• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem, omlouvam se vsem, za tohle verejne prohlaseni, myslim, ze jima zacinam byt proslaveny [mozna nechvalne]... ale holt tak uz to chodi, nemusim ted chodit a vsem to vykladat solo, tedy to ocernovani, proste to napisu sem, vsichni zucastneni se naserou, jako kdyz jsem Sorbakovi napsal, ze si nemyslim, ze by se mel srat se vztahem Iky a Hroch a jit semnou na pivo... to bylo taky legendarni. Stejne jako tamto prohlasneni jsem nesmazal, tohle taky mazat nebudu. Mozna jsem nejak prekroutil pravdu, ale spon to delam otevrene, a popravde jedine co z tech textu plyne, je, ze kdy z nekomu neco chci rict, rikam mu to do oci, nemusim nikoho nijak spinit. proc bych to delal. popravde asi tak 100% lidi je mi uplne u prdele jestli jsou spinavi nebo cisti, oni se spini sami.

    slibuju, ze podobne veci zas chvili nebudu opakovat, myslim, ze se mi zije pomerne spokojene, krom toho, ze jsou 4 rano a ja sedim v praci, posledni mesic jsem tak pulku mesice nemel kde bydlet a musel jsem se docela solidne zadluzit, jen co se mi podarilo skoro vsem vsechno splatit [taky jsem musel rozprodat skoro vsechen svuj Prazsky majetek, takze mi zustala zas jen vez, knizky, komp, postel a basa]...

    Pokud by jeste nekdo chtel nejake lednicky, skrinky a dalsi veci, ktere nemam kam dat, muzete se ozvat, treba se jeste neco najde, vetsinou jsem to nechaval / nechavam za odvoz
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem dneska jsem se dozvedel, ze semnou Prawitz nepujde na pivo, protoze prej jej pomlouvam kudy chodim, tak abych zase jednou neco zverejnil, jak tady vsichni maji radi tak jsem jednou uvedl duvod, proc si myslim, ze Prawitz nejdrive vyprudil a pak se odstehoval z bytu do konce tydne, coz me mmjine v konecnem dusledku vyslo na 40 tisic a 4 mesice blbnuti s bytem:

    myslim si, ze:
    - Prawitz neumi odpoustet - vycitat mi asi po roce, ze jsem se mu snazil prebrat zenckou, ktera byla mmchodem naprosta pica, ale to je defacto jedno, a ze jsem prisel k nemu do pokoje oknem, pote, co ona semnou ztravila celou noc, kterou on blazene prospal - no ja to nepovazuju za hrich, tedy aspon ne po roce od doby co se to stalo, ale je pravda, ze clovek musi neco hromadit, muze treba hromadit to, ze nekomu neco vycita...

    - myslim si, ze v dany moment byl prawitz nesnesitelny [a ne jako spolubydlici, ale jako clovek] protoze:

    --- dostal kopacky
    --- umrel mu tata
    --- dal vypoved v praci, ale nova se nehledala zdaleka tak snadno jak se puvodne zdalo

    tedy nemyslim si, ze jsem Prawitze pred kymkoliv jakkoliv ocernoval, tohle je presne duvod, ktery jsem uvedl jako duvod opusteni bytu [krom toho, ze ten imaginarni byl samo ten ze smazim, do cehoz mu nic, a coz se mozna ano mozna ne projevuje, ale je to moje vec]

    pak jsem taky uvedl jako velmi kldne, ze se sbalil, a vypadnul v modu "do konce tyden budu pryc" a "sak mas zaplaceno do konce mesice" [coz bylo v dany moment presne 14 dni]...
    pokud vim, tak jsem v souvislosti s timhle chovanim poznamenal, ze by to udelal jen naprostej curak a doted si to myslim... diky tomu jsem taky zjistil, od ceho je kaukce u spolubydlicich a od priste, az budu pronajimat byt, tak si rozhodne vezmu 2 mesice kaukci, ktera v pripade podobneho chovani propadne... kupodivu jsem to nechapal a myslel jsem, ze kamaradi takove veci nedelaji...

    tolik verejne prohlaseni k tomu, ze pry Prawitze ocernuju kudy chodim...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BRANA: vitaj z5, rad Te vidim, dokonce Ti odpovim i na postu, jen co na to budu mit naladu a prestane me nocne bolet hlava...

    jinak ten obrazek je jen tak odhadem : Bohyne noci Nyx a Pan?
    to by sedelo, kdyby se mi zrovna libil trosku vic, myslim ze by se hodil do meho infa specificky na nyx misto toho, co tam taham pres ruzna jina infa uz od roku 1993 [stale nechapu, proc si jej ruzni lidi nedokazi vylozit jako zakladni tarotovou kartu vysvetlujici nektere z jasnejsich rysu me osobnosti a porad se divi ;]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DISPARITY: dik, kouknu, uz je to konecne dole. jinak jsem rad, ze se tu taky obcas ukazete. co tak mi do posty napsat, kdy pujdem na to pivo, pico, he?

    nebo pripadne se muzete stat jednim z prvnich lidi [rozhodne prvni samec ;]] kdo navstivi mou novou noru.

    porad bydlite na rozhrani prahy 2-3?

    mozna vam koupim i novou rybicku nebo tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The Knife

    In Stockholm. :) In the background you can se the ericsson globe!

    [ano mate pravdu, zajima me vic Glob nez The Knife, ty nejak moc nemusim]


    Jinak dneska jsem zjistil, co me otravuje jeste vic nez Bjork, kdyz mi to zacne hrat necekane do usi... The Animal Colective.
    U Bjork aspon chapu, proc je slavna, protoze krom toho, ze je nesnesitelne ujecena, tak je jako docel dobra [asi jako Bittova], ale The Animal Colective a modu kolem nich a vsechny ty ultra kladny recenze, tomu vazne nerozumim. Prumernej hipsterskej indie-pop, mozna trosku alternativa, ale jako minimalne. Takovych kapel jsou tuny... nechapu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pro odraz na polskou muziku: http://youtu.be/2xLeMUlzM5c
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    Pro tebe Tome _Hrajem i dnes od 20hod v Dejvický Klubovně s francouzem Zero Absolu - vstup kilo

    ..Vyšlo to nějak takhle divně dvě akce za sebou, obě budou s dobrejma kapelama, tak si třeba vyberte:-))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    overdrive.iglu.cz slo do prdele, majitel iglu se bez upozorneni rozhod to zpoplatnit...

    takze ted je muj web nahostovany u Truce na serveru, snad tam chvili vydrzi:

    Tomas Petru [overdrive, croctua, spajdr]: novinky na stránkách
    http://overdrive.a-nihil.net
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle by me docela dost zajimalo:

    London: The Modern Babylon DVD | Guardian Entertainment - from Guardian Reader Offers
    http://entertainment.guardianoffers.co.uk/i-aa-lmb-jaa/london-the-modern-babylon-dvd/


    Jinak musim rict, ze NOVA HLIDKA neni nic moc, ale zhltnul jsem to za par hodin. Spis nekupovat, spis pujcit. Pokud by nekdo chtel, prodam nebo i pujcim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    VITEX: no me spis zajimala recenze... Neuropilitiku jsem asi necet, mozna bych si pak pujcil...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Psal mi ted bassak z Chodske Junty, jejiz koncik jsem nestih tusim v PO nebo UT [NESTIIIIIHAAAAAM, a to jeste mozna poletim na 14 dni do brazilie abych se nenudil, kde budu delat 2 !!! televize, tedy tyden na jednu, pici se vsichni asi posrali ne?]

    Kazdopadne me zve na koncik, na kerej ale nevim, jestli budu moct, pac dneska v jednu rano mi zacina nocni, a pak mam celej weekend support, coz znamena -+ 72h na telefonu a u internetu +- vlastne celej weekend pracovat...

    No ale tady je ta pozvanka, tyuhle kapelu jsem jeste neslysel, ale muze to byt dobre, mmchodem OLIAS je super typek sam o sobe...


    OD: OLIAS --- --- 9:50:50 15.11.2012 --- 03:08 :: sledované diskuze
    ČUS zejtra hrajem v K4 Glitchtet a Lost of my Kind což je http://bandzone.cz/anotherkind

    Vstup dobrovolný...přiveď lidi nějaký, je to narychlo, ale myslim, že bude dobrej večírek!
    VITEX
    VITEX --- ---
    OVERDRIVE: No já pořád ještě louská Learyho Neuropolitiku ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    kamil lhotak

    [ilustrace z Jarryho Nadsamce]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    stahnout, az se dostanu ke svemu pocitaci, coz bude, nevim kdy...

    https://thepiratebay.se/torrent/7753733/The_Cyberpunk_Fakebook_%5BrepublicV%5D

    The Cyberpunk Handbook was written primarily as a spoof; A way for newbies and the clueless to become familiar with the genre without having to actually immerse themselves in the nuances. In other words, how to fake it until one makes it, assuming one wishes to risk his/her life by faking it around real cyberpunks (Some at the time were not hip to cyberpunk suddenly being mainstream).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    cet nekdo neco?

    Michel Houellebecq | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/autor/6844/michel-houellebecq/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam do pristiho uterka zvladnout tuhle KURVA divokou kocku do realnyho nasazeni vsude a na porad... oou... hura na scriptovacky...

    pokud nereaguju, tak mrouskam, nebo nekam bezim...

    Ncat - Netcat for the 21st Century
    http://nmap.org/ncat/
    BRANA
    BRANA --- ---


    Ne -
    Smrti není -
    ona jest jen změnou,
    a život náš, jenž dechem smrti pluje,
    je pouze předsíní do Elysia,
    a brána do něho, nám - smrti sluje.

    [Longfellow]

    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Viděl jsem a moc nelíbilo. Trifidi vypadaj jak mutovaný enti a udělali z toho podle mého děsnou kovbojku; nenašel jsem tam tu pochmurnou poetiku umírajícího světa a následného návratu ke kořenům. Viděl bych spíše na motivy knihy a pro mě je to škoda, protože s dnešními možnostmi by se z toho dala udělat daleko větší pecka....
    BRANA
    BRANA --- ---




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam