• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    VITEX: a ty jsi Cryptonomicon cet? Imho je to jena z nejlepe napsanych knih po vsech strankach, co se moderni zabavne literatury tyce
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Bonnie + Clyde




    Vystizky me aktualni nalady...
















    ma tu jeste nedko, krome me rad Wall-e? Takova romanticka Pixarovka o robotovi, co uklizi zemi pote, co ji opustili lidi a zamiluje se do vyzkumneho robota, ktereho lide automaticky posilaji na Zemi, aby zjistil jestli uz je obyvatelna... no je to dojacek pro deti, ale ja na to koukal z dcerou Miou, ktera pak naprosto krasne napodobovala oba roboty, tak jsem se do filmu tak nejak zamiloval no [umele emoce filmu jsou na me obcas hrozne moc, mozna jste vy vsichni ostani zvykli na to, ze je vsechno ve filmech strasne emocionalne vytazene na prah normality, ale ja nemam uz asi 17 let bednu, takze nejsem na tohle zvykly...]

    takze nejake zvuky, jeste jsem je neslysel, ale muj android se jmenuje eva, takze...: http://www.soundboard.com/sb/WALL_E_movie_sounds
    a jeste jine: http://pradt.net/ringtones-02

    http://www.imdb.com/title/tt0910970/

    A jeste se mi, krom par vtipku, ktere jsou pro Pixar tak typicke, libi napad v rozdilnost designu robotu...

    Wall-e dela na zemi, je to starej model, neco jako Cislo 5, Eva je takovej Apple model pruzkumne krasky...






    Jinak nic duleziteho, jeste dnes mam moralni a fakticky alkoholovou kocovinu ze vcerejsiho svineni internetu mejma poznamkama, co jsem si mel nechat pro sebe... ale vlastne se mi format "Muj mily denicku"


    jo jinak Mexico City ma nejkrasnejsi zenskou podobenku, jakou si dokazu predstavit,
    Diana Cazzadora, neboli Diana lovkyne
    tady je clanek:
    https://implicado.wordpress.com/2011/09/29/diana-the-huntress/

    byla to dost kontroverzni socha a to i predtim, nez se o ni vedelo, ze je navrzena podle prezidentovi milenky a sekretarky... Mexiko nebylo pripravene na krasnou nahou zenu ve svych ulicich nekdy tusim ve 30-40. letech...

    Hrozne moc touzim mit zenu s takovym telem [ne ze bych ji nemel za zenu] a hrozne moc touzim vlastnit kopii tehle sochy v nejakem rozumnem meritku, pokud nekdo najdete za cenu nizsi nez 200 000 pesos, dejte link













    mmchodem, taky jsem slysel nekoho rikat, ze se neda postavit kaplickeho Chobotnice, tak vedle tohohle kazdy den pracuju [Plazza Carzo - Museo Majo]

    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Hmmkay, díky za nabídku. Vlastně už Android už přes rok nemám, a... Asi nějak moc neprahnu po psaní po mailu. Totiž, je to dobrý, že to jde šifrovat je cool... Ale v tomhle ohledu si vystačím asi s Nyxem, fakt.
    Já mám mail tak nějak v neoblibě ani nevim proč přesně, nejspíš proto že přes něj proudí většina nepříjemných věcí jako "udělej", "udělej co nejdřív", "zaplať" etc. Tak tak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    19 min of battery left, so blog picture robbery:]

    pro ty, kdoz nekdy cestovali po strece Eu-USA-Mex-Brazil to bude tak nejaj jasne, pro ostatni proste mam hlad a jsem horny...


    ;]]]]


    kurva spat, dopice ;]]


    [tuhle zpravu odesilam do lahve asi trak dlouho, ze uz mi zbejva jen 14 min baterky, RadioShack wi-fii dneska nejak pada, mrdat kundy, ignorovat feministky,
    chlast [booze] a spat...]

    Baj baj

    [pozdrav posilam id Peklo, sezen mi tatera, vole... Lodenice never dies!]

    [ps.: shanim pravnika, co me zdarma, nebo za minimum rozvede, cca 1h casu needed, pokud v tom umi chodi, aneb nic spolecneho, krom sukani a vseho...]












    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---





    a a mimochodem tenhle typek ma vnimani presne jako moje nejnovejsi kerka se srcem a napisem Sofia, mozna taky spis Truce, neco co jsem nikdy nepoznal, je v tom slove truce... uzijte americky kitch, ve vysoke kvalite: http://caybroendumsparetime.blogspot.mx/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, vim, ze bych uz mel jit spat, ale prosim vsechny, kdo si semnou chteji posledni dobou psat, at tak cini pomoci emailu, protoze je to jedina sluzba, kterou mam k dispozici i ozrlay v taxiku v Mexico City...


    Tohle jsem napsal kdysi davno pro http://petru.idnes.cz, jen prosim nahradte email nikdykde@gmail.com [ktery trake funguje, vc. klice], emailem tpetru@gmail.com a klic is idealne vemte tady: http://overdrive.a-nihil.net/overdrive.txt


    Polkud by nekdo treba XSI mel zapotrebi se dozvedet, jak sifrovat na Andorindu, tak v zakladu pouzivat K-9 Mail a AGP, zbytek si asi dohledate, kdyz ne, psat sem, odpovim..


    Ano, otravoval jsem pomoci twitteru, pac email je proste GENIALNI, vsecny dalsi sluzby jsou jen nadstavba, stejne jako nyx...

    Nevermind, vazne jduspat, jduspat, jduspat..

    *:

    ======================
    [I'm to lazy for that shit, I'm to lazy 4 just try that fuckin plugin... I'm to hip to use e-mail this days... fuck u!!! ]

    Jak na šifrovaný email snadno a zdarma [howto]. Blog - Tomáš Petrů (blog.iDNES.cz)
    http://petru.blog.idnes.cz/c/138059/Jak-na-sifrovany-email-snadno-a-zdarma-howto.html

    Carpe Diem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nicmene abcy jen nebrecel, porad trva to, ze jsem narvany meskalem az k prasknuti... ten chlast funguje jako kurva dobra ganja, tedy clovek se vlastne usmiva i kdyz neni nad cim, coz definuje defacto veci jako treba "Dobre rano" na coz neznam jinou odpoved nez "co je na nem kurva dobryho"

    ...

    ano omezuje to mou schopnost psani na klavesnici, pac v konecnem dusledku je to porad 30-40% chlast... takze omluvte vypadky v gramatice a syntaxi, pres normalni hranici...

    ...

    Kazdopadne vim, ze RadioShack uz davno neni kseft pro konickare, ktere bavi ze soucastek lepit kusy elektronickejch a lektrickejch obvodu, ale nemoh jsem si pomoct, proste prvni cyberDeck v Shadowrunu 2.0, nad nejz neni lepsiho reseni je porad RadioShack CyberDeck... no a tady v Mex, stejne jako v US [viz. vsechno je jinak nez v UK, treba v US neznaji slovo posch, ackoliv vedi, co to znamena, nepouzivaji to, stejne jako kolegovi Jaredovi v jehoz byte -- cca 120m^2 bydlim vadi slovo Tube nebo Subway.... metro? coze?]... Kurva jsem tak nalitej, ze zapominam co jsem chtel napsat.
    Asi neco v tom smyslu, ze denne pouzovam volt/amp/ohm metr a ze jsem se rozhod, ze si konecne jeden koupim, stejne jako pajku... maji to prave v RadioShack za neuveritelnych $200, coz nejsou dolary, ale to co se tady vydava za menu, tedy pesos. Tedy nejakych odhadem 17-18 dolacu muzu mit kazdou z tech veci. Myslim, ze se mi to hodi do baglu. Pajka se hodi minimalne na to abcyh zpravil ty vci, co mi navstevy udelaly z Mexickou verzi Fender[a] Jazz Guitar... na pajeni vlastnich efektu jsem porad linej...


    Myslim, ze posledni, kdo si na tu kytaru stezoval byl Kafka, a serval jsem ho jak psa, ze chci KURVA spat, takze jsme ulehli ve trojci, Kafka Stir a Spider.
    Zajimave je, ze Stira a Spidera uz si plete i Kafka.
    To je posledni, co si pamatuju, nez jsem odel.
    Taky to, ze mi Stir dluzi osum tacu a zije s buchtou, ktera mi kurva pripomina mou milovanou zasranou Truce. Pokudmozno rohypnol, chlast a pak neco.
    No, mozna to moc rozvadim.
    Tak uz to dopada, kdyz jeden dostane do ruky klavesnici.
    Zajimave je, ze jedna, kteoru jsem potkal nejak tak daleko, ze tam asi nikdo z vas nikdy nebyl, si to plete s poeziii..
    Hexa kod a pajka.
    Srat vas vsechny.
    Tricko Swans: Fuckin people makin me sick. co mam na sobe je stejne divny. Michael Gira se odmitnul podepsat Sofii na kozu, i kdyz belejsi papir by nepotkal. Samo o sobe to byl zajimavej vecirek. Ona se tam dostala, pac to organizoval nejakej z jeich milencu, ja proto, ze jsem proste narazil na nekoho, kdo mel moznost vzit tam ssebou dalsiho cloveka a asi jsem se mu libil, nebo jsem vcas odpovedel na "kdo hce jit dovnitr semnou?", jako prvni no.

    Veci se deji. Uvazuju, jak moc je muzu ovlivnit, jako kdyz mi nekdo napise, ze se mam dostavit na koncert a ja kurva nemuzu, a pak prijdu k nekomu na vecirek, o kterem nevim, a on se tam hraje celej koncert a navic si u toho muzu jeste zabubnovat [ano bubenici jsou to z kapely, co je asi nejzakladnejsi a nejbliz praveku, vlastne je to sexualni kategorie sama o sobe, jak pise gibsom ve Spook country].

    Jo a potkal nekdo z vas uz buchtu, co ma rada Prousta, Viana a Camuse tak nejak v zakladu? Ja ted zrovna jo, a je to zvlastni.
    Ona tak nejak umira. Ma cukrovku. Takovou tu, jak jsi uplne v prdeli a kdyz by sis to nestrilel stejne tak casto [castej] jako me bavi fetovat, kdyz me zrovna bavi fetovat, tak by ji nejdirv uhnily nohy, pak ruce, pak by se zblaznila a oslepla.
    Myslel jsem si,ze ma u pasu nejakej divnej walkman, ale kdyz jej nesundala ani kdyz jsme sukali a ono se ukazalo, ze ten walkman je misto sluchatek zapojenej do kuze v podbrisku [pomerne dlouhou jehlouç uvedomil jsem si, ze ta holka je daleko krehci nez jsem dokazal kdy pochopit.,
    Ona tvrdi, ze umru driv nez ona, pac jsem proste ten typ, co se bavi tim,ze zije, misto aby vymejslel, jak zit dyl. Ale ja si kurva myslim, ze ona je neco jako GHOST in the SHll, proste neco, co neni tak uplne clovek, protoze bez nejakejch tech chytrejch hracek a hromady chytre syntezy organicke chemie, by byla uz davno v prdeli, v jake nechapete...

    Jo, a taky ji tedka rekli, ze CESKA ZKUVRENA VLADA DEBILNICH MIZERNEJCH HAJZLU, CO VUBEC NEDELAJ NIC PRO LIDI, ALE SCHOVAVAJ SE ZA KRIZI, ABY MOHLI VIC KRAST, jo... tak ji rekli, ze bude platit za zakladni lecbu. CHAPETE TO? NEEKDO s kurva CUKROVKOU, kdo SI PLATI POJISTENI, MUSI jeste DOPLACET ZA JEHLY A INZULIN [v zasade, je toho vic. pozdravuju HROCHA].
    DETE DO PICE VLADNI IDIOTI, NEDELATE NIC PRO LIDI, ANI PRO NAROD.
    CHCI BYT VOLEN, BUDETE ME VOLIT???!!! [pokud jste ochotni me volit, prosim napsite prispevek do auditu, zrovna jako tohle je tema... jedno z mnoha... jsem ozralej fetackej zmrd, ted vic ozralej nez zfetovanej..,. a kazdej to vi, a vim hovno, ale vyplati se volit aspon jednoho cloveka, kterej premejsli a mrda na ty, co se volej pro prachy? zkusime to? pokud jo, tak hura do toho... beru vas vsechny jako volebi tym, pokud to pujde, zaplatim vas z toho co dostanu, jakkoliv]


    A tak... seru uz na to, jsem unavenej.
    Proste veci se dejou a neni az tak spatne na svete, myslim, ze muzu milovat i milovat. Mozna je to cely hrozne diskreditujici, jako ten chlast a drogy, co do sebe sypu. Mozna je to snanej duvod, ja na nekoho hodit neco, co samotnyho te boli, ale to je v pohode. Zjistil jsem, ze par mejch kaosek [ma prvni ever laska a SANCHA, se bavej tim, ze vyrezavaj ze dreva, cokoliv od stolu a zidli az po krize vhodne ke krizovani].... tak at. Vyrezavat ze dreva, nebo myslet v hexa kodu a merit voltmetrem z RadioShack, ktery ted patri zkurvene korporacce [bez duse? jinak zkurvene? Alan Turing se zabil tak, ze se zakousnul do jabka nacpaneho ciankali... rostou mi fousy... on miloval bytosti, co maji fousy... sakra... korporace. neco jako StarBucks, nemajic kafe ola [kafe s cukrovou trtinou, nic mexickeho, delaji chybu, i Burger King ma mexicke specifika, oni ne]...]

    Chci jit spat, stranku z Cryptonomiconu a cigaro, pak spat.

    Sorry za dlouhej projev. Snad to zas az tak nevadi, nenapsal jsem nic hrozne dlouho.

    Protoze tohle prolinkuju i Sofii, tak ji vzkazuju, ze mi chybi, ale jsem prilis hrdej na to, abych ji kdykoliv napsal, pokud to neudela prvni. Stejne si myslim, ze obchodovat se sebou samim abys dostal neco, ceho sam nedokazes dosahnout, je proste lamerina. Jde to i jinak, a komu se to musi vysvetlovat, tomu chybi jeste jeden krok k necemu co nechape... a pritom... ale zas jako nemilovat je jako divne. Nemilovat ani kouskem, kouskem pak uz je jen slozite a musis vedet...

    Zapletam se, jsem opily. Hodne moc.


    S pozdravem,
    Tomas, Mexico City, 23:00. 16.1.2013
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    email 4: j@xxxx.de

    Hello J,
    I Will write only few sporadic sentences because
    A) Im drunk - homemade mescall taste like gasoline and it is perfect for night or morning, keeps me smiling to be frank
    B) using cell to write this an itz unconfortable

    Will anwr more morning. Thx 4 recognize poetry. Felt like I we lost it. Still fkn in love. U know. Havent sen her even sms, bcz 2 proud 2 do that. But fuckn miss her evry single second. 4ever. Tattoo with her name, 1st in tht plan. Miss her sooo much (next shot of mescal 5th in last 30min, god, please... please... let me 2be (or !2 be) with (fokin bitch) her.

    Nevrmnd 2 poit: get book now: Neil Stephenson : Cryptonomicon

    Confirm u hav it.
    Confirm u we finished it.
    MANDATORY TO READ, EVEN UR HISTORY! Share. Just in th middle, 2nd time.Again in LatAmer.

    GO 4 IT, NOW. Shoud I say please, !2 be rude. Fck it.

    Miss fk tht btch & drunk.

    Kiss,no hugs,just penetration.

    Btw. Hav u evr thing abt fuck me?
    ;)
    I will pay for this. Nvrmnd.
    *:

    ~ Tomas, MexCity, 16.1.13
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    posílání zpráv, který se po přečtení smažou

    https://privnote.com/
    VITEX
    VITEX --- ---
    Když nad tím tak přemýšlím, tak byla chyba poznat nejprve internet a až pak cyberpunk ... Bejt to obráceně určitě bych měl věší slabost pro klasická díla ...
    Ale takhle neberu nic co je pod úrověň Snow Crash.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: souhlasim, ted si nevzpomenu, jestli jsem to sem nahodou nepsal, ze knizku nakonec nedoporucuju ke koupeni.
    mmchodem pokud by nekdo chtel nejake knihy, tak hnedka jak se vratim z Mexico CIty a odnekud z Brazilie, coz bude prvni tyden unora, tak budu delat nejaky vyprodej, protoze precejen mit prechodnou domacnost, ve ktere je pres dodavku a pul knih, to neni uplne dobre. Zbytek pak pujde na Slovensko, proroze jsem to stejne uz vsechno cet a tam to bude v bezpeci a vyuzite.

    Jinak omlouvam se, ze moc nepisu ted, mel jsem mesic pred vanoci + vanoce v modu hektickych depresi. kombinace strasne rychleho stehovani, strasne moc prace, protoze kratky mesic, ktery mel vyustit v mou cestu do Mexika a celkove proste des... takze za a] nemam moc co psat, proze kazdodenni banalita me ubiji a nemam potrebu se o ni zminovat...
    b] vlastne uz nevim, co jsem chtel napsat...
    no proste jednou za cas se ted dostanu k tomu abych neco tweetnul, ale i to ted minimalne

    ctu znova Cryptonomicon... a bavim se mozna jeste vic nez napoprve. nikdo mi nedoporucil nic papiroveho stejne dlouheho, resp. tlusteho, co by mi vydrzelo na mesic na cestach a kindle je porad rozbity... coz souvisi s tim, ze diky asi 60 tis vyplate pred vanoci jsem zas jednou splatil nejake dluhy [vazne dekuju vsem, kvuli kterym jsem se musel prestehovat, to bylo kurva drahe... cca 40 tis.]

    no... shanim nekoho, kdo umi dobre kerovat, nezalezi mi na mesta, muze to byt klidne v Hradci Kralovek, klidne si dojedu. Musi umet geometrii, protoze to bude rikav ve smyslu plosneho spoje, konecne... a zaroven by mel ovladat i nejake takove ty zakladni veci typu srdce se jmenem.
    Rozhod jsem se, ze udelam ve svem zivote nejhloupejsi tetovani.
    Necham si vykerovat srdce propichnute sipem s napisem Sofie.
    Jo ja vim, ze uz s ni nechodim, vim, ze se s ni budu brzo rozvadet. Z toho sipu potece krev.

    Pokud me nejaka nekdy bude chtit, uvidi to pred sebou pri kazde sukacce, ale tak to proste je. A hotovo... vzdycky jsem rikal, ze tetovani pro me oznacuji dulezite etapy meho zivota, tak tohle je jedno z tech dulezitych no.

    A vubec. Holcicky jsou bezva... uskrtit je vsechny. Hladit a predehru, ale nehladi a na predehru serou. Na letisti taky clovek cekat musi, nejlepe s ruzema, ale nikdy tam nikdo neceka na nej.
    Ale ze by kysela slina?
    Hovno hovno zlata rybko.
    Ted jsem mel chviky s nejakyma tema svobodnyma matkama, z nich ne u vsech jsem uplne nevinen, a ty uz aspon vedej jak v tom chodit, neresej picoviny, typka si vyzvednou na letisti, dovezou si ho domu, uhladi a usukaj ho k smrti...
    jo jo, holky po tricitce, nejlip s jednim deckem, to uz je zas zajimavy. predtim si jen vyskakujou a obouvaj se do cloveka...

    co to kecam? ale jo, proste jen kecam, po 5 pivech a asi stejnem mnozstvi panaku zlate tequily, ktera vysla asi na 10 dolacu [v Prase stoji neco kolem litru], tak to si muzu kecat co chci ne?

    A vubec, vlastne si muzu kecat co chci porad.

    Jo jinak delat turistickeho pruvodce pro holku z Berlina, co ji znam z Montevidea, byl muj jediny kvalitni vanocni program a musim rict, ze jsem si jej uzil asi tak stejne jako novorocni ohnpostroje.

    Tak tedy, komu jsem jeste nepopral osobne vsecko nejlepsi v tom novem roce, tak preju ted. Taky by me zajimalo kde je Balu a Hospodin, jedini dva punkaci, kteri jsou ted na tom asi stejne jako ja. Pocit permanentniho osamneni a pritom vlastne maji pratele, oba na hranici silenstvi. Hej punkaci, napiste mi neco, treba kde jste a kdy si dame pivo, cuz?

    Pokud je tu nejaka nezadana, pokudmozno takova, co se po me nebude vozit, umi cist, idealne i psat a ma rada mirne melancholicke prochazky po olsanech, nebo jinych hrbitovech, ktere jeden komentuje v duchu [nebo citacemi] J.H. Krchovskeho a ona dotycna si chce zasukat, hazet sipky do terce v nejakym nocnim pajzlu nebo treba jet na lyze... tak at se mi ozve ;]]]]
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Tak jsem si Novou hlídku nadělila k Vánocům, a... kulervoucí to teda neni. Podle mě tomu chybí drive a celý to směřuje k ději co je na posledních 50 stránkách. V rámci série teda úplně zbytečná kniha. Ne, že by mi přišla vyloženě blbá, ale úroveň celýho toho příběhu o Hlídkách to podle mě zbytečně rozmělňuje. Jen takovej artefakt na poličku.
    VITEX
    VITEX --- ---
    A to je už všechno ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ma milovana zena, me donutula koukat se na Game of Thrones, ackoliv serialy normalne nesjizdim...

    nemam nekdo z pritomnych [NESERMI aka BALU] nahodou papirovou verzi knih? potreboval bych se nejdiv zacist, aby ten serial daval smysl... nicmene musim qvitovat s povdekem, ze neni fantasy nijak zvlast pre-kostymovane, je to obcas naturalisticke, ale takove... hmmm, zivotaschopne, proste svet, co se nerozpadne bez dohledu autora...

    zahral bych na jeho zaklade dracak, nedal by si nekdo?

    Jinak porad nemam plan na vanoce, nekdo nejake pozvani? Klidne bych si dal nejake hrani nejakeho RPG, Shadowrun, ADnD...
    Kdyz ne, neco se najde, par osamelych bez rodin, asi tak nejak okolo sebe mam, ale stejne bych mozna uvital nejakou veselejsi spolecnost.... zahrknout ve 31 neni dobry napad.

    MMchodem tenhle tyden mam narozeniny. S Truce jsme je slavili uz ted o weekendu, ale pokud by nahodou nekdo mel nejaky napadn na pristi weekend, pripadne pokud by nekdo prisel, kamkoliv vymyslim, ze bych udelal kalbu, tak dejte vedet... neni to zadne kulate, tak jen devky, drogy a chlas, nic az tak netypickeho


    jinak

    https://thepiratebay.se/torrent/3853216
    BRANA
    BRANA --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ernest Hemingway prý jednou vypil za večer 16 koktejlů Papá Doble. Poradíme vám, jak nápoj namíchat - ČRo Rádio Česko - 100 % informací, žádná hudba (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/...akesestalo/_zprava/ernest-hemingway-pry-jednou-vypil-za-vecer-16-koktejlu-papa-doble-poradime-vam-jak-napoj-namichat--1142897
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Film Láska v hrobě ukazuje štěstí lidí na dně - Radio Wave - progresivní hudba, rozhovory s osobnostmi, kultura (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/radiowave/waveculture/_zprava/film-laska-v-hrobe-ukazuje-stesti-lidi-na-dne--1144273
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Beyond Wonderland Comic - Download
    http://www.filecrop.com/BEYOND-WONDERLAND-comic.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam