem a jeho mladym naprosto v pohode.

    Tak dejte vedet, co si o tom myslite. Me by to pomohlo proto, ze jsem diky fasistickemu majiteli za idiota. 2 mesice jsem platil najem v hodnote 18 a kus tisic, abych byt udrzel, a kdyz se mi konecne do toho hroznyho kvartyru s krasnym vyhledem, podarilo nekoho sehnat, tak je ten curak vyhodil, ze prej mu nejsou dost hoch. Polsal jsem jej do pice s tim, ze jdu zaroven s nima [predtim mi vyhodil id VITEX, ktery semnou mel bydlet], ze prej se mu nelibi, ze Vitex ma dlouhe vlasy a pomahali mu stehovat kluci, co meli ciro a tetovani.
    Takove veci holt nehodlam tolerovat. Nicmene z vaseho pohledu je samozrejme dulezite to, ze jako dreddy a 55 letej vyschlej dedula s kerkama z basy. MMchodem, to je dobre jeste, abychom tedy vystihli, co je ten dedek zac: tak dela vetsinou manualni prace, vystudovany je kuchar, a kerky z basy ma proto, ze za komancu sedel 3,5 roku za to, zedolamal obe nohy a par zeber nejakymu komunistickymu praskacovi, co si hral na jednomuzny poulicni soudni dvur. Jinak samozrejme neni problemovy v zadnem ohledu, aspon co ja vim, protoze dela socialniho pracovnika a terstni rejstrik i povahu ma cistou. Jeho mlady huli a obcas si da papira, proste techno mladej no. To same i ta dreddata holcina.

    Kdyztak mi klidne muzete zavolat, staci prozvonit, ja se ozvu, mam volani zadaco, jen potrebuju vedet, ktere z tech 100+1 cisel co mi dneska volalo jste vi, pac nevim komu mam volat ted.

    S pozdravem a pranim hodne stesti SPider
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo mmchodem najem asi nalezen, ve stredu budu snad mit pokoj na Orionce u docela bezva mladej psy-tranz lidi, docela se mi pozdavaj...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takova jedna pani, co si psala s panem Henrym Millerem, mozna, spis urcite nejen psala, protoze deniky se jmenuji Henry a June, chci si precist:



    Anaïs Nin

    born: February 21, 1903 in Neuilly, France

    died: January 14, 1977

    gender: female

    website: http://www.anaisnin.com

    genre: Literature & Fiction, Nonfiction, Short Stories


    About this author

    French-born novelist, passionate eroticist and short story writer, who gained international fame with her journals. Spanning the years from 1931 to 1974, they give an account of one woman's voyage of self-discovery. "It's all right for a woman to be, above all, human. I am a woman first of all." (from The Diary of Anaïs Nin, vol. I, 1966)

    Anaïs Nin was largely ignored until the 1960s. Today she is regarded as one of the leading women writers of the 20th-century and a source of inspiration for women challenging conventionally defined gender roles.




    Anaïs Nin (Author of Delta of Venus)
    http://www.goodreads.com/author/show/7190.Ana_s_Nin
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam